Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Różowy Len niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 8:03
~~Izabelowy Cypryśnik napisał(a):
~~Kakaowa Hutujnia napisał(a): a jak wygra to schowasz się do budy i zamkniesz japę :D

Sami państwo widzicie jakich wyborców ma PIS, chamstwo ,brak kultury,obrażanie, ale tylko z za biurka a nie w oczy ,jeden wyznawca PISu wdał się ze mną w dyskusję i miał o sobie mniemanie uczciwego Polka ,mówił jak to poprzednie rządy kradły ,ja się jego spytałem ile odprowadza podatków od tych wszystkich fuch jak robi centralne ,tak go zatkało że nie umiał wydusić słowa ja mu szybko obliczyłem , za każde lewe 5 tys okrada Państwo na 1000 zł a takich fuch robi kilkadziesiąt w roku .

Podatek dochodowy jest raczej głupią daniną. Na szczęście jego waga wśród wszystkich danin zmniejsza się z każdym rokiem. Kto widział karać ludzi za to ze pracują? Opodatkowany powinien być tylko obrót dobrami.
A te twoje wyliczenia to z d... wzięte. Pomyliłeś przychód z dochodem. Jeśli chcesz opodatkowywać przychody to na pewno nie stawką 20%.
Polacy mają we krwi walkę z władza państwową. Zabory, okupacja niemiecka, okupacja rosyjska. Trudno się przestawić jak władza jest mało proobywatelska. Nie dziw się wiec że prosty obywatel kroi władze gdzie tylko może.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 10:24
~~Różowy Len napisał(a):
~~Izabelowy Cypryśnik napisał(a):
~~Kakaowa Hutujnia napisał(a): a jak wygra to schowasz się do budy i zamkniesz japę :D

Sami państwo widzicie jakich wyborców ma PIS, chamstwo ,brak kultury,obrażanie, ale tylko z za biurka a nie w oczy ,jeden wyznawca PISu wdał się ze mną w dyskusję i miał o sobie mniemanie uczciwego Polka ,mówił jak to poprzednie rządy kradły ,ja się jego spytałem ile odprowadza podatków od tych wszystkich fuch jak robi centralne ,tak go zatkało że nie umiał wydusić słowa ja mu szybko obliczyłem , za każde lewe 5 tys okrada Państwo na 1000 zł a takich fuch robi kilkadziesiąt w roku .

Podatek dochodowy jest raczej głupią daniną. Na szczęście jego waga wśród wszystkich danin zmniejsza się z każdym rokiem. Kto widział karać ludzi za to ze pracują? Opodatkowany powinien być tylko obrót dobrami.
A te twoje wyliczenia to z d... wzięte. Pomyliłeś przychód z dochodem. Jeśli chcesz
opodatkowywać przychody to na pewno nie stawką 20%.
Polacy mają we krwi walkę z władza państwową. Zabory, okupacja niemiecka, okupacja rosyjska. Trudno się przestawić jak władza jest mało proobywatelska. Nie
dziw się wiec że prosty obywatel kroi władze gdzie tylko może.

Mądralo jeśli przytulił 5 tys za robociznę to jest Dochód a nie przychód przecież grzejników nie kupował a jeśli przekroczy próg podatkowy to wchodzi w 35%podatek .Ja jestem na ryczałcie i płacę 8,5 % od przychodu ,czyli od obrotu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 13:01
Qurwiński dzisiaj zaprzecza że była nielegalna zbiórka podpisów na Rafałka tak kłamać mogą tylko POmylency .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Zimowit niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 13:06
Polska tonie w chamstwie , kłamstwie i narastającej agresji ze strony rządzących . Jakże muszą się bać skoro Morawiecki błaga o wotum zaufania swoją partię a może chcą wymienić pana Dudę na pana Morawieckiego. Pokażcie tych negocjatorów na forum unijnym ,którzy to tak zmusili unię do wydawania pieniędzy na pomoc związaną z korona wirusem. Lepszego kłamcy i człowieka bez sumienia jak nasz Premier nie ma na świecie. Jeśli jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle. Dlaczego ciągle mimo tych lat gdy rządzi pis ciągle wracają do rządów PO-tak robią ludzie ,którzy nic poza niszczeniem robić nie umieją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 13:32
wytłumaszcie mi jedno ...
niejaki gliński wyłudza z budżetu państwa w trzy dni pół miliarda złotych i ''nabywa'' od fundacji Czartoryskich tzw. ''kolekcję ''
(czy ktoś wie co wchodzi w jej skład ? ;) )

dlaczego w niedługim czasie -niespełna rok o ile pamiętam - ''fundacja upada a kasiorę przekazuje kolejnej ''fundacji '' ;) Le Jour Viendra a ta dziwnym ''zbiegiem okoliczności '' :] siedzibę ma w Lichtensteinie...
tym samym w którym swoje ''spółki - córki '' ulokował niejaki ''papcio -glapcio'' znany szerzej ze swoich blond ''króliczków '' :]
jedna ''fundacja'' upada -druga się wzbogaca ...czyli kto?
macie ochotę poszukać kto nią rządzi?...kto w niej zasiada?...;)

kupować coś co bez odpowiednich zezwoleń nie może wyjechać z Polski to szwindel , to zasilanie czyjegoś konta bankowego ...
czyjego?

dlaczego nie zajmuje się tym prokuratura?...gdzie jest CBŚ?...gdzie jest CBA?

wyjaśnienie jest bardzo proste ale ja chwilowo podam jedno ...to pisdzielec a ''swoich nie ruszamy''

to cytat z niejakiego Piebaka z korespondencji do hejterki Emi ...


co wy na to ?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 13:43
Tak zakłamanych ludzi jak ci z PO naprawdę trudno znależć . Jeżeli ktoś im wierzy w cokolwiek co mówią , to albo jest niespełna rozumu, albo sam jest członkiem POmyleńców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 13:47
~~Żółtawozielona Gynostemma napisał(a): Tak zakłamanych ludzi jak ci z PO naprawdę trudno znależć . Jeżeli ktoś im wierzy w cokolwiek co mówią , to albo jest niespełna rozumu, albo sam jest członkiem POmyleńców .


brawo :) złotousty pisowiec się odezwał :) bajka...jedź do stadniny w Janowie i zobzcz jak rządzi pis :)...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 czerwca 2020r. o 13:51
poważnie?
a co z tvkura gdzie holecka w tej ''szczujni '' kieruje do Trzaskowskiego pytania o jego dzieci ...
a pyta ''broszkę '' szydło o syna ?...pyta o jego niespełna szesnastoletnią ''partnerkę''?


hahaha...a pamiętam jak adwokacina syna ''broszki'' ostrzegał że w razie ''rozpowszechniania kłamstw o ojcostwie syna premier'' itd...

a ty tu pierdzielisz o zakłamaniu PO?:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu