Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 11:07
~~złodziej z Torunia napisał(a): Skandalem jest, że księża płacą ryczałtowy podatek raz na trzy miesiące 146 zł, a np. kwiaciarka ,krawcowa czy mechanik samochodowy odprowadzają gigantyczne daniny. Jest taki sprytny przepis, który daje możliwości polskim parafiom katolickim i seminarium duchownym na otrzymywanie ziemi, 15 hektarów dla parafii i 50 dla seminarium. Kościół dostaje 15 hektarów, sprzedaje i wyciąga rękę po kolejne .To jest zwykłe złodziejstwo. Kościół zamienił się w biuro pośrednictwa nieruchomości.
Alleluja i do przodu.


Ale ani kwiaciarka ani krawcowa nie mają ambony, z której mogły by ogłaszać na kogo należy glosować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 12:34
~~Rdzawobrązowy Żylistek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~złodziej z Torunia napisał(a): Skandalem jest, że księża płacą ryczałtowy podatek raz na trzy miesiące 146 zł, a np. kwiaciarka ,krawcowa czy mechanik samochodowy odprowadzają gigantyczne daniny. Jest taki sprytny przepis, który daje możliwości polskim parafiom katolickim i seminarium duchownym na otrzymywanie ziemi, 15 hektarów dla parafii i 50 dla seminarium. Kościół dostaje 15 hektarów, sprzedaje i wyciąga rękę po kolejne .To jest zwykłe złodziejstwo. Kościół zamienił się w biuro pośrednictwa nieruchomości.
Alleluja i do przodu.


Ale ani kwiaciarka ani krawcowa nie mają ambony, z której mogły by ogłaszać na kogo należy glosować.


Ale krawcowa , matka Obajtka za prawie milion złotych firmę synkowi kupiła.
A ksiądz wiadomo , bidę klepie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 13:33
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Polacy - jeżeli nazywacie siebie Chrześcijanami, to mam dla Was złą wiadomość.
Chrześcijaństwo nie polega na modleniu się i czekaniu na śmierć, bez grzechu. Polega na wskazywaniu, i to głośno, kiedy ktoś popełnia grzech i nawracaniu go na dobrą drogę.
W lockdownie wyszło na jaw, że ci którzy śmią nazywać siebie wierzącymi, są heretykami. Na kolanach modlili się do rządu, żeby ten pozwolił im iść na pogrzeb ojca lub matki. To był czas próby i zawiodło 90% Polaków. Przez te dwa lata, oni wszyscy powinni byli być wywleczeni z tych budynków i postawieni przed sądem.
Rząd nie jest bogiem. Urodziliśmy się wolni i odpowiadamy za nasze czyny tylko przed Bogiem - nie przed bandą komunistów.
Mam nadzieję, że coraz więcej nas nawróci się na prawdziwą wiarę i nie będzie czekało w milczeniu na sąd ostateczny. Amen


A ja mam nadzieję, że coraz mniej ludzi będzie słuchało i wierzyło w te biblijne bajeczki i przyjmowało je " na wiarę".
Ludzie stają się coraz mądrzejsi i wszelkim dewotom, klechom i innym "nawiedzonym" będzie coraz trudnie wciskać im średniowieczną ciemnotę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 12:09
"Nie zapominajcie nigdy o waszym dziedzictwie. Jesteście dziećmi wielkiej Rosji; wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie. Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami".

Wiecie kto te słowa skierował w piątek do około 400 młodych rosyjskich katolików .?
Nie, nie Władymir Putin , to namiestnik Chrystusa na ziemi ,Papież Franciszek .
Piękne ,pokojowe słowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 12:14
czytałem to ...
oj nie spodoba się to forumowemu wieleb...jego eminencji ''tytoniowi'' ;D'
oj nie spodoba...
kto wie czy nie rzuci klątwy na papieża...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 12:20
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): czytałem to ...
oj nie spodoba się to forumowemu wieleb...jego eminencji ''tytoniowi'' ;D'
oj nie spodoba...
kto wie czy nie rzuci klątwy na papieża...;D


Myślę że wybaczy kobiecie ,on taki świętoy*ebliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ramaj niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 12:59
~~Zofia katoliczka napisał(a): "Nie zapominajcie nigdy o waszym dziedzictwie. Jesteście dziećmi wielkiej Rosji; wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie. Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami".

Wiecie kto te słowa skierował w piątek do około 400 młodych rosyjskich katolików .?
Nie, nie Władymir Putin , to namiestnik Chrystusa na ziemi ,Papież Franciszek .
Piękne ,pokojowe słowa .


Aż nie chce mi się wierzyć.Gdzie to mogę przeczytać w oryginale ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
29 sierpnia 2023r. o 13:06
a jednak tak było...
daj mi chwilę a spróbuję ci to odnaleźć w historii przeglądania bo naprawdę to czytałem ...
padło tam pytanie kto Franciszkowi zapłacił za te słowa i w jakiej walucie...

czytając to zastanawiałem się mimo wszystko co papieżem kierowało ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.