Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
7612
bax
16 lipca 2017r. o 21:11
Cyt.
..."... W sobotę, 16 lipca 2017r., punktualnie o godzinie 20:00, przed Sądem Rejonowym w Bolesławcu..."...
(Bolec.Info)


To kiedy To było ? ;)

Poprawcie daty Szanowna Redakcjo :) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W PISdu niezalogowany
16 lipca 2017r. o 21:13
W PISdu!! :>
Było prawo i sprawiedliwośc a teraz będzie Prawo i Sprawiedliwość!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~będzie niezalogowany
16 lipca 2017r. o 21:13
Używają otwartego ognia przy drzwiach ?
Ale mam to w pupie bo jadę do Kostrzynia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2017r. o 21:19
byłem i zapaliłem ...
około trzydzieści osób wysłało dzisiaj jasny przekaz że nie wszystko jest cacy i nie ze wszystkim się zgadzają
akcja spontaniczna ,nikt nikogo nie zwoził autobusami ,nikt nikogo nie wyzywał od ''k...i złodziei '' nikt nie straszył ''goleniem na łyso ''
wierzę że z każdym dniem ta grupa będzie rozrastać się i tworzyć siłę której żaden bolesławiecki krzykacz pisowski nie zakrzyczy

dlaczego żadnego z was dzisiaj nie było?
tak lubicie manifestacje a do kontr już zabrakło ''ikry''? :D
ot ''patrioci '' co w obronie władzy -swojej władzy - nie odważyli się jednak pokazać a teraz ''pobrzękują szabelkami ''
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~leon niezalogowany
16 lipca 2017r. o 21:20
pożyjemy, zobaczymy czy po "reformie" będzie wam lepiej jak sędziami zostaną aparatczyki zioberka z klucza partyjnego a wyroki będą korzystne dla swoich :)

"ciemny lud to kupi" - klasyka...pasujecie do niej jak ulał.

kupić za 500+ i obietnicę oddania władzy w ręce ludu...

o ironio :) wstaliście z kolan ?? to w dechę - teraz marsz do kolejki po kartki żywnościowe bo tam zmierzamy...

to już wolałem poprzedników...przynajmniej była ciepła woda w kranie i masło w normalnej cenie :)

ropa na całym świecie tanieje tylko u nas będzie drożała bo trzeba czymś ludowi ryja zapchać :) dali na auta z 500+ to teraz sobie te 500 odbiorą z nawiązką...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 lipca 2017r. o 21:20
Zastanawialiscie sie dlaczego PiS nie chce aby prokuratorzy czy sedziowie byli wybierani w wyborach?:) tylko wlasnje minister ma ich wskazywac?:) co jest bardziej demokratyczne - wybory czy wskazanie przez polityka? Ktora ekipa bedzie kasta? Wskazana przez polityks czy wybrana w wyborach?

PiS robi kolejna deforme a nie reforme. Miala byc dobra zmiana a bedzie wymiana na inna kaste z konkretnej partii.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
16 lipca 2017r. o 21:21
Falco proszę nie rozśmieszaj mnie :) 30osób? Szkoda czasu na takie proteściki ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~johny w niezalogowany
16 lipca 2017r. o 21:23
Popieram Twój głos emem. I mam szcunek dla nonkonformistów, którzy zapalili znicze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza