Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

22258
#Horus nieaktywny
28 października 2020r. o 18:20
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): Lucjan ...dlaczego tak ''wyborczo'' pokazujesz odznaczenia Generała?

nie stać cię na prawdę?
przerasta cię ?


Co mam dodać , medale z innych krajów podległych Moskwie , czy te które sami siebie towarzysze z PZPR przyznawali .


przecież nie tak dawno dostałeś medal ...też od swoich kolesi...;)

twój lepszy niż jego?

Lucjan ...dlaczego nie wspominasz o medalu jaki dostał Generał za zsyłkę na Sybir?

twój za ''opozycję '' jest ''słuszniejszy''?...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 października 2020r. o 18:26
Horus napisał(a): nie można pomijać Jaruzelskiego...
to kawał polskiej historii ...

historii dzisiaj zakłamywanej na potrzeby polityczne ...by taki np.Lucjan starał się takiemu np. skornowi przekazywał na nowo pisaną ''historię''

Lucjan- w swoje przekonania ma wpisaną niechęć do Generała
skorn- gówniarz nie żyjący w tamtych czasach i nie mający bladego pojęcia o realiach tamtych czasów...




Tym razem w całości zgadzam się z wpisem Przemka i częściowo z Twoim .
Moja niechęć do Jaruzelskiego nie wpływa na ocenę historyków i sądu który uznał jego i Kiszczaka za przywódców grupy przestępczej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2020r. o 18:34
~Alabastrowy Kopytnik napisał(a): Oj Kaczynskiego nie przeżyjesz jego się nic nie bierze. A jaruzelski to zwykły komuszy pomiot .Kto mu te medale przyznawał ślepy jesteś komusze bydło. Co Polskę napadli razem z szfabami .


mckwacz ledwo się toczy a ja jeszcze dziarsko śmigam...;)
czy Generał był ''komuszym pomiotem''?
kto wie czy twój ojciec czy wuj też takim nie był...;)
oni też budowali być może ''socjalizm'' ...być może sam mieszkasz w budynku który ''komuna ''wybudowała...być może ''komunistyczna'' szkoła cię kształciła...

w czym to ''komusze bydło '' jest gorsze od dzisiejszego ''pisdzielskiego bydła''?

kiedyś Polskę napadł wróg zewnętrzny a dzisiaj rozpierdziela wróg wewnętrzny...

ale jak się domyślam ty jak Kargul...wolisz wroga ''swojego''...;)




Dopisane 28.10.2020r. o godz. 18:34:

M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): nie można pomijać Jaruzelskiego...
to kawał polskiej historii ...

historii dzisiaj zakłamywanej na potrzeby polityczne ...by taki np.Lucjan starał się takiemu np. skornowi przekazywał na nowo pisaną ''historię''

Lucjan- w swoje przekonania ma wpisaną niechęć do Generała
skorn- gówniarz nie żyjący w tamtych czasach i nie mający bladego pojęcia o realiach tamtych czasów...




Tym razem w całości zgadzam się z wpisem Przemka i częściowo z Twoim .
Moja niechęć do Jaruzelskiego nie wpływa na ocenę historyków i sądu który uznał jego i Kiszczaka za przywódców grupy przestępczej .


co ty pierdzielisz?

jacy historycy?...jaki sąd?

podlegli kolejnej ''władzy''?

ty to nazywasz ''sądem''?

pamiętaj ...ty dzisiaj wielbisz pisdzielców...ale kiedyś też wielbiłeś Wałęsę...;)

pamiętaj że dzięki Wałęsie masz dzisiaj okazję do tego by ci przypinano to czy inne odznaczenie...

masz jakieś odznaczenie za odwagę?...masz jakieś za zasługi na polu walki ?

Generał ma wielokrotne...

nawet ty w swoim zacietrzewieniu graniczącej z nienawiścią mu tego nie odbierzesz...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Portulaka niezalogowany
28 października 2020r. o 18:41
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): nie można pomijać Jaruzelskiego...
to kawał polskiej historii ...

historii dzisiaj zakłamywanej na potrzeby polityczne ...by taki np.Lucjan starał się takiemu np. skornowi przekazywał na nowo pisaną ''historię''

Lucjan- w swoje przekonania ma wpisaną niechęć do Generała
skorn- gówniarz nie żyjący w tamtych czasach i nie mający bladego pojęcia o realiach tamtych czasów...




Tym razem w całości zgadzam się z wpisem Przemka i częściowo z Twoim .
Moja niechęć do Jaruzelskiego nie wpływa na ocenę historyków i sądu który uznał jego i Kiszczaka za przywódców grupy przestępczej .


Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda wydał oświadczenie. Apeluje w nim do członków i członkiń związku o stawienie czynnego oporu "napaściom na kościoły" i przyłączania się do Straży Narodowej - organizacji nacjonalisty Roberta Bąkiewicza.

Lucek ,wchodzisz w to ?
Jak tak ,to przyjadę ,ciekawe czy będziesz bił kobietę ? Chociaż hu* was solidaruchów wie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Rdest niezalogowany
28 października 2020r. o 18:47
dalibyscie juz spokój z tym Luckiem

On teraz wierzy w sojusze zamorskie,oj naiwny ,naiwny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 października 2020r. o 18:47
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): Lucjan ...dlaczego tak ''wyborczo'' pokazujesz odznaczenia Generała?

nie stać cię na prawdę?
przerasta cię ?


Co mam dodać , medale z innych krajów podległych Moskwie , czy te które sami siebie towarzysze z PZPR przyznawali .


przecież nie tak dawno dostałeś medal ...też od swoich kolesi...;)

twój lepszy niż jego?

Lucjan ...dlaczego nie wspominasz o medalu jaki dostał Generał za zsyłkę na Sybir?

twój za ''opozycję '' jest ''słuszniejszy''?...;)


Janusz daruj sobie to porównanie , jacy moi , Prezydent przyznał nie wiem kto wnioskował , byłem bardzo zaskoczony .
Medal Jaruzelskiego przyznany przez Lecha Kaczyńskiego za zsyłkę na Sybir pominąłem bo jaka w tym jego zasługa .
Nie kwestionuję że wielu zesłanych na Sybir znacznie bardziej zasłużyli na medale niż ja .
Moja negatywna ocena Jaruzelskiego to nawet nie lata tuż po wojnie tylko to co robił i jak zwalczał opozycję antykomunistyczną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2020r. o 18:53
~~Burobrązowa Portulaka napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda wydał oświadczenie. Apeluje w nim do członków i członkiń związku o stawienie czynnego oporu "napaściom na kościoły" i przyłączania się do Straży Narodowej - organizacji nacjonalisty Roberta Bąkiewicza.

Lucek ,wchodzisz w to ?
Jak tak ,to przyjadę ,ciekawe czy będziesz bił kobietę ? Chociaż hu* was solidaruchów wie .


ten sam co to oświadczył że nie ustanie w wysiłkach by pomnik pedofila jankowskiego wrócił na miejsce?

wrócił?...hahaha

duda to czysta wazelina wchodząca w du.pę pisdzielcom...
słyszałeś by transporty ''ruskiego'' węgla zatrzymano...
nadal wali do ''polszy'' całymi ''wahadłami'' ...hahaha

tyle jest ''warty'' duda ile członkowskich składek wpłynie na konta ''s'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
28 października 2020r. o 18:58
yebać pis na 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza