Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
8 lutego 2020r. o 11:25


''Dziś za paczkę papierosów w Polsce trzeba zapłacić 13-18 zł. Dużo? Przeciwnie! Palacze jeszcze będą wspominać z rozrzewnieniem te czasy, bo szykują się kolejne podwyżki, a Główny Inspektor Sanitarny chciałby nawet, by paczka kosztowała 100 zł. Gdyby jego marzenie się ziściło, przebilibyśmy nawet jedno z najbogatszych państw świata.

Papierosy powinny być w ogóle niedostępne z powodów cenowych, trzeba pokazywać, że to jest coś zupełnie nieracjonalnego

– powiedział na antenie TVN24 Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny.

Co to znaczy? Według Pinkasa, paczka papierosów powinna kosztować 100 zł, żeby Polakom odechciało się palić. Dodał, że kwota ta jest jedynie symboliczna, chodzi po prostu o to, żeby było bardzo drogo. To ma uratować życie nawet 70 tys. Polaków, bo tyle właśnie rocznie umiera na choroby odtytoniowe.''


100? a dlaczego nie 200?

a wóda za flaszeczkę 500...

przecież Polacy mają odwieczny problem z ''chlaniem'' przez co też sporo ich ''schodzi''

a piwsko z 50 złotych ...:]
to profilaktycznie bo od piwka się zaczyna a kończy w głębokim nałogu ...
przecież są tacy którzy bez piwska ''na dobranoc'' nie zasną ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
8 lutego 2020r. o 11:30
po ''krówkach-ciągutkach'' ich zemdliło więc teraz piwsko...

''Akademia Sztuki Wojennej organizuje imprezę. Z tej okazji ogłosiła przetarg, którego znaczącą część stanowi piwo: m.in. 1,2 tys. beczek i ok. 60 tys. butelek i puszek różnego rodzaju napojów. Uczelnia, którą w 2016 roku przejął Antoni Macierewicz, zamierza wydać na zakupy prawie 360 tys. złotych. ''

''suwerenie'' płać ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Bieluń niezalogowany
8 lutego 2020r. o 11:30
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a):
~~Zzieleniały Czosnek napisał(a):
kc napisał(a): [img=1581099713_ktva322.png]
Dobre : ). Dopisane 07.02.2020r. o godz. 19:39:Nigel Farage: "Myślę, że w sposób, w jaki Polacy są upominani, są wielokrotnie obrażani przez takie osoby, jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo niż są w stanie znieść, mając na uwadze ich trudną i skomplikowaną historię. Dokładnie 30 lat w Polsce rządzili komuniści. Teraz mamy system rządowy z Brukseli, który dla wielu Polaków wygląda niemal identycznie, jak system, od którego udało im się uwolnić. Chodzi tu o proces, w jaki sposób i przez kogo podejmowane są decyzję. "

Łaskawie przypomnę że Polska przystąpiła do UE po referendum z dn.7 i 8 czerwca 2003 roku poniżej wyniki:
Głosów na TAK 13 514 872 77,45 %
Głosów na NIE 3 935 655 22,55 %
Głosy ważne 17 450 527 99,28 %
Głosy nieważne 126 187 0,72 %
Razem 17 576 714 100,00
Frekwencja 58,85 %
Frekwencja wymagana 50,00 %
W 1943 Teheran a w 1945 Jałta zostaliśmy sprzedani przez amerykanów i anglików dla ruskich okupantów .
Taka to prawda .
Ja też głosowałem za Unią , bo dzięki temu szybciej się rozwijamy , nie stoimy na granicach unii .
Nie życzę sobie tego aby mój kraj wpadł w łapy ruskiego ,a do tego dąży ten jedynie wspaniałomyślny dobroczyńca" ... "-wpychający NAS w czrną dupę.
I niestety ale to wszystko są Fakty a nie ble.ble ble. "mądrych głów


Fakty są takie, że Polska nie przystępowała do żadnej Unii Europejskiej. W 2004 roku czegoś takiego, jak UE nie było. Była Wspólnota Europejska o zupełnie innym charakterze politycznym i prawnym, która zniknęła 30 listopada 2009 roku (patrz - https://pl.wikipedia.org/wiki/Wspólnota_Europejska ) . To, co znamy dzisiaj jako Unię Europejską to efekt traktatu lizbońskiego, którego celem jest likwidacja samodzielnych państw i budowa jednego, komunistycznego państwa opartego o Manifest z Ventotene. Można o tym poczytać w oficjalnym dokumencie UE ( patrz - https://ec.europa.eu/commission/sites/beta-political/files/biala_ksiega_w_sprawie_przyszlosci_europy_pl.pdf ), gdzie na 6 stronie nawet jest umieszczona strona tytułowa komunistycznego manifestu.

