Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
7 lutego 2020r. o 17:32
Pislamiści mieli być zbawcą a okazali się grabarzem…
każdy dzień w pisowskiej Polsce okazuje się dniem ponurego żartu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 lutego 2020r. o 18:46
~~Tabaczkowy Uczep napisał(a): kc. ten przygłup codziennie jest innym kwiatkiem ale stale jest falciem. Biedaczyna rano nim na kibelek siądzie to już się tu mądruje. Uważa się za eksperta w każdej sprawie. Może był faktycznie kiedyś molestowany i teraz odreagowuje? Płutkolepowi od tego kleju we łbie się poprzewracało. Olej go. Przestań proszę karmić trolla to go najbardziej wkurzy. Dobranoc. Wszystkiego Dobrego.


Skoro tak ładnie prosisz, to dam mu spokój : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
7 lutego 2020r. o 19:13
skorn napisał(a):
~~Stalowa Hortensja napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Brązowoszary Maczek napisał(a): przecież to twój człowiek powołał tego sędziego...
twój ''zbynio''zero''


"Zbynio" powołuje sędziów? Ktos słusznie zauważył, że masz zbyt dużo do czynienia z klejem : )


a kto?
nocny stróż z parkingu?)

Udowodnij, że prokurator generalny RP powołuje sędziów.


ja mam ci coś ''udowadniać''?
facet ...ogarnij się w końcu ...
kto wydał ostatni tak skandaliczny wyrok że sam notariusz aż poczerwieniał z zapału wypowiadając się o ''wyroku''

przecież to sędzia z nadania pisowskiego ...

tak wygląda zbyniowa ''dobra zmiana''?

na takich osobnikach jak schab czy radzik ma się ona opierać?

skornie chcesz po raz kolejny wyjść na idio.t.ę ;) i być zmuszonym do wylogowania?...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 lutego 2020r. o 19:39
[img=1581099713_ktva322.png]

Dobre : ).


Dopisane 07.02.2020r. o godz. 19:39:

Nigel Farage: "Myślę, że w sposób, w jaki Polacy są upominani, są wielokrotnie obrażani przez takie osoby, jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo niż są w stanie znieść, mając na uwadze ich trudną i skomplikowaną historię. Dokładnie 30 lat w Polsce rządzili komuniści. Teraz mamy system rządowy z Brukseli, który dla wielu Polaków wygląda niemal identycznie, jak system, od którego udało im się uwolnić. Chodzi tu o proces, w jaki sposób i przez kogo podejmowane są decyzję. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
7 lutego 2020r. o 20:32
kc napisał(a): [img=1581099713_ktva322.png]
Dobre : ). Dopisane 07.02.2020r. o godz. 19:39:Nigel Farage: "Myślę, że w sposób, w jaki Polacy są upominani, są wielokrotnie obrażani przez takie osoby, jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo niż są w stanie znieść, mając na uwadze ich trudną i skomplikowaną historię. Dokładnie 30 lat w Polsce rządzili komuniści. Teraz mamy system rządowy z Brukseli, który dla wielu Polaków wygląda niemal identycznie, jak system, od którego udało im się uwolnić. Chodzi tu o proces, w jaki sposób i przez kogo podejmowane są decyzję. "

Łaskawie przypomnę że Polska przystąpiła do UE po referendum z dn.7 i 8 czerwca 2003 roku poniżej wyniki:
Głosów na TAK 13 514 872 77,45 %
Głosów na NIE 3 935 655 22,55 %
Głosy ważne 17 450 527 99,28 %
Głosy nieważne 126 187 0,72 %
Razem 17 576 714 100,00
Frekwencja 58,85 %
Frekwencja wymagana 50,00 %
W 1943 Teheran a w 1945 Jałta zostaliśmy sprzedani przez amerykanów i anglików dla ruskich okupantów .
Taka to prawda .
Ja też głosowałem za Unią , bo dzięki temu szybciej się rozwijamy , nie stoimy na granicach unii .
Nie życzę sobie tego aby mój kraj wpadł w łapy ruskiego ,a do tego dąży ten jedynie wspaniałomyślny dobroczyńca" ... "-wpychający NAS w czrną dupę.
I niestety ale to wszystko są Fakty a nie ble.ble ble. "mądrych głów

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
7 lutego 2020r. o 21:14
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
Ja też głosowałem za Unią , bo dzięki temu szybciej się rozwijamy , nie stoimy na granicach unii .

Nie stoimy na granicach? I to według ciebie korzyść bycia w UE?
Mylisz się, to zasługa należenia do Strefy Schengen.
Islandia, Norwegia, Szwajcaria i Liechtenstein należą do tej strefy, a nie są w UE (więc tam też pojedziemy bez kontroli na granicach).
A np. Irlandia należy do UE, a nie należy do Schengen i tam są kontrole graniczne.

Druga sprawa to szybszy rozwój? A skąd według ciebie UE bierze te pieniądze na te wszystkie unijne dopłaty? Ano najpierw je zabiera krajom członkowskim w formie składek. Więc im więcej zabierze, tym więcej może rozdać (oczywiście rozdaje na programy zgodne z jej "wizją")...
Uważasz, że Polska nie byłaby w stanie sama się rozwijać bez wpłacania składek i później zabiegania o dofinansowania??
O pozbyciu się niezależności i suwerenności nawet nie wspominam...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Kolczurka niezalogowany
7 lutego 2020r. o 21:24
qwax_ napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
Ja też głosowałem za Unią , bo dzięki temu szybciej się rozwijamy , nie stoimy na granicach unii .

Nie stoimy na granicach? I to według ciebie korzyść bycia w UE?
Mylisz się, to zasługa należenia do Strefy Schengen.
Islandia, Norwegia, Szwajcaria i Liechtenstein należą do tej strefy, a nie są w UE (więc tam też pojedziemy bez kontroli na granicach).
A np. Irlandia należy do UE, a nie należy do Schengen i tam są kontrole graniczne.

Druga sprawa to szybszy rozwój? A skąd według ciebie UE bierze te pieniądze na te wszystkie unijne dopłaty? Ano najpierw je zabiera krajom członkowskim w formie
składek. Więc im więcej zabierze, tym więcej może rozdać (oczywiście rozdaje na programy zgodne z jej "wizją")...

Uważasz, że Polska nie byłaby w stanie sama się rozwijać bez wpłacania składek i później zabiegania o dofinansowania??

O pozbyciu się niezależności i suwerenności nawet nie wspominam...

Mądralo czy mógł byś napisać ile Polska wpłaca składek a ile otrzymuje dopłat Unijnych ,gdyby nie Unia to jadł byś brukiew popijając wodą ze studni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
7 lutego 2020r. o 21:25
qwax_ napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
Ja też głosowałem za Unią , bo dzięki temu szybciej się rozwijamy , nie stoimy na granicach unii .

Nie stoimy na granicach? I to według ciebie korzyść bycia w UE?
Mylisz się, to zasługa należenia do Strefy Schengen.
Islandia, Norwegia, Szwajcaria i Liechtenstein należą do tej strefy, a nie są w UE (więc tam też pojedziemy bez kontroli na granicach).
A np. Irlandia należy do UE, a nie należy do Schengen i tam są kontrole graniczne.

Druga sprawa to szybszy rozwój? A skąd według ciebie UE bierze te pieniądze na te wszystkie unijne dopłaty? Ano najpierw je zabiera krajom członkowskim w formie składek. Więc im więcej zabierze, tym więcej może rozdać (oczywiście rozdaje na programy zgodne z jej "wizją")...
Uważasz, że Polska nie byłaby w stanie sama się rozwijać bez wpłacania składek i później zabiegania o dofinansowania??
O pozbyciu się niezależności i suwerenności nawet nie wspominam...
Z faktami tylko ...y dyskutują ludzie biorą je do siebie
i to tyle

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza