Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 17:36
~Żółtawobrunatny Wilec napisał(a): A za parę tygodni Siekiera Między Uszy. I WYCIE POmylencow.

Jesteś wspaniały Ci co są z PO to chociaż mają rozum między uszami, ty i twoja rodzina macie sieczkę ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatny Wilec niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 17:56
Jeśli Rafalek myśli że wygra wybory spacerując po Warszawie, Gdańsku to jest głupi. Duda jeździ po Polsce i jest wszędzie serdecznie witamy, przez zwykłych obywateli.I dlatego wygra te wybory .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 18:02
~Żółtawobrunatny Wilec napisał(a): Jeśli Rafalek myśli że wygra wybory spacerując po Warszawie, Gdańsku to jest głupi. Duda jeździ po Polsce i jest wszędzie serdecznie witamy, przez zwykłych obywateli.I dlatego wygra te wybory .

Skąd taka pewność ,że to zwykli mieszkańcy a nie sprzedajna hołota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 18:36


tak,tak ....''są tematy trudne'' hahaha


Dopisane 04.06.2020r. o godz. 18:18:



:]


Dopisane 04.06.2020r. o godz. 18:36:

który pis.ior mi wytłumaczy jak to jest że ojciec ''budynia'' jeszcze kilka lat temu ''klepał biedę'' a od 2016 nagle zarabia w tysiącach złotych ?
jak to jest że nagle też znalazł się w NCBR ?


tak,tak ...tej samej która tak hojnie sypie kasą w stronę klanu szumowskich?

a może kłamię? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Ogórecznik niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 18:53
~Żółtawobrunatny Wilec napisał(a): Jeśli Rafalek myśli że wygra wybory spacerując po Warszawie, Gdańsku to jest głupi. Duda jeździ po Polsce i jest wszędzie serdecznie witamy, przez zwykłych obywateli.I dlatego wygra te wybory .
rafałek jeździ po swoich bastionach, gdzie wie,że go nie wygwizdają ani nie będą pytać o program i gospodarkę. Przecież to jełop.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawobrunatny Wilec niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 18:53
Jan Tadeusz Duda Profesor Nauk Technichnicznych, Profesor Zwyczajny Akademi Górniczo-hutniczej w Krakowie.Przewodniczacy Sejmiku Województwa Małopolskiego . A teraz klepnij się w cymbal POmylencu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 19:04
widziałeś oświadczenie majątkowe?
widziałeś gdzie pracuje -pomijam że pobiera jeszcze emeryturę;) - i ile zarobił w ubiegłych latach?


facet ...ja wiem co piszę ...
napisz mi kto zarabia w cztery lata blisko dwa miliony?


który z emerytów ma takie ''fory'' u władzuni by bez jej zabrania nadal zarabiać tysiące złotych ?

piszesz kim jest DUDA -ojciec i to prawda ...
teraz napisz prawdę kto go powołał na stanowiska i do rady ''fundacji rozwoju'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Ogórecznik niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 19:12
[c=H

..
napisz mi kto zarabia w cztery lata blisko dwa miliony?

Rudy volksdeutsch .


..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Praca dla Ciebie