Nikt z Polaków nie głosował nigdy za przystąpieniem do Unii Europejskiej - to kłamstwo często powtarzane, żeby ludziom zamieszać w głowie. Głosowaliśmy za Wspólnotą Europejską czyli czymś zupełnie innym niż jest obecnie UE (dokumenty w necie - dla chcących poszukać nic trudnego). Warto też pamiętać, że tym, który podpisał traktat lizboński, nie pytając się narodu o to, czy chce być w eurokomunistycznym tworze, był Lech Kaczyński.

I to są fakty, a twoje bajania mądralo to propagandowe ble, ble, ble. Doucz się, jak chcesz pisać o faktach.

Czas na POLEXIT. Im szybciej, tym lepiej.


popieram

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawa Poziomka niezalogowany
8 lutego 2020r. o 11:47
~~Złotawobrązowy Bieluń napisał(a):

Czas na POLEXIT. Im szybciej, tym lepiej.


popieram

Ja też ,jak mój paszport będzie na komendzie milicji to mi go chociaż nikt nie ukradnie .I do Rosji się pojedzie bez zaproszenia ,i kufajkę i walonki się u nich pakupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
8 lutego 2020r. o 11:53
i co?
chcesz ponownie półek z octem?

hahaha...
Polska bez Unii to jak telefon bez ładowarki ...

Jourova powiedziała coś co powinno dotrzeć do ciebie czym to się kończy dla Polski to co wyczyniają teraz ...y ...

a ty jeszcze chcesz zamknięcia granic ,wprowadzenia ceł...
przecież już teraz ...om brakuje kasiory nawet na własne ''programy''...:]

myślisz ze ''pinokio'' otworzy skarbiec i rozda takim jak ty sprowadzone złoto?
myślisz że sprzeda teraz ziemię zakupioną od ''zaprzyjaźnionego'' biskupa i państwu odda kasę
myślisz ze ojczulek z Torunia będzie ratował Polskę w kryzysie?

on już coś raz ''ratował'' i ''H'' z tego wyszło...hahaha

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Bieluń niezalogowany
8 lutego 2020r. o 11:53
ale ci wyprali mózg, widać , że musisz mieć jakiegoś pana nad sobą :) terazjak ci pan z Brukseli mówi co jest dla ciebie dobre a co nie czujesz się bezpiecznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Trytoma niezalogowany
8 lutego 2020r. o 12:14
ja nie czuję się bezpiecznie jak ''prezydentem'' jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak prokuratorem generalnym jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem sprawiedliwości jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem MSWiA jest ...
nie czuję się bezpiecznie jak ministrem zdrowia jest ...
nie czuję się bezpiecznie przy ...

kamińskich banasiach ,glapińskich sasinach ,brudzińskich ,kempach pawłowiczach ,piotrowiczach ,kuchcińskich , holeckich ,ziemkiewiczach ,karnowskich ,holeckich ,rachoniach ,gmyzach ...

nie czuję się bezpiecznie przy korwinach winnickich ,międlarach staruchach ,rybakach ,braunach ,jędraszewskich czy okach ...

nie czuję się bezpiecznie bo to przestaje być mój kraj w którym tacy ludzie są dzisiaj ''władzą ''

tylko kompletny tępak napisze że wszyscy których wymieniłem ( a przecież nie wszystkich bo wieczór by mnie zastał przy pisaniu tej ''listy hańby :] )- tylko tępak napisze że wszyscy oni są ''kryształowi ''


ale jako że mamy wolność słowa możesz to napisać ...:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Zaślaz niezalogowany
8 lutego 2020r. o 12:28
Nie ma praworządności, nie ma pieniędzy.
Polska straci miliardy euro przez ustawę kagańcową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu