Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Malinowy Dziurawiec niezalogowany
3 grudnia 2022r. o 23:05
~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szeregowy sympatyk PiS-u napisał(a): Prezes ma spotkaniu wyborczym w Zielonej Górze powiedział że "tylko my Obóz Zjednoczone Prawicy jesteśmy Obozem Patriotycznym i nikt więcej". Prezes ma rację. PiS zawsze zwycięża.

Precz że wszystkimi mówiącymi źle o PiS-ie. Niech żyje Prezes, niech żyje PiS.


Ty zdrowo jesteś yebnięty chłopie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Pomidor niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 5:49
~~Sługa mamony napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowoczerwona Kalia napisał(a): Hej to co z tym programem PO? Gdzie to można poczytać?

Program ten sam co zwykle, sprzedać wszystko co polskie,a niemcy coś tam dla nas wymyślą


Gdyby nie Niemcy to miliony Polaków przymierali by głodem to nikt jak Niemcy dali milionom Polaków pracę za godziwe pieniądze,co zmniejszyło w Polsce bezrobocie i głodowe stawki ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 grudnia 2022r. o 6:01
to prawda...pomijając przeszłość a odnosząc się do tego co tu i teraz ,gdyby nie Niemcy bylibyśmy gospodarczo w ''ogonie Europy''...
teraz Niemcy chcą pomóc zestawem rakietowym a banda piSSlamskich idio.t.ów to odrzuca...
ciekawe że nie odrzucali kiedyś Leopardów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 8:02
Prezes ma rację, trzeba proszę państwa zrobić wszystko co możliwe, aby do władzy nie dopuścić Tuska i spółki. Tylko wtedy Polska ma szanse na sprawiedliwy społecznie rozwój. Zresztą każdy z nas może porównać swój standard życia, obecnie i trakcie rządów PO. Jeżeli będziemy obiektywni, to każdy stwierdzi, że obecnie stać nas na więcej, nie martwimy się o pracę i to czy starczy nam do pierwszego. Natomiast jeżeli chodzi o Niemcy, no cóż, proszę wymienić choć jeden naród, który tak szczerze ich lubi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 grudnia 2022r. o 8:08
Austriacy i Duńczycy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 9:25
Polska łopozycja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Cząber niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 9:45
~~skorn napisał(a): Prezes ma rację, trzeba proszę państwa zrobić wszystko co możliwe, aby do władzy nie dopuścić Tuska i spółki. Tylko wtedy Polska ma szanse na sprawiedliwy społecznie rozwój. Zresztą każdy z nas może porównać swój standard życia, obecnie i trakcie rządów PO. Jeżeli będziemy obiektywni, to każdy stwierdzi, że obecnie stać nas na więcej, nie martwimy się o pracę i to czy starczy nam do pierwszego. Natomiast jeżeli chodzi o Niemcy, no cóż, proszę wymienić choć jeden naród, który tak szczerze ich lubi.


Jaki qurwa rozwoj. Człowieku. Bydlaki pisowskie mają zadanie wykończyć firmy i dobrze im to idzie. Co wy tępaki pierdo l o ne widzicie w tym pisie. Tak samo jak w peło. Tylko Konfederacja. Oni jeszcze nie rządzili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 10:09
Konfederacja to takie samo dno jak pozostałe partie telewizyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza