Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Yogi niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 9:25
Polska łopozycja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Cząber niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 9:45
~~skorn napisał(a): Prezes ma rację, trzeba proszę państwa zrobić wszystko co możliwe, aby do władzy nie dopuścić Tuska i spółki. Tylko wtedy Polska ma szanse na sprawiedliwy społecznie rozwój. Zresztą każdy z nas może porównać swój standard życia, obecnie i trakcie rządów PO. Jeżeli będziemy obiektywni, to każdy stwierdzi, że obecnie stać nas na więcej, nie martwimy się o pracę i to czy starczy nam do pierwszego. Natomiast jeżeli chodzi o Niemcy, no cóż, proszę wymienić choć jeden naród, który tak szczerze ich lubi.


Jaki qurwa rozwoj. Człowieku. Bydlaki pisowskie mają zadanie wykończyć firmy i dobrze im to idzie. Co wy tępaki pierdo l o ne widzicie w tym pisie. Tak samo jak w peło. Tylko Konfederacja. Oni jeszcze nie rządzili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 10:09
Konfederacja to takie samo dno jak pozostałe partie telewizyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 10:23
~~Sługa mamony napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowoczerwona Kalia napisał(a): Hej to co z tym programem PO? Gdzie to można poczytać?

Program ten sam co zwykle, sprzedać wszystko co polskie,a niemcy coś tam dla nas wymyślą

Sługa mamony, to Ty chyba księdzem jesteś :) wiesz o tym, że PKO i PZU kupili pod koniec września po 15 milionów akcji Orlenu by obcym po 17 dniach sprzedać i to ze stratą? za chwilę wyjdzie , że to Putin kupił , tak działają PISie szpiony . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Cząber niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 10:27
~~oprych napisał(a): Konfederacja to takie samo dno jak pozostałe partie telewizyjne.


Aha to lepsze złodziejskie peło I złodziejski pis. Rozumowanie typowego polaczka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 10:49
Do 2015 roku byli politycy, których niespecjalnie lubiłem, poważałem czy szanowałem. Jednak rok 2015 spowodował, że pojawiła się nowa grupa: politycy do których czuję totalne obrzydzenie. Zanim pojawili się: Ziobro, Kaczyński, Kurski trudno mi było sobie wyobrazić, jak w jednolitym kulturowo i religijnie społeczeństwie może np. dojść do wojny domowej. Ci ludzie poruszyli nie tylko moją wyobraźnię i teraz już wiem. Marna to lekcja.
Mam nadzieję, że po klęsce i rozpadzie PiS wrócę do dobrej formy sprzed 2015r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 grudnia 2022r. o 10:55
~~Jurko61 napisał(a): Do 2015 roku byli politycy, których niespecjalnie lubiłem, poważałem czy szanowałem. Jednak rok 2015 spowodował, że pojawiła się nowa grupa: politycy do których czuję totalne obrzydzenie. Zanim pojawili się: Ziobro, Kaczyński, Kurski trudno mi było sobie wyobrazić, jak w jednolitym kulturowo i religijnie społeczeństwie może np. dojść do wojny domowej. Ci ludzie poruszyli nie tylko moją wyobraźnię i teraz już wiem. Marna to lekcja.
Mam nadzieję, że po klęsce i rozpadzie PiS wrócę do dobrej formy sprzed 2015r.


mozolnie ale krok po kroku coraz mądrzej piszesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Sundaville niezalogowany
4 grudnia 2022r. o 10:56
~~Jurko61 napisał(a): Do 2015 roku byli politycy, których niespecjalnie lubiłem, poważałem czy szanowałem. Jednak rok 2015 spowodował, że pojawiła się nowa grupa: politycy do których czuję totalne obrzydzenie. Zanim pojawili się: Ziobro, Kaczyński, Kurski trudno mi było sobie wyobrazić, jak w jednolitym kulturowo i religijnie społeczeństwie może np. dojść do wojny domowej. Ci ludzie poruszyli nie tylko moją wyobraźnię i teraz już wiem. Marna to lekcja.
Mam nadzieję, że po klęsce i rozpadzie PiS wrócę do dobrej formy sprzed 2015r.


Niestety szanse na to są marne widząc tu na forum ich wyznawców.
A jak im nie wyjdzie z wyznawcami to zrobią wybory wzorem Łukaszenki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.