Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Bladoróżowy Zawilec niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 11:22
~~Liliowoczerwona Kalia napisał(a): Hej to co z tym programem PO? Gdzie to można poczytać?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Zawilec niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 11:28
Horus napisał(a): to prawda...pomijając przeszłość a odnosząc się do tego co tu i teraz ,gdyby nie Niemcy bylibyśmy gospodarczo w ''ogonie Europy''...
teraz Niemcy chcą pomóc zestawem rakietowym a banda piSSlamskich idio.t.ów to odrzuca...
ciekawe że nie odrzucali kiedyś Leopardów...


a nie jesteśmy ? , czy to nie ty piszesz że Polska w ruinie ? , zdecyduj się , jutro napiszesz że gdyby nie putin
Polska byłaby w ruinie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 11:30
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): Do 2015 roku byli politycy, których niespecjalnie lubiłem, poważałem czy szanowałem. Jednak rok 2015 spowodował, że pojawiła się nowa grupa: politycy do których czuję totalne obrzydzenie. Zanim pojawili się: Ziobro, Kaczyński, Kurski trudno mi było sobie wyobrazić, jak w jednolitym kulturowo i religijnie społeczeństwie może np. dojść do wojny domowej. Ci ludzie poruszyli nie tylko moją wyobraźnię i teraz już wiem. Marna to lekcja.
Mam nadzieję, że po klęsce i rozpadzie PiS wrócę do dobrej formy sprzed 2015r.


mozolnie ale krok po kroku coraz mądrzej piszesz...

Widać, że ktoś doniósł szkopkowi co Juruś tutaj wypisuje, zagroził mu, że odbierze mu miotłę do zamiatania placu i zmienia powoli zdanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Lilak niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 11:36
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): Do 2015 roku byli politycy, których niespecjalnie lubiłem, poważałem czy szanowałem. Jednak rok 2015 spowodował, że pojawiła się nowa grupa: politycy do których czuję totalne obrzydzenie. Zanim pojawili się: Ziobro, Kaczyński, Kurski trudno mi było sobie wyobrazić, jak w jednolitym kulturowo i religijnie społeczeństwie może np. dojść do wojny domowej. Ci ludzie poruszyli nie tylko moją wyobraźnię i teraz już wiem. Marna to lekcja.
Mam nadzieję, że po klęsce i rozpadzie PiS wrócę do dobrej formy sprzed 2015r.


mozolnie ale krok po kroku coraz mądrzej piszesz...
Widać, że ktoś doniósł szkopkowi co Juruś tutaj wypisuje, zagroził mu, że odbierze mu miotłę do zamiatania placu i zmienia powoli zdanie :)



Ty z Horusem zmieniacie siebie z IDJOTÓW na DEBILI .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 11:37
Niech ktoś staremu Dziadowi założy knebel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Kalia niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 12:03
To jaki jest ten program PO??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 12:16
Zamordyzm 36%, Wolność 58%. Prawie 2/3 narodu nie chce żyć w państwie rządzonym przez stojącego nad prawem derPrezesa i jego ferajnę. Niestety 1/3 durnych Rodaków woli żyć z kagańcem, obrożą i smyczą, byle zbyt nie dusiły, byle do miski dokładali, a na Niemcy szczuli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 grudnia 2022r. o 12:36
czym by dzisiaj była Polska bez Niemiec?
niczym...
nie było by Lidla ,Kauflandu czy Aldiego lub NETTO...nie było by Badera ...
czym by jeździła nasza ''elyta'' gdyby zabrakło Audi czy Mercedesów?
gdzie by Polacy lokowali swoje oszczędności ;D gdyby zabrakło niemieckich banków? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza