Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Złotawobrązowy Bieluń niezalogowany
8 lutego 2020r. o 12:41
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): ja nie czuję się bezpiecznie


współczuje ale nie pisałem do ciebie tylko do poziomki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
8 lutego 2020r. o 13:03
Pisiory to hiv który należy operować i unicestwić ,aby nie zagrażał ludziom i sobie .
Fakty do nich nie docierają ,to tępota samoistna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawa Poziomka niezalogowany
8 lutego 2020r. o 13:22
~~Złotawobrązowy Bieluń napisał(a):
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): ja nie czuję się bezpiecznie


współczuje ale nie pisałem do ciebie tylko do poziomki


Ty bieluń ,poziomke to ty możesz w dudę pocałować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 lutego 2020r. o 14:07
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): ja nie czuję się bezpiecznie jak ''prezydentem'' jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak prokuratorem generalnym jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem sprawiedliwości jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem MSWiA jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem zdrowia jest ...
nie czuję się bezpiecznie przy ...

kamińskich banasiach ,glapińskich sasinach ,brudzińskich ,kempach pawłowiczach ,piotrowiczach ,kuchcińskich , holeckich ,ziemkiewiczach ,karnowskich ,holeckich ,rachoniach ,gmyzach ...

nie czuję się bezpiecznie przy korwinach winnickich ,międlarach staruchach ,rybakach ,braunach ,jędraszewskich czy okach ...

nie czuję się bezpiecznie bo to przestaje być mój kraj w którym tacy ludzie są dzisiaj ''władzą ''

tylko kompletny tępak napisze że wszyscy których wymieniłem ( a przecież nie wszystkich bo wieczór by mnie zastał przy pisaniu tej ''listy hańby :] )- tylko tępak napisze że wszyscy oni są ''kryształowi ''


ale jako że mamy wolność słowa możesz to napisać ...:]


Napisz mi przy kim poczujesz się bezpieczny , zgadzam się z Tobą że nie wszyscy przez Ciebie wymienieni są kryształowi , przedstaw Twoich kryształowych .

Wystarczy pięć nazwisk i jedna partia .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
8 lutego 2020r. o 14:19
''juruś ''
takie ''podchody '' to możesz sobie uskuteczniać ze swoim forumowym przyjacielem ...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 lutego 2020r. o 14:29
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): ''juruś ''
takie ''podchody '' to możesz sobie uskuteczniać ze swoim forumowym przyjacielem ...:]



Januszku proste pytanie a Ty masz kłopoty z odpowiedzią ? , niewiarygodne !.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
8 lutego 2020r. o 14:45
dostałeś tu mnóstwo pytań a na żadne sam nie odpowiedziałeś ...
to były proste pytania ale wstyd nie pozwolił ci na równie proste odpowiedzi ...

tyle wiesz co wyczytasz z ''propagandówek''

bijesz pokłony przed ...ami tak jak kiedyś robiłeś podobnie przed Wałęsą ...

a że ja nie cierpię ''ideologicznych chorągiewek'' traktuję cię wedle ''zasług''
:]

jak tam?
doczytałeś coś o planach internowania gen. Jaruzelskiego?
doczytałeś cokolwiek jak dzisiejszy prezesina wyrażał się i o tobie bo przecież byłeś wśród ''solidarnościowców''


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Brodia niezalogowany
8 lutego 2020r. o 16:21
~~Jaskraworuda Trytoma napisał(a): ja nie czuję się bezpiecznie jak ''prezydentem'' jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak prokuratorem generalnym jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem sprawiedliwości jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem MSWiA jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem zdrowia jest ...
nie czuję się bezpiecznie przy ...

kamińskich banasiach ,glapińskich sasinach ,brudzińskich ,kempach pawłowiczach ,piotrowiczach ,kuchcińskich , holeckich ,ziemkiewiczach ,karnowskich ,holeckich ,rachoniach ,gmyzach ...

nie czuję się bezpiecznie przy korwinach winnickich ,międlarach staruchach ,rybakach ,braunach ,jędraszewskich czy okach ...

nie czuję się bezpiecznie bo to przestaje być mój kraj w którym tacy ludzie są dzisiaj ''władzą ''

tylko kompletny tępak napisze że wszyscy których wymieniłem ( a przecież nie wszystkich bo wieczór by mnie zastał przy pisaniu tej ''listy hańby :] )- tylko tępak napisze że wszyscy oni są ''kryształowi ''


ale jako że mamy wolność słowa możesz to napisać ...:]


Ludzie, którzy nie radzą sobie ze światem, lubią być niewolnikami. Ktoś im musi powiedzieć, co mają myśleć i co robić. Dlatego bezpiecznie czują się w UE z von der Leyen, Jurovą., Timmermasnem, ........ oraz w kodziarskiej Polsce z Tefałenem , Tuskiem, Śmiszkiem Biedroniem, ....... . I powtarzają to, co im propaganda do głowy wbiła.
Po prostu typowe lemingi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza