Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnozielona Dynia niezalogowany
30 lipca 2019r. o 19:52
~~Brunatnopopielata Celozja napisał(a): Dobrze wiesz. Jesteś złym fałszywym człowiekiem.


godzina to mało na te twoje ''rewelacje''?

jesteś tu jak widzę kolejnym fantastą ...
zresztą czy kolejnym?...może tylko ''kwiatuszek '' zmieniłeś ...;)

ale , ale ....wiesz o tym że pis do wora a wór ...głęboko ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Facelia niezalogowany
30 lipca 2019r. o 20:22
~~Pomarańczowobrązowa Malina napisał(a):
~~Ciemnoniebieska Facelia napisał(a): Najnowszy sondaż: PiS wygrywa wybory w dwóch wariantach ! Rozbicie formacji opozycyjnych działa na korzyść Prawa i Sprawiedliwości. Potwierdza to najnowszy sondaż IBRiS na zlecenie RMF FM oraz „Dziennika Gazety Prawnej”. Badanie przeprowadzono w dwóch wariantach…

https://wmeritum.pl/sondaz-piswariantach/290738

PIS rucha polaczków w dupala a oni się cieszą, bo sprzedali się za 500+ a taki Kuchciński zrobił sobie podniebną taksówkę wraz z rodzinką za pieniądze podatników .



PO sprzedało Polskę za 200 złotych dotacji do hektara od Unii Europejskiej i było dobrze ? ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Malina niezalogowany
30 lipca 2019r. o 20:39
~~Ciemnoniebieska Facelia napisał(a):
~~Pomarańczowobrązowa Malina napisał(a):
~~Ciemnoniebieska Facelia napisał(a): Najnowszy sondaż: PiS wygrywa wybory w dwóch wariantach ! Rozbicie formacji opozycyjnych działa na korzyść Prawa i Sprawiedliwości. Potwierdza to najnowszy sondaż IBRiS na zlecenie RMF FM oraz „Dziennika Gazety Prawnej”. Badanie przeprowadzono w dwóch wariantach…

https://wmeritum.pl/sondaz-piswariantach/290738

PIS rucha polaczków w dupala a oni się cieszą, bo sprzedali się za 500+ a taki Kuchciński zrobił sobie podniebną taksówkę wraz z rodzinką za pieniądze podatników .





PO sprzedało Polskę za 200 złotych dotacji do hektara od Unii Europejskiej i było dobrze ? ?

Proszę nie kłamać bo ja mam dopłaty od 1 hektara 980 zł ,a w terenach górskich za łąkę którą trzeba 2 razy w roku wykosić jest dopłata do 1 hektara 2 tys zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowa Kokoryczka niezalogowany
30 lipca 2019r. o 22:27
Poparcie PO jest mniej więcej na poziomie oglądalności TVN. Czy aby totalna opozycja i przyjaciele z Niemiec i Francji nie posługują się przekazem podprogowym a lokowany produkt to totalna nienawiść do PIS ? Tym bardziej, że nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć na pytanie zdawać by się mogło najprostsze - dla czego mam głosować na PO ? Odpowiedź jak i przekaz Schetyny : bo trzeba wygrać z PIS-em jest dla mnie i nie tylko dla mnie ...na.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Kleome niezalogowany
30 lipca 2019r. o 22:56
~~Ceglastobrązowa Kokoryczka napisał(a): Poparcie PO jest mniej więcej na poziomie oglądalności TVN. Czy aby totalna opozycja i przyjaciele z Niemiec i Francji nie posługują się przekazem podprogowym a lokowany produkt to totalna nienawiść do PIS ? Tym bardziej, że nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć na pytanie zdawać by się mogło najprostsze - dla czego mam głosować na PO ? Odpowiedź jak i przekaz Schetyny : bo trzeba wygrać z PIS-em jest dla mnie i nie tylko dla mnie ...na.

Na PO trzeba głosować bo Polska jest o krok nad przepaścią a PIS chce zrobić krok do przodu . Ty jełopie widziałeś jak merytorycznie odpowiadał na pytania ten KALETA smród bez wstydu i szacunku dla Polaków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Chaber niezalogowany
31 lipca 2019r. o 6:43
~~Ceglastobrązowa Kokoryczka napisał(a): Poparcie PO jest mniej więcej na poziomie oglądalności TVN. Czy aby totalna opozycja i przyjaciele z Niemiec i Francji nie posługują się przekazem podprogowym a lokowany produkt to totalna nienawiść do PIS ? Tym bardziej, że nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć na pytanie zdawać by się mogło najprostsze - dla czego mam głosować na PO ? Odpowiedź jak i przekaz Schetyny : bo trzeba wygrać z PIS-em jest dla mnie i nie tylko dla mnie ...na.


To głosujemy na PIS. Będzie 60% :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Morwa niezalogowany
31 lipca 2019r. o 8:26
Słyszeliście?!!! Platforma oszukała Panią Hartwich! Miała obiecany start z miejsca nr 3, a ostatecznie przesunięto ją aż na pozycję nr 7! Ostatecznie Pani Hartwich wycofała się ze startu wyborach! Kto teraz będzie reprezentował niepełnosprawnych w parlamencie i zajmował się ich sprawami? No kto?!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Kolendra niezalogowany
31 lipca 2019r. o 8:31
pis to kpina z Polski i Polaków. Wszyscy daliśmy się ograć.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/listy-poparcia-do-krs-prawnicy-krytykuja-dzialania-kancelarii-sejmu,957074.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza