Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2017r. o 19:59
ty tutaj?
już nie o szatanie? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 20:02
falco napisał(a): ty tutaj?
już nie o szatanie? :D

Wg ciebie szatan jest wszedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 lipca 2017r. o 20:04
~~ napisał(a): skrót się boi nawet armatkę wodną ściągnął :) bać się suwerena...

tata go dobrze wyszkolił :) TW


Z tym mogę się zgodzić :D Ale pan Zet też nieźle poleciał . Jeśli dokładnie wsłuchać się w słowa , to można mieć obraz intencji . Wali po nazwiskach . I tak trzymać.

Plus dla Pisu.




Od lat szukam Trybunów Ludowych. Ja stary komuch z przekonania. Myślę , że Zbynio i Jaki to właśnie Trybuni. Kłamczyński odchodzi , a Trybuni zostają .

Panowie , mój głos dla Polski :) I dla Was :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 20:22
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~ napisał(a): skrót się boi nawet armatkę wodną ściągnął :) bać się suwerena...

tata go dobrze wyszkolił :) TW


Z tym mogę się zgodzić :D Ale pan Zet też nieźle poleciał . Jeśli dokładnie wsłuchać się w słowa , to można mieć obraz intencji . Wali po nazwiskach . I tak trzymać.

Plus dla Pisu.




Od lat szukam Trybunów Ludowych. Ja stary komuch z przekonania. Myślę , że Zbynio i Jaki to właśnie Trybuni. Kłamczyński odchodzi , a Trybuni zostają .

Panowie , mój głos dla Polski :) I dla Was :)


racja plus dla pisu jakby to powiedział Siara- mają rozmach skur...syny...

tego gościa nie słucham bo wygląda jak ślepy kret bez tych pingli. szkoda, że na Trybunał Stanu musi jeszcze poczekać ale się doczeka...jedyne czego brak było PO to zajadłość pisu :) ale teraz wszyscy zaczepną z tej skarbnicy wiedzy jak doduszać do gleby.

on, kamiński i ten agent :) fajna paczka...pan agent kupował na fakturę koronkową bieliznę do domów opieki społecznej :) ponad 300 literatek i zalewał do ducato 180 litrów ropy na raz ::) nieposzlakowany...jeden lepszy od drugiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2017r. o 20:31
a tu proszę ...
Duda się postawił ...
teraz wiem po co w sejmie tyle policji :D
chcą chronić prezydenta przed ''kaczorem -dyktatorem ''

musi być niezle wku...zdenerwowany ...kwa,kwa ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie dla pis niezalogowany
18 lipca 2017r. o 20:54
A coś pod sądem się dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nokaut niezalogowany
18 lipca 2017r. o 21:00
"Opozycja wrzeszczy, macha rękami. Na mównice wszedł Minister Ziobro - to był n o k a u t!".

Wiecej portal: niezalezna.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2017r. o 21:02
pis manifestuje ...
przyłączyli się do ''totalnej opozycji ''

Mazurek w tiwi zapowiedziała na jutro ''marsz pojednania ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza