Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 10:00
poważnie?
a ty na podstawie czego wyciągasz swoje ''spostrzeżenia''?

no i dlaczego nie odpowiadasz na zadane pytania o tym na czym trzepią kasę twoi ''bracia w wierze''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 10:04
A skąd mnie to wiedzieć? Nie wiem jakie są finanse księdza. Wiem tylko jakie są finanse parafii bo co roku jest ogłaszane sprawozdanie.
A soje spostrzeżenia wyciągam z tego ze za 1500 zł ciężko by mi było przeżyć cały miesiąc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 10:20
pieprzenie kolejne...
o ile mnie pamięć nie myli księciunie w szkołach mieli wykonywać ''posługę'' ale szybko zamienili to w ''usługę'' za którą biorą kasę ...ile biorą w łapę za pochówek? ...napisz ...
ile biorą za śluby? ...napisz...
ile biorą za ''pokropek'' czy to fragmentu autostrady czy za otwarcie nowej sali gimnastycznej?
poczytaj sobie czym jest stypendium mszalle lub ''parsem'' ;D

a co z tym księciuniem co to przelewał 2 miliony ze swojego konta na konto parafii by zaraz przelać je sobie powrotnie ?
na czym to zarobił te pieniądze? na czym ''oszczędzał''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 10:26

seks dla przyjemności jest bez wartości i sprzeczny z polską kulturą...
tak pokrótce twierdzi czaruś co to wychowywał się latami u wuja księdza...;D

tam zapewne wpojono mu takie przekonania...;D

takie to oto jest moje spostrzeżenie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 10:35
Ale na ciebie działa ta lewacka propaganda a jaj, jakby do ognia lać benzynę z rozpuszczalnikiem tak ciebie to rozgrzewa. Uważaj na zdrowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 11:33
Horus napisał(a):
seks dla przyjemności jest bez wartości i sprzeczny z polską kulturą...

Lewactwo podkłada pod to przekaz, który faktycznie jest zupełnie inny. Twierdzą oni, że nam "katolom" można się kochać tylko w celach prokreacyjnych.
A to nie tak. Akt płciowy jest też wyrazem uczuć między osobami. I właśnie o to chodzi że sam seks bez uczuć jest sprzeczny z polską kulturą. Lewactwo chciałoby nas obedrzeć z całej sfery uczuciowości, sprowadzając akt płciowy do prostej czynności związanej tylko z odczuwaniem przyjemności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 11:37
~~donek napisał(a): Ale na ciebie działa ta lewacka propaganda a jaj, jakby do ognia lać benzynę z rozpuszczalnikiem tak ciebie to rozgrzewa. Uważaj na zdrowie.


Donek ,dasz księdzu małego wnuczka do przypilnowania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 11:41
~~falco napisał(a):
Ktoś napisał: ~~donek napisał(a): Ale na ciebie działa ta lewacka propaganda a jaj, jakby do ognia lać benzynę z rozpuszczalnikiem tak ciebie to rozgrzewa. Uważaj na zdrowie.


Donek ,dasz księdzu małego wnuczka do przypilnowania ?

Ja tam nie dam ani księdzu ani budowlańcowi. Nie daje się dzieci pod opiekę przypadkowym osobom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza