Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
6 listopada 2020r. o 16:25
Teraz widzicie co łączy Trumpa z PISem PIS przejmuje wymiar sprawiedliwości bo wie ,że już nigdy żadnych wyborów uczciwie nie wygra Podobnie Trump mianował sędziów Sądu Najwyższego i liczy ,że na jego rozkaz unieważnią wybory .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
6 listopada 2020r. o 16:27
https://wiadomosci.wp.pl/nazwal-pis-zorganizowana-grupa-przestepcza-jest-decyzja-sadu-ws-wojciech-sadurskiego-6572736010832800a

JASNOWIDZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
6 listopada 2020r. o 16:46
~~Miedziana Piwonia napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew napisał(a):
~~Brudnożółta Szydlica napisał(a): USA ma Trampa, my kaczora z pisem, Brazylia Bolsanaro ..... i wszędzie ten sam wspólny mianownik: cyniczny, niekompetentny, pewny siebie 'lider' z grupą fanatycznych wyznawców, wierzących w każdy absurd wykrzykiwany przez swojego bożka :(


No kuźwa, nie strasz mnie Kaczyńskim ,bo ja się go nie boję. Zamiast szczekać ,powiedz co ma być wg. Ciebie po PiS.

Po Pis nie ma być śladu .A tak na poważnie Polska 2050 Hołowni ,Nowa Solidarność Trzaskowskiego i niezatapialny PSL .



Byłem na spotkaniu z Hołownią. Zgodziłem się w jednym-szkolnictwo oparte na testach to porażka. Wykrzykiwał, że dróg się nie buduje, że służba zdrowia, że podatki wciąż rosną i takie tam bzdety propagandowe. No i prosił zwolenników o
dobrowolne składki dla jego stowarzyszenia. Ogólnie PObis. Trzaskowski o stolicę nie umie zadbać, nie wie,że Rabiej odpoczywa w Grecji, namawia do zbiegowisk skutkujących zakażeniami itp,itd.
PSL jako przyczłap do bungalatora nie wart jest wspominania. Z Twoimi objawami udaj się do ZUS - renta pewna.


Ty przygłupie udaj się na 1000 lecia mają tam dla takich jak ty pokoje bez klamek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 17:14
nie ...człowiek prawidłowo oceniający rzeczywistość...

tym samym po decyzji sądu który swoją decyzją przyznał słowom profesora słuszność czy prezesina to cappo di tutti capi?

:]


Dopisane 06.11.2020r. o godz. 17:14:


Trzaskowski: Nie wyrażam zgody na organizację Marszu Niepodległości

i słusznie ...

:)[img=1604679261_032viyd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 listopada 2020r. o 17:18
A Ty nie miałeś iść na marsz walczyć o pusie? Chyba już się zaczął :D



Dopisane 06.11.2020r. o godz. 17:18:

a no i tematu o zupie ciągle nie widzę :(

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniła Czubatka niezalogowany
6 listopada 2020r. o 17:25
"Przyzwyczailiśmy się już, że źródłem prawa w Polsce PiS są konferencje prasowe, ale stwarzamy chociaż pozory"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
6 listopada 2020r. o 17:27
To że kłamią i kradną to wiemy.
Ale wypadałoby żeby oni chociaż wiedzieli że oprócz respiratorów potrzebna jest jeszcze obsługa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 17:30
PIS-PO-PRL napisał(a): A Ty nie miałeś iść na marsz walczyć o pusie? Chyba już się zaczął :D
Dopisane 06.11.2020r. o godz. 17:18:a no i tematu o zupie ciągle nie widzę :(


no niestety ...miałem gości ...
znajomi wpadli na kawę i serniczek...

a temat nie ucieknie...;)
tym bardziej kiedy sam pomysł o tym tak cię podniecił... :)

prawie jak ''pussy'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.