Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 13:27
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Gnojowica napisał(a): pisis sprzedaliście siebie, swoje dzieci i swój kraj za 500 (własnych) nic nie wartych srebrników.


Kwi, kwi, kwiiiiiiiiiii ....... Kwicz świnko, kwicz:) Miło słuchać twego kwiku:) Boli ryj odrywany od koryta? :)


powiem stary, że zaczynasz mi imponować z tym kwikiem :) dziwny czlowiek poziom expert


Biedny ryjek świnki:) Boli? Ma boleć! :)


chciałbym cię spotkać na ulicy...

sPOtkasz ryjku, sPOtkasz:) kwi, kwi, kwi.... :) POkwicz jeszcze by moja przyjemność trwała jak nadłużej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 lipca 2017r. o 13:45
Chłopaki dajcie już spokój z tym kwikaniem. Macie ochotę wytrzaskać się po pyskach to wymięcie numery telefonów . Ustalcie jakieś miejsce i czas , i nie róbcie zadymy na forum.

Ja mogę być sekundantem , tylko Kodeks skończę czytać ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 14:06
skrót się boi nawet armatkę wodną ściągnął :) bać się suwerena...

tata go dobrze wyszkolił :) TW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mazo niezalogowany
18 lipca 2017r. o 17:56
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 18:28
tylko gdzie jesteś :)

pokwiczę ci ...liliputin się wystraszył a pan z przedmieścia jeszcze bardziej, że mu zioberk z banderasem krec ną resztę władzy i zostanie jak ta kukła do popisywania globusa :) teraz się między sobą pozapindalają i powtórka z rozrywki 2 lata i wybory :) całe ...y.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 18:57
Jakie było najtragiczniejsze powstanie w Polsce??

Powstanie PIS-u!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lipca 2017r. o 19:29
to prawda :D
ale ja o czymś innym a mianowicie o tv pis
dzisiaj przy porannej kawce usłyszałem coś takiego
''para książęca odwiedzi pierwszy powstały poza granicami Niemiec obóz i ostatni wyzwolony przez aliantów ''
pytanie -gdzie w tym jest jawne kłamstwo ?

wiem -może to być trudne do udowodnienia że takie słowa padły ale wiem co słyszałem i myślę że nie jestem jedyny

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 19:50
falco napisał(a): to prawda :D
ale ja o czymś innym a mianowicie o tv pis
dzisiaj przy porannej kawce usłyszałem coś takiego
''para książęca odwiedzi pierwszy powstały poza granicami Niemiec obóz i ostatni wyzwolony przez aliantów ''
pytanie -gdzie w tym jest jawne kłamstwo ?

wiem -może to być trudne do udowodnienia że takie słowa padły ale wiem co słyszałem i myślę że nie jestem jedyny

Byc moze jak zawsze, co innego chciales napisac niz myslales.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza