Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 11:49
~~Gnojowica napisał(a): pisis sprzedaliście siebie, swoje dzieci i swój kraj za 500 (własnych) nic nie wartych srebrników.


Kwi, kwi, kwiiiiiiiiiii ....... Kwicz świnko, kwicz:) Miło słuchać twego kwiku:) Boli ryj odrywany od koryta? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 12:15
~~ napisał(a):
~~Gnojowica napisał(a): pisis sprzedaliście siebie, swoje dzieci i swój kraj za 500 (własnych) nic nie wartych srebrników.


Kwi, kwi, kwiiiiiiiiiii ....... Kwicz świnko, kwicz:) Miło słuchać twego kwiku:) Boli ryj odrywany od koryta? :)


powiem stary, że zaczynasz mi imponować z tym kwikiem :) dziwny czlowiek poziom expert

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 lipca 2017r. o 12:36
Spodobał mi się Rachoń Alterowiczu. Dzięks :)

Co by nie gadać , to jako stary komuch z przekonania jestem za dekomunizacją. Osobiście mam spore doświadczenie z polską Temidą i analogia Rachonia do ekspedientek w sklepie jest jak najbardziej trafna. A przecież władzę stanowi w Polsce Naród , nie przedstawiciele palestry , czyli układ zamknięty i rodzinny.
Plus dla Pisu.
Pamiętam , jak swego czasu półgłówek Schetyna za kasę Sorosa chciał dwa miliony zakodowanych na ulicę wyprowadzić , a tymczasem 231FF ... uczestnik na bani widział 1000 pod sądem. Gdzie takie grzybki sprzedają ? Chętnie kupię , mając nadzieję , że żaden z protestujących nie skaże mnie za halucynacje :D

A wracając do Rachonia i dziennikarzy... rzeczą niezwykle ważną jest mówić publicznie prawdę. Hejt jaki uprawia się na Bolcu , co wcale nie przeszkadza Redakcji , szczególnie ten antypisowski , delikatnie rzecz ujmując , jest przynajmniej nieprzyzwoitością.

Zwracam się z prośbą do znafców polityki i łykonomii o odrobinę zdrowego rozsądku. Nie wiem kto Was teraz programuje , ale efekty programowania widać jak na dłoni. Po prawie trzydziestu latach od transformacji ustrojowej Polska nadal tonie w długach. W długach publicznych i prywatnych. Ile jeszcze lat będziecie hejtować za dwa zyle , że PIS DA ?

Czy nie lepiej przyjrzeć się niby władzy ? I wyliczyć za i przeciw ? Do tego potrzeba wiedzy , nie propagandy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 12:39
inni sprzedali się za podwyższenie płacy minimalnej, za wzrost gospodarczy i ogólnie za wzrost poziomu życia, ceniący bezpieczeństwo sprzedali się za stacjonowanie amerykańskiego wojska, ja sprzedałem się za wyprowadzenie Polskie z postkomunistycznego bagna, Kaczor ma u mnie głos dożywotnio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 12:52
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Gnojowica napisał(a): pisis sprzedaliście siebie, swoje dzieci i swój kraj za 500 (własnych) nic nie wartych srebrników.


Kwi, kwi, kwiiiiiiiiiii ....... Kwicz świnko, kwicz:) Miło słuchać twego kwiku:) Boli ryj odrywany od koryta? :)


powiem stary, że zaczynasz mi imponować z tym kwikiem :) dziwny czlowiek poziom expert


Biedny ryjek świnki:) Boli? Ma boleć! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czas na zmiany! niezalogowany
18 lipca 2017r. o 12:54
Polskie sądownictwo, na tle Europy, wyróżniało się tym, że niemal całkowicie oderwało się od mechanizmów kontroli demokratycznej. Było korporacją, która sama wszystko załatwiała i o wszystkich rozstrzygała. To prowadziło do demoralizacji, która poprzez pychę odbierała rozum. Bo nie można inaczej nazwać sytuacji, gdy sędziowie podczas kongresu sami siebie nazywali "nadzwyczajną kastą". Reforma sądownictwa to przywracanie standardów europejskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lipca 2017r. o 13:02
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Gnojowica napisał(a): pisis sprzedaliście siebie, swoje dzieci i swój kraj za 500 (własnych) nic nie wartych srebrników.


Kwi, kwi, kwiiiiiiiiiii ....... Kwicz świnko, kwicz:) Miło słuchać twego kwiku:) Boli ryj odrywany od koryta? :)


powiem stary, że zaczynasz mi imponować z tym kwikiem :) dziwny czlowiek poziom expert


Biedny ryjek świnki:) Boli? Ma boleć! :)


chciałbym cię spotkać na ulicy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 lipca 2017r. o 13:22
~~Czas na zmiany! napisał(a): Polskie sądownictwo, na tle Europy, wyróżniało się tym, że niemal całkowicie oderwało się od mechanizmów kontroli demokratycznej. Było korporacją, która sama wszystko załatwiała i o wszystkich rozstrzygała. To prowadziło do demoralizacji, która poprzez pychę odbierała rozum. Bo nie można inaczej nazwać sytuacji, gdy sędziowie podczas kongresu sami siebie nazywali "nadzwyczajną kastą". Reforma sądownictwa to przywracanie standardów europejskich.


Dokładnie . A zaczyna się od tego , co nazywane jest literą prawa. Za interpretację tej litery kasuje się dwie stówy paplania o niczym . Klient płaci i wychodzi z gabinetu pana/pani mecenas , mając nadzieję , że mandat pięć stów za obrazę policjanta ( też niby władza ) skarbówka zapomni.

A tymczasem system jest powiązany. Łelita urzędników państwa istniejącego jedynie teoretycznie , na każdym szczeblu administracji razem wódę chleją , a pospólstwo im stawia podatkami.

Ludzie Korwina ( nie lubię gościa ) wyliczyli , że za Niemca , podczas okupacji , Polacy płacili 33% podatków sumarycznie. Dzisiaj prawie osiemdziesiąt w " wolnej i demokratycznej Polsce ".

Za Gierka administracja 49 województw zatrudniała 160 tys. urzędników. Na szesnastu województwach zielonej wyspy trzeba pół miliona speców od wypełniania kwestionariuszy :D

Rozwój jak się patrzy :D

Też tak myślę , że czas wreszcie na zmiany .

Plus dla Pisu.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza