Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Herbaciany Rozpław niezalogowany
18 lutego 2024r. o 15:46
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Abp Jędraszewski odniósł się do lekcji religii w szkołach. "Niestety, to wielkie dobro nauczania i wychowywania młodych pokoleń w prawdzie o Bogu i o człowieku, a w konsekwencji przekazywania im najwspanialszych wartości humanistycznych, jest ostatnio bardzo zagrożone"

Święte słowa prawdziwego Sługi Bożego , prowadź nas pasterzu.


Najwyższy czas oddzielić nauczanie od opowiadania bajek.
Szkoła jest od nauczania a salki katechetyczne od opowiadania o bogach, aniołach i diabłach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Cyprysik niezalogowany
19 lutego 2024r. o 15:39
a jak tam kolejny ''wielebny'' ?....bo Lubomierz aż się gotuje...
kolejny który na mszach grzmi o bezbożnikach żyjących bez ślubów a sam...
no właśnie ...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Róża niezalogowany
19 lutego 2024r. o 21:21
Przeczytałem słowa arcybiskupa Gądeckiego o konieczności pojednania i obowiązku przestrzegania Konstytucji. To jest także nas cel. Jakoś jednak nie słyszałem takich słów przez 8 lat łamania Konstytucji przez PiS. Jakoś nie czytałem niczego podobnego o pojednaniu, gdy Kaczyński i TVP wykluczał nas przez 8 lat ze wspólnoty narodowej, opluwał jako Niemców, podsłuchiwał Pegasusem i próbował zamknąć do więzień.
Odpowiem więc księdzu arcybiskupowi krótko. Przestrzeganie Konstytucji? Tak. Lecz to nie biskupi będą interpretować Konstytucję. Gdy PiS jawnie łamał zasadę trójpodziału władzy i dziesiątki tysięcy mieszkańców diecezji księdza arcybiskupa protestowało, to nie słyszeliśmy głosu troski księdza o Konstytucję. W tym czasie natomiast diecezja przygotowywała wnioski do rządu o dofinansowanie remontu przyszłej siedziby księdza arcybiskupa. Ludzie protestowali na ulicach broniąc sądów, ale Pasterze Kościoła krzyczeli milczeniem. I teraz się księdzu Konstytucja przypomniała? Zamiast takich wycieczek do obecnej władzy proszę się za nią modlić. Bo ciężkie mamy zadanie oczyszczenia kraju z szykowanej nam wszystkim przez PiS dyktatury i związanej z tym korupcji oraz złodziejstwem. I robimy to również w interesie katolików polskich. Chrystus kazał się modlić za rządy, a nie w każdym liście je atakować. To zamiast pisać listy proszę się pomodlić za premiera Donalda Tuska, aby zrealizował plan rozliczenia i pojednania.
Pojednanie? Tak. Lecz wpierw do więzienia trafią złodzieje, którzy cały naród okradali. I bez znaczenia będzie to, czy wspierał ich w tym procederze złodziej-ksiądz czy złodziej-świecki. Każda złotówka musi być zwrócona. A gdy złodziei napiętnujemy i ukarzemy, to wówczas Naród się pojedna.
I na koniec.
Jako katolik modlę się codziennie, aby odwróciła się ta żałosna rola Kościoła w Polsce, który pod przewodnictwem księdza arcybiskupa zamieniał się w cerkiew połączoną z partią rządzącą. To się musi skończyć, a wszelkie powiązania finansowe pomiędzy partią rządzącą a Kościołami muszą zostać ujawnione i ocenione pod jednym kątem. Czy były one uzasadnionym wsparciem, czy łapówką za wspieranie polityczne. I takie ujawnienie również obiecujemy.
Z poważaniem,
Roman Giertych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
19 lutego 2024r. o 21:34
Giertych jaki antyklerykał. Ojciec i dziadek sie w grobie przewracają.

Jeszcze niech zagłosuje za aborcją na życzenie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Cyprysik niezalogowany
19 lutego 2024r. o 21:39
oby...ja takiej nikomu nie bronię ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
20 lutego 2024r. o 6:04
~~umorusany czajnik napisał(a): Giertych jaki antyklerykał. Ojciec i dziadek sie w grobie przewracają.

Jeszcze niech zagłosuje za aborcją na życzenie.




Jeden z lepszych tekstów jakie ostatnio czytałem. Jest tak bardzo w sedno, że aż czuję jak w posadach trzęsie się ziemia pod nogami niesprawiedliwych i przekupionych. Czuję jak oślepieni grzechem chciwości zaczynają widzieć a spętani strachem przed sprawiedliwością zaczynają uciekać.Więcej powiem.. ilekroć dziennikarze pytali poszczególnych księży czy rzeczników episkopatu.. dlaczego kościół nie wypowiada się na temat niszczenia ówczesnego TK i konstytucji.. to tekst był zawsze jeden.. Kościół nie wtrąca się do bieżącej polityki
Dziś widać jaka to OBŁUDA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Dąb niezalogowany
25 lutego 2024r. o 15:05
"Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien. I kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien. Kto stara się zachować życie swoje, straci je, a kto straci życie swoje dla mnie, znajdzie je".

co za bzdety...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Świerk niezalogowany
25 lutego 2024r. o 19:27
~~Płowożółty Dąb napisał(a): "Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien. I kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien. Kto stara się zachować życie swoje, straci je, a kto straci życie swoje dla mnie, znajdzie je".

co za bzdety...;D


To nie bzdety, to czysta prawda o chrzescijańskiej "miłości bliźniego".
Oni w doopie mają tę miłość, najważniejsze żebyśmy slepo wierzyli w różnych bożków, świętych, aniołów i diabłów.
A przede wszystkim żebyśmy za oferowane nam "zbawienie" często i solidnie płacili ich funkcjonariuszom w czarnych sukienkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu