Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

18442
PIS-PO-PRL
6 listopada 2020r. o 17:34
Tak, temat zdecydowanie ciekawszy niż proboszczowskie penisy :D
Ale spokojnie, bez pośpiechu, wiem że mają one dla Ciebie najwyższy priorytet ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 listopada 2020r. o 17:41
Kurczę... on też jeszcze za nich nie przeprosił. A to dziad
w sumie, ja też jeszcze nie przepraszałem... to znikam.
Czekam na zupe :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 20:34
spokojnie ...
ja sobie oglądam całkiem fajny horrorek...
''Czyj to dom''

polecam ...;)


Dopisane 06.11.2020r. o godz. 18:52:

co ja czytam?

''politykierzy'' z tzw. konfederacji mogą iść do ''pierdelka''...hahaha

korwinek ,berkowicz i ten o czysto polskim wręcz słowiańskim nazwisku ...mentzen czy jakoś tak...


Dopisane 06.11.2020r. o godz. 20:34:

a tu w pewnej kwestii nadal cisza...
dlaczego pisdzielce milczą o pewnym zakazie kiedy on obowiązuje od kilku dni...

wiecie że już NIE WOLNO po kraju przemieszczać się jeśli nie zachowacie zasad wprowadzonych chyłkiem ,po cichu i bez wyjaśnień?


czy czasem tak nie było w czasie wojennym?
to teraz czas na przepustki i wszystko będzie jak kiedyś...

tyle że już nie ma szans na nową solidarność...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawy Szupin niezalogowany
6 listopada 2020r. o 21:18
No jeszcze kartki żywnościowe to jeszcze to.

No i mróz śnieg to też brakuje.

Aha koksowniki to ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
6 listopada 2020r. o 22:01
pis urządził kobietom piekło
ale sam w nim spłonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
6 listopada 2020r. o 22:10
MissWiedzyUczuc napisał(a): [img=1604694834_pvo0nck.jpg]Dopisane 06.11.2020r. o godz. 21:34:[img=1604694875_uny5fq4.png]


TO JEST PRAWDA o aborcji :(

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
6 listopada 2020r. o 23:11
A to jest kłamstwo?

~~Kakaowa Psianka napisał(a): Ja urodziłam chore dziecko wiedząc że będzie chore. Tak ,to był mój wybór . Ale po latach wiedząc jak BAARRRDDZZZOOO mi PAŃSTWO pomogło to płakać mi się chce.
Nadal borykam się z chorobą dziecka , kochając je mocno. Dziecko cierpi bardzo a my przy nim. Nie każdy ma siłę przez to przejść. Przy mnie po urodzeniu inna matka zostawiła swoje chore dziecko w szpitalu. Wszyscy byli zszokowani i psy wieszali na tej kobiecie.
Nikt nie pomyślał dla czego tak postąpiła .
Musi być wolny wybór, to nasze ciało . Jak mogłabym cofnąć się wstecz o te kilkanaście lat , mając świadomość przez co będę przechodzić i jak cierpieć będzie moje dziecko to nie wiem co bym zrobiła....ale to byłby już mój wybór i moje sumienie.
Ale tego nikt nie zrozumie , kto nie ma kontaktu z takimi przypadkami lub takie właśnie dziecko w rodzinie. Najlepiej pluć jadem bez chęci zrozumienia problemu , i kazać rodzić po trupach.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawy Szupin niezalogowany
7 listopada 2020r. o 9:41
Premier Mazowiecki powiedział wyraźnie nie chcemy kobiet narażać na heroizm. Tego też dotyczy propozycja Prezydenta. Aborcja jest dozwolona w przypadku zagrożenia życia matki lub w przypadku gwałtu czy kazirodztwa.

Mówienie że PiS zrobił piekło dla kobiet jest nie sprawiedliwe i pełne złej woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza