Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 12:11
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Lewactwo chciałoby nas obedrzeć z całej sfery uczuciowości, sprowadzając akt płciowy do prostej czynności związanej tylko z odczuwaniem przyjemności.


to kolejne twoje ''spostrzeżenie''? ;D
czyli co?...twoi kolesie w sutannach jak już ruszają do ''aktów płciowych'' z małoletnimi to nie dla przyjemności tylko by poruszyć w każdej stronie ''sfery uczuciowości'' ?

skąd u nich tyle ''uczuciowości'' akurat tak ukierunkowanej?
odpowiesz?
bo na temat cenników jakie stosują coś nie odpowiadasz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 12:24
Nie spotkałem nigdzie by Kościół Katolicki nawoływał do wykorzystywania w celach seksualnych kogokolwiek, tym bardziej małych dzieci.
Jeśli zaś chodzi o twoich lewackich pobratymców, to sprawa nie wygląda już tak klarownie.
Więc może lepiej od szukania belki we własnym oku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 12:24
zacznij
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 12:28
Horus napisał(a):
bo na temat cenników jakie stosują coś nie odpowiadasz...;D

Jak mogę się wypowiadać na temat czegoś, czego nie ma, a przynajmniej ja się nie spotkałem z czymś takim jak cennik. Wiesz coś o tych cennikach to pisz. Ja wiem że coraz więcej księży w ogóle odmawia przyjmowania jakichkolwiek pieniędzy za sakramenty, pozostając tylko przy intencjach mszalnych. Ale i tu nie ma reguły. Ostatnio rozmawiałem z kapłanem, który i za intencje mszalne nie przyjmuje ofiar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 12:35
a kto nawołuje? ...czyżby murarze i tynkarze?...a może glazurnicy? ;D
no napisz o tym bo jak widzę dalej masz jakieś swoje ''spostrzeżenia'' bo piszesz że u ''twoich lewackich pobratymców, to sprawa nie wygląda już tak klarownie...''

ależ ty jesteś zmanipulowany przez ten swój ''kościół'' jednym słowem nie potrafisz odpowiedzieć na jasne ,proste pytania...
nieźle cię wyszkolili braciszkowie w tym klasztorze...;D
ale jeszcze to ...

''Nie spotkałem nigdzie by Kościół Katolicki nawoływał do wykorzystywania w celach seksualnych kogokolwiek, tym bardziej małych dzieci.''

czy ty myślisz że któryś z nich wyjdzie na ambonę i w ''ogłoszeniach duszpasterskich '' oznajmi ...

'' proszę matki lub tatusiów o podrzucenie chłopca lub dziewczynki w przedziale wiekowym od ....do....w celach pogłębiania obopólnych sfer uczuciowych''?

tego oczekujesz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 12:39
Horus napisał(a): a kto nawołuje?

Nie wiem czy jest sens cokolwiek ci pisać. Niedawno podawałem ci lewacką agendę, w myśl której coś takiego jak pedofilia nie powinno być penalizowane.
W Berlinie niedawno miał miejsce marsz zwolenników zoofilii. Tfuuuuu aż obrzydzenie bierze pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 12:51
jest sens jeśli będziesz potrafił odpowiadać na banalnie proste pytania ...
bo w tej chwili jesteś tylko kościelną ''tubą propagandową '' ;D

za godzinkę wpadnę więc wymyśl jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego to robisz...
i dlaczego w ich przypadku nie jesteś taki ''spostrzegawczy'' i żadnego z nich nie wysłałeś na ''leczenie'' ;D

''wielebny'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 12:58
Horus napisał(a):
i dlaczego w ich przypadku nie jesteś taki ''spostrzegawczy'' i żadnego z nich nie wysłałeś na ''leczenie'' ;D


Ano dlatego że nie spotkałem żadnych przesłanek, który wzbudziłby jakiekolwiek moje podejrzenia.
Co innego jeśli chodzi o ciebie. Ale do tego tematu mieliśmy nie wracać. Nie wiem po co go drążysz?
Ciebie zresztą też nie wysyłam na leczenie. Znów wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Zaleciłem ci tylko badanie profilaktyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu