Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 września 2022r. o 10:32
~~falko napisał(a): Nie wiesz kto stworzył Boga? No to może kto stworzył Szatana?

Bóg oczywiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
9 września 2022r. o 12:13
Po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
9 września 2022r. o 13:21
~~Horus napisał(a): Po co?

Bóg stworzył człowieka i aniołów jako byty wolne. I w zasadzie tylko w tym te dwa byty są do Boga podobne - mają wolną wolę. Także w zakresie odrzucenia Boga i jego propozycji. I szatan się zbuntował. Tak jak wielu ludzi, którzy odrzucają Boga i są podobni w tym do szatana.
Pytanie po co Bóg stworzył byty wolne jest dość śmieszne. Bóg jest miłością i dlatego obdarza wolnością. Za to niewolników z ludzi chce zrobić szatan. I robi dosyć skutecznie, co widać obecnie bardzo wyraźnie. Nie widzisz tego Horusie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 września 2022r. o 15:32
Szatan jest panem zła. Bez niego nie moglibyśmy wybierać między dobrem a złem. A poprzez swoje wybory sami się dowiadujemy jacy jesteśmy. Dobrzy, czy też źli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
9 września 2022r. o 17:47
Dyskusja o istnieniu lub nie jakiegokolwiek boga to zabawa dla krety.nów obojętnie czy wierzących czy nie wierzących
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Powojnik niezalogowany
9 września 2022r. o 19:52
~~arek napisał(a): Dyskusja o istnieniu lub nie jakiegokolwiek boga to zabawa dla krety.nów obojętnie czy wierzących czy nie wierzących


~~arek po raz kolejny daje dowód swojego nierozgarnięcia (delikatnie mówiąc) i kompletnego braku kultury typowego dla współczesnych niedouczonych, a przemądrzałych ludzi.
Nie są w stanie prowadzić żadnej merytorycznej dyskusji, więc jedyne na co ich stać to wyzwiska.
A szatan takich właśnie ludzi lubi najbardziej - są w jego rękach narzędziem do realizacji szatańskich planów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 września 2022r. o 9:42
~~arek napisał(a): Dyskusja o istnieniu lub nie jakiegokolwiek boga to zabawa dla krety.nów obojętnie czy wierzących czy nie wierzących

Możesz mi wierzyć lub nie, ale Bóg nie jest dla mnie żadna zabawą, a treścią życia. Bez Boga życie traci smak. Ja to wiem już teraz. Do ciebie to też dotrze. Oby nie za późno...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafał niezalogowany
10 września 2022r. o 10:39
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~falko napisał(a): Nie wiesz kto stworzył Boga? No to może kto stworzył Szatana?

Bóg oczywiście.

Kiedyś Bóg i szatan byli kolegami,potem się pokłócili i mamy to co mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza