Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

14240
M21W2
28 października 2020r. o 19:33
~~Burobrązowa Portulaka - Udowodnij że piszesz prawdę .
Jest lista Kukiza z postkomunistami w dwóch czołowych partiach , nie było dekomunizacji bo się Ubecja z lewicą Solidarności dogadała , w czym widzisz problem .
Mieliśmy Prezydenta komunistę kilku komunistów było premierami , ty zapewne na pierwszym miejscu postawisz pionka Piotrowicza .
Napisz coś o sobie kogo i za co popierasz , a może jesteś z tych co krytykują wszystko i wszystkich .


Dopisane 28.10.2020r. o godz. 19:33:

~~Niebieskozielony Rdest - Przeceniasz moje możliwości , ja i pisanie historii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
28 października 2020r. o 19:36
W społeczeństwie wreszcie coś pękło.

Yebać Gang konusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2020r. o 19:41
zaraz...kto więc jest tą ''ubecją'' czy lewicą solidarności'' skoro pisdzielce nie objęli ''dekomunizacją'' jasińskiego czy czabańskiego

kim jest kryże czy wolski ?

chcesz więcej tych nazwisk?

dzisiaj są w radach nadzorczych pisdzielców...
prowadza gazety i programy tv...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Tunbergia niezalogowany
28 października 2020r. o 19:46
M21W2 napisał(a): ~~Burobrązowa Portulaka - Udowodnij że piszesz prawdę .
Jest lista Kukiza z postkomunistami w dwóch czołowych partiach , nie było dekomunizacji bo się Ubecja z lewicą Solidarności dogadała , w czym widzisz problem .
Mieliśmy Prezydenta komunistę kilku komunistów było premierami , ty zapewne na pierwszym miejscu postawisz pionka Piotrowicza .
Napisz coś o sobie kogo i za co popierasz , a może jesteś z tych co krytykują wszystko i wszystkich .Dopisane 28.10.2020r. o godz. 19:33:~~Niebieskozielony Rdest - Przeceniasz moje możliwości , ja i pisanie historii .




Papież Franciszek wystosował list do przełożonych Legionu Chrystusa, w którym skrytykował założyciela zgromadzenia Marciala Maciela. W raporcie opublikowanym po wewnętrznym dochodzeniu twierdzono, że 33 księży i 71 seminarzystów Legionu Chrystusa popełniło czyny pedofilii na co najmniej 175 ofiarach.
Marcial Maciel Degollado założył Legion Chrystusa w 1941 roku w Meksyku. Już w latach 40. do Watykanu docierały informacje o tym, że Maciel jest uzależniony od narkotyków i dopuścił się czynów pedofilskich, ale sprawę tę tuszowano. Duchowny miał także kilkoro dzieci, został oskarżony, że zarządza zgromadzeniem, stosując metody znane z sekt. Dopiero w 2006 roku, w czasie pontyfikatu Benedykta XVI, Kongregacja Nauki Wiary usunęła Maciela ze służby publicznej i nakazała mu spędzić resztę życia na modlitwie i pokucie. To jedyna kara jaką poniósł. Maciel zmarł w 2008 roku.

Osobą, która przez lata blokowała dochodzenie w sprawie zarzutów o wykorzystywanie seksualne stawianych ks. Macielowi, był sekretarz stanu z czasów pontyfikatu św. Jana Pawła II, kardynał Angelo Sodano.
Loleki i Stachu nic nie wiedzieli.

Z dokumentu wynika, że w latach 1941-2019 czynów pedofilskich dopuściło się co najmniej 33 księży i 71 seminarzystów tego zgromadzenia. Skrzywdzili oni co najmniej 175 osób. Jedna trzecia oprawców to osoby, które same padły ofiarą ks. Maciela. Inni oprawcy to z kolei ofiary ofiar założyciela Legionu Chrystusa. Raport wykazuje, że w zgromadzeniu powstał "wielopokoleniowy łańcuch nadużyć, który potwierdza toksyczny wpływ Maciela rozprzestrzeniający się w całym Legionie Chrystusa"

Spośród 33 kapłanów, którzy wykorzystywali nieletnich, sześciu zmarło, ośmiu wyszło ze stanu kapłańskiego, jeden opuścił Legionistów, a 18 pozostało w zgromadzeniu. Spośród tych 18, 14 nie pełni publicznej posługi kapłańskiej, a czterech "ma ograniczoną posługę, która wyklucza duszpasterstwo nieletnich" - wynika z raportu.

Nikt nie poszedł do pierdla .


Lucek .orczyk albo widły i dalej bronić kościoła przed kobietami .

Jakbym była twoją kobietą to byś walił ,jak skorn , do końca życia . Ślepyś czy otumaniony ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 października 2020r. o 20:11
Horus napisał(a): zaraz...kto więc jest tą ''ubecją'' czy lewicą solidarności'' skoro pisdzielce nie objęli ''dekomunizacją'' jasińskiego czy czabańskiego

kim jest kryże czy wolski ?

chcesz więcej tych nazwisk?

dzisiaj są w radach nadzorczych pisdzielców...
prowadza gazety i programy tv...


Ubecją Kiszczak i spółka , lewicą Solidarności , Wałęsa i spółka .
No i ja w tamtym czasie wierzący w Wałęsę .

Chcę abyś podawał nazwiska postkomunistów w PO z taką samą ochotą jak w PiS , nie wymagam o nazwisk partii lewicowych , dziś na topie wspierane przez ulicę .


Dopisane 28.10.2020r. o godz. 20:11:

~~Pomarańczowobrązowa Tunbergia - W temacie który tak obszernie opisałeś jestem zbyt słaby aby podjąć dyskusję .
Powtórzę po raz kolejny , podaj przykład bicia kobiet pod jakimkolwiek kościołem , dyskutuj o tym co jest tu i teraz .
Ataki na kościoły przeprowadzają lewackie bojówki , Ty zapewne tego nie widzisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
28 października 2020r. o 20:17
M21W2 napisał(a):
........................
Ataki na kościoły przeprowadzają lewackie bojówki , Ty zapewne tego nie widzisz .


Ty za to widzisz - Kurwizja ci pokazała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Wiekuistka niezalogowany
28 października 2020r. o 20:17
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): zaraz...kto więc jest tą ''ubecją'' czy lewicą solidarności'' skoro pisdzielce nie objęli ''dekomunizacją'' jasińskiego czy czabańskiego

kim jest kryże czy wolski ?

chcesz więcej tych nazwisk?

dzisiaj są w radach nadzorczych pisdzielców...
prowadza gazety i programy tv...


Ubecją Kiszczak i spółka , lewicą Solidarności , Wałęsa i spółka .
No i ja w tamtym czasie wierzący w Wałęsę .

Chcę abyś podawał nazwiska postkomunistów w PO z taką samą ochotą jak w PiS , nie wymagam o nazwisk partii lewicowych , dziś na topie wspierane przez ulicę .


Powiedz mi dlaczego my katolicy mamy pod kościołami bić kobiety ,w imię Boga oczywiście , bo tak nakazuje Prezes ?
A kim on qrwa dla mnie jest ? ,dla ciebie guru ,ale ja mam go w dudzie .
Niech dziadyga sam stanie ze sztachetą przy kościele .
Macie mamy, żony ,córki a słuchacie dewiantów ,jak za Hitlera ,chcecie wojny totalnej ??? haj ,haj ,haj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Motylek niezalogowany
28 października 2020r. o 20:21
Moze w koncu ktos obali moherowych wariatow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.