Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
28 listopada 2019r. o 19:38
~~Sina Portulaka napisał(a): Byle urzędnik to każdego może nie wpuścić do USA, ale dali wizy i trzeba przyznać obiektywnie, że to ten rząd załatwił , a nie Donaldinio i spółka. Nie rozumiem tu tych szyderstw i opluwania. Plucie na żołnierzy Amerykańskich, to wg. tego pana, który tak z nich szydzi i z PiS, bo on jest za tym, żeby tu byli Rosjanie, dawna Armia Czerwona. Od razu widać lewicowe poglądy, oni idą tam gdzie pieniądządze. przykład Leszka Millera, który przez ponad 30 lat pluł na zachód i kapitalizm, a teraz poszedł dorobić w Kapitalistycznej Zachodniej europie lub jak komuchy mawiali w imperialistycznej. Dla takich powinno się zbudować takie osiedla odgrodzone od społeczeństwa np. Strachów i niech żyja sobie w tej swojej komunie i niech sie tam wszystkim dzielą. Aktywistów w nagrodę wysyłać do KRLD.


serio ten rząd załatwił zniesienie wiz ?

to poproszę mi pokazać podstawę prawną w naszym kraju? bo w usa to wiem jaka jest podstawa - poniżej 3% odmów w ambasadzie i na imigration i nie ma wiz...

to skończ pieprzyć o rządzie...

Miller poszedł dorobić ? co w tym złego ?

lesze to niż komuch prokurator piotrowicz - daj ciumka, drący ryja z mównicy sejmowej- precz z komuną :). z tym swoim szmaciarskim uśmiechem na twarzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Kroplik niezalogowany
28 listopada 2019r. o 19:43
Mam pytanie kto wprowadził Polskę do Unii Europejskiej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
28 listopada 2019r. o 19:51
McKwacz?

przez stoczniowy płot też skakał ...:]
a to że chlał wspólnie z Kiszczakiem wódę nic nie znaczy ...pił ale nie łykał ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Portulaka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 19:57
I co z tego, że SLD wprowadziło Polskę do Unii Europejskiej, jak to był rząd afer i złodziejstwa, na kolanach z zacisnietymi zębami nie podali sie do dymisji. W sejmie mieli wtedy ponad 40 % posłów, rządzili Senatem, prezydent był z SLD i potem wszystko rozpadło się jak domek z kart. Jesli chodzi o sprzęt wojskowy i kontrakty to co przez 8 lat zrobiła koalicja PO i PSL i ich dwóch ministrów MON. Niewiele ponad nic. Jeden to zdaje się z zawodu psychiatra i był za młodu pacyfistą, potem został ministrem MON, a drugi był kierowcą Donaldinia to w nadrode dostał resort MON i do dziś wykrzykuje. Co zrobił . Nic. Francuzi chcieli nam wcisnąć Carakale, ale my zarządaliśmy w ramach offsetu technologię do produkcji amunicji Leopardów. Ich odpowiedź była stanowcza Nie. To my im podziękowalismy za Carakale. Chcieli tylko z nas podoić za sprzęt i potem serwis i części i my z tego nic. taka jest prawda rządów Donaldinia. Obcym oddać wszystko i bulić ile wejdzie, ale dla kraju nic. W ten sposób buduje się karierę polityczną w strukturach Unii Europejskiej. Obecnie jest twarde nasze stanowisko to Polska jest bee i łamana jest demokracja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
28 listopada 2019r. o 20:27
nie do końca wiesz co piszesz o tych Caracallach a tym bardziej o Leopardach i dlatego ciężko jest podyskutować z tobą ...
właśnie dlatego że to obecnie kupa złomu -chociaż jeszcze ''na chodzie'' -podjęto decyzję o remontach rosyjskich ''Te''
podobnie ze śmigłowcami ..

gdzie są więc te zapowiadane szumnie śmigłowce szturmowe ?

oszukujesz sam siebie i nawet nieźle ci to idzie ale mnie nie oszukasz ...
''potęga'' naszej armii nadal opiera się na sprzęcie ''ruskim'' i na podwoziach Jelczów ...

dlaczego nie podpisano kontraktów ze Saab-em?
dlaczego odmówiono Gripenowi?

odpowiem ci ...by wleźć w dupsko ''trampkowi'' :]

z tego samego powodu nasz ''adrian'' obiecał ''trampkowi'' ponieść koszta lokalizacji tych obiecanych brygad ...jak to się skończyło z nimi być może wiesz ...

w ramach tych ''sojuszy'' polski ''prezydent'' nawet krzesła nie dostąpił podczas podpisywania aktów ''wasalstwa'' :]

już kiedyś ''jankee'' nas sprzedali do spółki z Josefem i Winstonem ...

sprzedadzą nas i teraz kiedy znajdą sobie lepszego sojusznika lub stwierdzą że nie ma już z czego ''doić ''
''angole ''wcale nie są lepsi od ''jankee''

kiedy zachodziła potrzeba układali się z hitlerowcami pozwalając im nawet na zakładanie obozów na swojej ziemi ...
dzisiaj o tym milczą a nawet zabraniają mówić ...
o takich sprawach czytaj i pisz a nie tylko ''lewaki'' czy ''ruskie'' tkwią w twojej głowie ...





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawe Parzydło niezalogowany
28 listopada 2019r. o 20:33
W dupie byłeś, gówno widziałeś. Przy betoniarze analizuje decyzje, które całe ministerstwa podejmowały mając do dyspozycji informacje służb, jawne i niejawne. Pierd.olnij się w łeb, może zmądrzejesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
28 listopada 2019r. o 20:45
co ty tu ierdzielisz?
ja ''analizuję '' a co mam analizować ?
urząd napisał raport a to ...y teraz pieprzą że należy go ''przeanalizować ''

muszą być w nim niezłe przekręty że podobnie jak z listą poparcia do KRS-u ...y bronią się przed tą publikacją
ja nie muszę niczego analizować ...ja jestem pewien niezłych pisowskich ''wałów'' i ...jestem za tym by ten cały banaś nie podał się do dymisji ...

musiało być ''gorąco'' dzisiaj w kwaterze ''mlaskacza'' ...
nie na darmo to spotkanie w KC ...hahahaha

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
28 listopada 2019r. o 20:54
~~Jasnopopielata Szachownica napisał(a): co ty tu ierdzielisz?
ja ''analizuję '' a co mam analizować ?
urząd napisał raport a to ...y teraz pieprzą że należy go ''przeanalizować ''

muszą być w nim niezłe przekręty że podobnie jak z listą poparcia do KRS-u ...y bronią się przed tą publikacją
ja nie muszę niczego analizować ...ja jestem pewien niezłych pisowskich ''wałów'' i ...jestem za tym by ten cały banaś nie podał się do dymisji ...

musiało być ''gorąco'' dzisiaj w kwaterze ''mlaskacza'' ...
nie na darmo to spotkanie w KC ...hahahaha


kryształowy marian :) bez skazy...

ten kłamczuch co majątek na żonę przepisał - 4 lata darł ryja, że słupki pokazują jaka jest genialna sytuacja gospodarki i co ? skończył pieprzyć głupoty :) już jest inna narracja- słupki to nie mają nic do gospodarki :)

mieli rację - ciemny lud to kupi...kupił, pomlaskał, rodzynki powybierał im z 4 liter i został z tym co wyszło z tych 4 liter ) wielka kupa...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza