Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Złotoruda Nemezja niezalogowany
20 października 2023r. o 11:45
~~Szymczyk z granatnikiem napisał(a): Kościół unieważnił 20 letnie małżeństwo jacka Goebbelsa kurskiego z żoną z którą miał 3 dzieci !!!!!!!!! Oznacza to PiS że piSS do spółki z kościołem uczynil oręż, narzędzie do walki o wplywy, o władzę nad ludem, o kasę , w tym wszystkim Boga nie mam, a piSS imieniem Boga szafuje, jak szabelką, czy biczem. I to tak sie kreci tyle lat. "Głupi naród to kupi". Nie wszystko jest dla wszystkich. Taka to piSSowska "demokracja".

Sąd Kościelny nie ma możliwości unieważnienia małżeństwa. Może co najwyżej stwierdzić jego nieważność od samego początku. Liczba dzieci nie ma tu znaczenia. Jeśli malżeństwo zawarto wadliwie, to choćby się w nim potem i 100 dzieci urodziło, nie będzie to miało znaczenia.
A co może być przyczyną nieważności? A choćby małżeństwo pod przymusem, czy "dla kasy". I wiele, wiele innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 października 2023r. o 11:46
Znów zapomniałem się podpisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
20 października 2023r. o 11:54
~~Szymczyk z granatnikiem napisał(a): Kościół unieważnił 20 letnie małżeństwo jacka Goebbelsa kurskiego z żoną z którą miał 3 dzieci !!!!!!!!! Oznacza to PiS że piSS do spółki z kościołem uczynil oręż, narzędzie do walki o wplywy, o władzę nad ludem, o kasę , w tym wszystkim Boga nie mam, a piSS imieniem Boga szafuje, jak szabelką, czy biczem. I to tak sie kreci tyle lat. "Głupi naród to kupi". Nie wszystko jest dla wszystkich. Taka to piSSowska "demokracja".


Kurski dostał unieważnienie swego małżeństwa z powodu jego nieskonsumowania. To bardzo pobożny i głęboko wierzący katolik , który dwukrotnie wziął ślub kościelny. Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni ,czy jakoś tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Szałwia niezalogowany
20 października 2023r. o 12:09
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Znów zapomniałem się podpisać


A umiesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 12:21
~~Złotoruda Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szymczyk z granatnikiem napisał(a): Kościół unieważnił 20 letnie małżeństwo jacka Goebbelsa kurskiego z żoną z którą miał 3 dzieci !!!!!!!!! Oznacza to PiS że piSS do spółki z kościołem uczynil oręż, narzędzie do walki o wplywy, o władzę nad ludem, o kasę , w tym wszystkim Boga nie mam, a piSS imieniem Boga szafuje, jak szabelką, czy biczem. I to tak sie kreci tyle lat. "Głupi naród to kupi". Nie wszystko jest dla wszystkich. Taka to piSSowska "demokracja".

Sąd Kościelny nie ma możliwości unieważnienia małżeństwa. Może co najwyżej stwierdzić jego nieważność od samego początku. Liczba dzieci nie ma tu znaczenia. Jeśli malżeństwo zawarto wadliwie, to choćby się w nim potem i 100 dzieci urodziło, nie będzie to miało znaczenia.
A co może być przyczyną nieważności? A choćby małżeństwo pod przymusem, czy "dla kasy". I wiele, wiele innych.

''eminencjo''...ależ ty potrafisz pierdzielić...ty nawet ze zbrodniarza będziesz potrafił zrobić pobożnisia...
o ile ten będzie przybrany w czarną sukienkę ....;D

jeszcze do niedawno twoi kolesie odmawiali ''komunii'' zwykłym rozwodnikom a ty mi tu pierd...sz szukając usprawiedliwienia w tym jak ''kupczą'' sakramentami...

u nich wszystko ma swoją cenę ... u nich od ''wawrzyków'' aż się roi...;D
stąd taka ich nienawiść do Lutra...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 października 2023r. o 12:31
~~Turkusowa Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Znów zapomniałem się podpisać


A umiesz ?

No niestety nie. Bo akurat bylem na wagarach jak uczyli pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 12:34
a mnie coś odpiszesz?....''eminencjo'' ;D
czy ''klauzula sumienia'' ci nie pozwoli...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 października 2023r. o 12:41
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a):

jeszcze do niedawno twoi kolesie odmawiali ''komunii'' zwykłym rozwodnikom a ty mi tu pierd...sz szukając usprawiedliwienia w tym jak ''kupczą'' sakramentami...

u nich wszystko ma swoją cenę ... u nich od ''wawrzyków'' aż się roi...;D
stąd taka ich nienawiść do Lutra...


I kolejna półprawda. Po pierwsze bycie rozwodnikiem to nie grzech. Grzechem jest dopiero życie po rozwodzie z inną osobą.
A po drugie, ksiądz ci Komunii nie odmawia. Chcesz to idź i przyjmuj, narażając się na gniew Boży.
Ty byś pewnie chciał usłyszeć od spowiednika, że życie bez ślubu to nie grzech. A jak ci będzie pasowało by żyć z kradzieży to też będziesz chciał uniewinnienia? Albo jak ciąża ci będzie nie na rękę, to oczywiście ksiądz ma powiedzieć zebyś się nie przejmował tą calą aborcją. Ludzie co wy macie w głowach?!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza