Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 8:27
~~pan z wami napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Prezes na spotkaniu wyborczym w Zielonej Górze powiedział że " tylko my Obóz Zjednoczonej Prawicy jesteśmy Obozem Patryjotycznym i nikt więcej". Prezes ma rację. PiS zawsze zwycięża.


Lotny to ty nie jesteś ale błagam, nie wklejaj tego we wszystkich tematach.

Zwróć uwagę że nie na wszystkich ( tylko na tych gdzie w tytule występuje PiS) a szczególnie w "PiS jako stan umysłu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 grudnia 2022r. o 9:41
~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Prezes na spotkaniu wyborczym w Zielonej Górze powiedział że " tylko my Obóz Zjednoczonej Prawicy jesteśmy Obozem Patryjotycznym i nikt więcej". Prezes ma rację. PiS zawsze zwycięża.


To co ten prezes wygaduje w sam raz dla takich jak ty, i myśleć nie trzeba tylko czekać aż dyrygent każe bić brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziwisz niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 11:22
JP II? Nie znam, nie kojarzę, nie pamiętam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były szeregowy sympatyk PiS-u niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 13:51
Wszystkie moje wpisy miały za zadanie pobudzić ( sprowokować), piszących do reakcji. Jeśli kogoś uraziłem ( obraziłem) to przepraszam.
PS. "Sympatyk PiS-u" nie musi oznaczać
"Fanatyka PiS-u". To dwa różne stanowiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antysocjalista niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 13:59
Prezes jest socjalistą czyli z definicji niezbyt rozgarniętym człowiekiem. Od lat już bowiem wiadomo, że człowiek inteligentny nie może być socjalistą. Socjalizm i komunizm to szatańskie wynalazki.
Prezes jest do tego typowym socjalistą czyli nieudacznikiem, który nienawidzi tych, co sami na siebie i na innych potrafią zarobić. Sam nie potrafi nawet butów dobrze ubrać, a nawet ich wyczyścić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Laurencja niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 14:39
~~Były szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Wszystkie moje wpisy miały za zadanie pobudzić ( sprowokować), piszących do reakcji. Jeśli kogoś uraziłem ( obraziłem) to przepraszam.
PS. "Sympatyk PiS-u" nie musi oznaczać
"Fanatyka PiS-u". To dwa różne stanowiska.

Dobrze że napisałeś,bo myślałem że ty serio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 9:34
~~Und napisał(a): Kościół katolicki to ZWYKŁY biznes. ONI sprzedają bajki, my im dajemy kasę. Szatan może się uczyć od tych kato hipokrytów.
Grupa zawodowa która niczego nie wytwarza, nie płaci podatków, żyje naszym kosztem. W imię niematerialnego bytu. Ciekawe co byt na to. Trochę się chyba rozminęło towarzystwo z założeniami religii. Może czas pogonić czarną zarazę.

To może pogonić też lekarzy, nauczycieli, policjantów... Oni przecież też chleba nie pieką, domów nie budują. A przecież życie według ciebie polega tylko na tym żeby się nażreć i żeby na głowę nie kapało. To że ty nie masz potrzeby duchowej (co często się spotyka u jednostek niedorozwiniętych emocjonalnie) to nie znaczy, ze inni nie maja takich potrzeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
5 grudnia 2022r. o 14:44
Bankrutujący Rydzyk... Obraz, który chciałbym zobaczyć. I zobaczę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.