Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Brązowozłota Cieszynianka niezalogowany
31 lipca 2019r. o 10:13
~~Srebrzystoszara Kolendra napisał(a): pis to kpina z Polski i Polaków. Wszyscy daliśmy się ograć.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/listy-poparcia-do-krs-prawnicy-krytykuja-dzialania-kancelarii-sejmu,957074.html

Ale jak pisowskie bydła pcha się na listy do parlamentu to nazwiska są publikowne na każdej stacji telewizyjnej i tam RODO nie obowiązuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bury Buk niezalogowany
31 lipca 2019r. o 13:19
~~Zielononiebieski Chaber napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Kokoryczka napisał(a): Poparcie PO jest mniej więcej na poziomie oglądalności TVN. Czy aby totalna opozycja i przyjaciele z Niemiec i Francji nie posługują się przekazem podprogowym a lokowany produkt to totalna nienawiść do PIS ? Tym bardziej, że nie potrafią merytorycznie odpowiedzieć na pytanie zdawać by się mogło najprostsze - dla czego mam głosować na PO ? Odpowiedź jak i przekaz Schetyny : bo trzeba wygrać z PIS-em jest dla mnie i nie tylko dla mnie ...na.


Czy ty nie widzisz ,że TVN obecnie spełnia rolę jak za Komuny Radio Wolna Europa bo Reżimowe media TVPis to Gebelsowska propaganda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Morwa niezalogowany
31 lipca 2019r. o 13:54
reżim, reżimowe media, dyktatura, faszyzm, faszyści, homofoby... ciemnogród, średniowiecze.. a moherowe berety jakby mniej ostatnio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Kolendra niezalogowany
31 lipca 2019r. o 16:46
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/inflacja-w-lipcu-2019-roku-szybki-szacunek-gus,957247.html

900 minus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Modrzew niezalogowany
31 lipca 2019r. o 16:49
~~Srebrzystobiała Morwa napisał(a): Słyszeliście?!!! Platforma oszukała Panią Hartwich! Miała obiecany start z miejsca nr 3, a ostatecznie przesunięto ją aż na pozycję nr 7! Ostatecznie Pani Hartwich wycofała się ze startu wyborach! Kto teraz będzie reprezentował niepełnosprawnych w parlamencie i zajmował się ich sprawami? No kto?!!!!


A kogo nie oszukała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 lipca 2019r. o 16:50
mnie :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Modrzew niezalogowany
31 lipca 2019r. o 16:58
falco napisał(a): mnie :)


Bież propagandę z każdym oddechem tylko za mocno nie wydychaj bo a nuż masz nie świeży oddech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 lipca 2019r. o 17:04
spokojna twoja czaszka ...
nic mi PO nie dało podobnie jak ...y więc śpię spokojnie

mój socjal(izm) buduję sam bez pomocy tej czy innej partyjki ...
zresztą nie przypominam sobie żadnej która by coś dała czy to mnie czy innym Polakom...
za to zabierają co mogą a ''suweren '' jedyne co może to ''morda w kubeł '' :]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza