Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Turkusowa Szałwia niezalogowany
20 października 2023r. o 12:49
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Turkusowa Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Znów zapomniałem się podpisać


A umiesz ?

No niestety nie. Bo akurat bylem na wagarach jak uczyli pisać



Sądząc po twoich wpisach wagarowałeś na wielu różnych przedmiotach.
Chodziłeś chyba tylko na religię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 12:53
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Turkusowa Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Znów zapomniałem się podpisać


A umiesz ?

No niestety nie. Bo akurat bylem na wagarach jak uczyli pisać

widzę że w seminarium nie było wykładów o tym na czym polega myślenie...;D
dlatego milczysz wielebny...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
20 października 2023r. o 17:32
Oho.Widać ,że Wielebny Eminencja wynurzył się z kruchty i dochodzi do siebie po powyborczym szoku bo wraca mu ślinotok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Jastrzębiec niezalogowany
20 października 2023r. o 17:39
no nie ,do tytunia z wielkiej litery
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
20 października 2023r. o 17:45
~~Malinowoczerwony Jastrzębiec napisał(a): no nie ,do tytunia z wielkiej litery


A jakże chciałbyś ; bez rewerencji ,a to osoba prawie święta on nw gumiakach pójdzie do nieba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Briangub niezalogowany
20 października 2023r. o 18:40
https://goo.su/viD4lZS

https://goo.su/viD4lZS


https://goo.su/viD4lZS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 18:51
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a):

jeszcze do niedawno twoi kolesie odmawiali ''komunii'' zwykłym rozwodnikom a ty mi tu pierd...sz szukając usprawiedliwienia w tym jak ''kupczą'' sakramentami...

u nich wszystko ma swoją cenę ... u nich od ''wawrzyków'' aż się roi...;D
stąd taka ich nienawiść do Lutra...


I kolejna półprawda. Po pierwsze bycie rozwodnikiem to nie grzech. Grzechem jest dopiero życie po rozwodzie z inną osobą.
A po drugie, ksiądz ci Komunii nie odmawia. Chcesz to idź i przyjmuj, narażając się na gniew Boży.
Ty byś pewnie chciał usłyszeć od spowiednika, że życie bez ślubu to nie grzech. A jak ci będzie pasowało by żyć z kradzieży to też będziesz chciał uniewinnienia? Albo jak ciąża ci będzie nie na rękę, to oczywiście ksiądz ma powiedzieć zebyś się nie przejmował tą calą aborcją. Ludzie co wy macie w głowach?!!

kolejne twoje ''pierdy'' jakie tu ''wielebny '' wygłaszasz to kolejny powód by ci wprost napisać że potrafisz rozbawiać...
moja znajoma żyła w związku z facetem w nazwę to niewielkiej społeczności bo i osiedle jest specyficzne...tam wszyscy chcą wszystko wiedzieć o sobie...
więc dla jej parafialnego klechy to że żyją sobie bez ślubu nie było tajemnicą...i kiedy chciała dziecko posłać do komunii jej klecha robił jej ''pod górkę''
efekt?...dziecko przystąpiło do komunii w parafii na drugim końcu miasta...
a ty mi tu będziesz próbował taki kit wciskać?
czym jest ten twój ''gniew boży''? ...gdyby on faktycznie istniał to ty sam musiał byś chodzić w jakimś ubraniu ochronnym z ''odgromem'' bo właśnie w ciebie raz po raz by gromy biły...;D
a czy ty ''wielebny '' wiesz że kiedyś w zapisach biblijnych było coś takiego że dzisiejsza kradzież była inaczej interpretowana przez zapisy w tej księdze? ...poczytaj o tym chłopie i nie myl pojęć ...
''życie w grzechu'' ...ale ''jaja'' ...porównywanie przez ciebie życia z kradzieży a życia w jakimś grzechu to jak porównanie kut...asa do palca...;D
i jeszcze ta głupota z tą twoją aborcją...a co kurna ma ksiądz do tej czy innej kobiety która chce takiego zabiegu?
może zamiast tym się zajmować niech zaczną czyścić swoją ''stajnię Augiasza'' jaką przez wieki stawał się Kościół ...

wielebny coś ci napiszę ...
kiedyś przed wiekami został spalony na stosie niejaki Tyndale ...wiesz za co? ...bo przetłumaczył Biblię na język angielski...
i kiedy poprzez papieski wyrok skazano go już na śmierć , jakiś ksiądz powiedział mu że lepiej by było żyć bez praw bożych niż bez praw papieskich ...

dociera do ciebie to co ci chcę przekazać?
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lewak i gender niezalogowany
21 października 2023r. o 4:18
Obrzydliwe jest ustawianie mi życia z Bogiem na ustach trzymając w ręku zdjęcie papieża, jednocześnie dmuchając dziecko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza