Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Brązowoszary Maczek niezalogowany
6 lutego 2020r. o 21:16
przygłupie...
to ona mnie zaczepia a nie ja ją więc zluzuj rajty...hahahaha

mnie ona powiewa identycznie jak ty...
a ta cała kc jak ma problem to sama ze sobą ...ja ich nie mam

plotkara i hipokrytka w jednym calu ...
sfrustrowane babsko szukające wrażeń tylko zły adres obrała ...

jest wyjście - piszcie ze sobą ...:]
a mnie nich omija stosując się do twojej rady ...

ale ona jest za słaba na ten krok...ona jest uzależniona ...hahahaha

naiwniaczka myśli że jak się wyloguje to ja się nie domyślam kto pisze ...
a kc jak ma problem z moim IP niech poda termin a sam osobiście jej je podam u emema np. ...

teraz się tu ''podniecajcie '' do spóły...ja wolę film niż czytanie waszych pierd..ol..etów :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Śnieżnik niezalogowany
6 lutego 2020r. o 21:32
falco na co liczysz ? że kc i panna Tobie odpuszczą ,to z kim będą pisać/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 lutego 2020r. o 22:03
~~Brązowoszary Maczek napisał(a): przecież to twój człowiek powołał tego sędziego...
twój ''zbynio''zero''


"Zbynio" powołuje sędziów? Ktos słusznie zauważył, że masz zbyt dużo do czynienia z klejem : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Hortensja niezalogowany
7 lutego 2020r. o 6:27
~~Purpurowy Śnieżnik napisał(a): falco na co liczysz ? że kc i panna Tobie odpuszczą ,to z kim będą pisać/


trafne spostrzeżenie :)

tyle tu było zapewnień o ilości przyjaciół a jednak nie z nimi piszą a szukają u mnie ''zaczepki''

jeden pisał do mnie -''nie ignoruj mnie bucu bo się wku...''a teraz bredzi że on coś tam zrobił ...
druga była tu długo nieobecna i niech pokaże jeden post w którym o niej wspominam ...

przecież mogą swoje ''uprzejmości'' wymieniać między sobą ...:]

np. ''napisz jeszcze raz do mnie pokrzywko a ja nie nazwę cię inaczej jak pan lepkie rączki'' :]

para godnych siebie forumowych przyjaciół ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Hortensja niezalogowany
7 lutego 2020r. o 7:14
skorn napisał(a):
~~Brązowoszary Maczek napisał(a): przecież to twój człowiek powołał tego sędziego...
twój ''zbynio''zero''


"Zbynio" powołuje sędziów? Ktos słusznie zauważył, że masz zbyt dużo do czynienia z klejem : )


a kto?
nocny stróż z parkingu?

mam do czynienia z klejem ale ty niewiele masz do czynienia z wiedzą i rzeczową oceną rzeczywistości ..

nawet tutaj więc zanim napiszesz kolejną bzdurę tylko po to by spróbować mnie ''ukąsić '' pomyśl co piszesz bo kolejny raz wyjdziesz na ignoranta i ''mijającego się z prawdą '' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Chmiel niezalogowany
7 lutego 2020r. o 10:30
Jak długo MY NARÓD (celowo użyłem słów Wałęsy rozpoczynających jego wystąpienie w Kongresie USA) damy się ogłupiać, być manipulowanym, oszukiwanym i traktowanym jak jakieś pomiotło, jak długo będą nas traktować jak bezrozumnych ...i ? Szansa na ukrócenie bezprawia (uprawianego przez pisowców z pozorami jego przestrzegania) jest jedna: w majowych wyborach pokazać panu Dudzie gdzie jego miejsce. To pierwszy ale niezbędny krok w tym całym zabagnionym systemie "władzy". A Prezydentem MUSI zostać prezydent wszystkich Polaków, a nie funkcjonariusz PiS. , że nadejdzie czas, kiedy wszyscy winni nieopisanego bałaganu i krzywdy wyrządzanej rodakom - odpowiedzą za to. Materialnie też tracąc synekury, apanaże i emerytury - podobnie jak SB za PRLu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
7 lutego 2020r. o 15:30
Zagonić prezesunia ,maliniaka i całe to towarzystwo do łopaty i niech kopią Upragniony kanał na mierzei Wiślanej .
wtedy osiągną swój "cel" i zarobią pensie podstawową 2400 brutt na swój BYT tak jak przeciętny Polak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 lutego 2020r. o 17:12
~~Stalowa Hortensja napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Brązowoszary Maczek napisał(a): przecież to twój człowiek powołał tego sędziego...
twój ''zbynio''zero''


"Zbynio" powołuje sędziów? Ktos słusznie zauważył, że masz zbyt dużo do czynienia z klejem : )


a kto?
nocny stróż z parkingu?)

Udowodnij, że prokurator generalny RP powołuje sędziów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza