Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Herbaciany Kokornak niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 12:48
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Herbaciany Kokornak napisał(a): Nie powie...bo to nie z jego bajki ;)
Za to Chrobry - podobno - powiedział: - polityka to sztuka wygrywania spraw, które
są możliwe do wygrania.
No i wygraliśmy :)

Tylko powiedz co ? bo mądrzy ludzie w telewizji mówią co innego ,Pamiętasz 27-1 też wygraliśmy nawet Szydło dostała taki bukiet ,że nie było jej promiennej buzi widać .


- "...udało się zdobyć wszystko, co tylko było teraz do zdobycia możliwe" - mówi Jarosław Kaczyński
Historia zatoczyła koło ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwony Bambus niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 12:48
Kucusiu o co ciebie się rozchodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwna Celozja niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 12:53
Soros jest wściekły na niemiecką prezydenturę, znaczy to jednoznacznie no co co co..........
dobrze jest i brawo Premier!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Krokus niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 12:54

"Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja (...) .

Niech żyje nam - nasz zbawca - Przykurcz sto lat!

"Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwna Celozja niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 12:57
To ty Jarząbek. Lubiłeś się podlizać prezesowi co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2067
kuc1960
12 grudnia 2020r. o 12:59
~Rdzawoczerwony Bambus napisał(a): Kucusiu o co ciebie się rozchodzi?

TY doskonale wiesz tylko jak każdy pisuar udajesz wariata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Krokus niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 13:11
~Ciemnopiwna Celozja napisał(a): To ty Jarząbek. Lubiłeś się podlizać prezesowi co?



Miękiszony - weto albo śmierć

Tak, to ja Pis_i_jarząbek

- To jeszcze ja , bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes (...). Niech żyje nam!

Do lasu spierdalajta - w jaskiniach się chowajta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowopłowy Omieg niezalogowany
12 grudnia 2020r. o 13:31
Jarząbek z pieskiem pogadaj on ci wyjaśni kto swój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza