Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Leśne Ruchadło niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 23:59
"Na światowych giełdach w ostatnich dwóch miesięcach cena ropy naftowej spadała o 10, 15 procent, w zależności od rodzaju ropy - mówił Maciej Samcik.

Jednocześnie - jak zauważył - "kurs dolara obniżył się w tym czasie o 8 czy 10 procent". - Złożenie tych dwóch rzeczy na większości innych rynków europejskich spowodowało, że benzyna potaniała. (...) W różnych krajach w różnym stopniu, ale wszędzie potaniała, tylko nie u nas"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~młody wykształcony szalenie przystojny niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 6:25
„Wiadomości” TVP ogląda więcej mężczyzn niż kobiet. Dominują emeryci i osoby z wykształceniem podstawowym . Wśród widowni dominują osoby starsze, emeryci i mieszkańcy wsi. Wszyscy o dochodach w przedziale do 1400zł.na osobę .
Mówiąc oszczanym dziadem - CIEMNA CIEMNOTA.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Meler niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 10:44
~~młody wykształcony szalenie przystojny napisał(a): „Wiadomości” TVP ogląda więcej mężczyzn niż kobiet. Dominują emeryci i osoby z wykształceniem podstawowym . Wśród widowni dominują osoby starsze, emeryci i mieszkańcy wsi. Wszyscy o dochodach w przedziale do 1400zł.na osobę .
Mówiąc oszczanym dziadem - CIEMNA CIEMNOTA.



A ty dociągasz do 1490zł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Onyx niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 11:12
~~8 gwiazdek napisał(a): Ale ten Obajtek mnie wykiwał ,ja w Sylwestra zatankowałem kilka moich samochodów do pełna ,wywaliłem ponad 3 tysiące ,a tu zonk ,paliwo zamiast podrożeć potaniało ,mało tego VAT jaki mogę odliczyć to 8% dzisiaj odliczył bym 23% tak się szczygnie baranów .


Nieprzewidywalny jesteś i ciśnienia nie wytrzymałeś , nie ma to nic wspólnego ze strzyżeniem jak to określiłeś
baranów , lecz bardziej z powiedzmy podatny jesteś na propagandę ……………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za ziobro niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 11:20
~~Onyx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Ale ten Obajtek mnie wykiwał ,ja w Sylwestra zatankowałem kilka moich samochodów do pełna ,wywaliłem ponad 3 tysiące ,a tu zonk ,paliwo zamiast podrożeć potaniało ,mało tego VAT jaki mogę odliczyć to 8% dzisiaj odliczył bym 23% tak się szczygnie baranów .


Nieprzewidywalny jesteś i ciśnienia nie wytrzymałeś , nie ma to nic wspólnego ze strzyżeniem jak to określiłeś
baranów , lecz bardziej z powiedzmy podatny jesteś na propagandę ……………D


A może umie liczyć , skoro od 1 stycznia Vat wzrasta z 8 na 23% to logiczne ze paliwo podrożeje. I wtedy Obajtek ,cały na biało, mówi że taki xuj ,biorę to na siebie . Dworki sprzeda ,ziemię swoją sprzeda , ale cen nie podniesie. Cuda panie , cuda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 11:20
~~młody wykształcony szalenie przystojny napisał(a): „Wiadomości” TVP ogląda więcej mężczyzn niż kobiet. Dominują emeryci i osoby z wykształceniem podstawowym . Wśród widowni dominują osoby starsze, emeryci i mieszkańcy wsi. Wszyscy o dochodach w przedziale do 1400zł.na osobę .
Mówiąc oszczanym dziadem - CIEMNA CIEMNOTA.


hmmm
zapomniałeś dopisać i głupiutki należący do podgrupy tych co im przeszkadzają
turyści na polskich plażach pochodzenia chłopskiego ,
dzielisz już , a co będzie dalej ?? Spójrz w lustro zakochany w sobie NARCYZIE…………;);)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Onyx niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 11:25
~~co za ziobro napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Onyx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Ale ten Obajtek mnie wykiwał ,ja w Sylwestra zatankowałem kilka moich samochodów do pełna ,wywaliłem ponad 3 tysiące ,a tu zonk ,paliwo zamiast podrożeć potaniało ,mało tego VAT jaki mogę odliczyć to 8% dzisiaj odliczył bym 23% tak się szczygnie baranów .


Nieprzewidywalny jesteś i ciśnienia nie wytrzymałeś , nie ma to nic wspólnego ze strzyżeniem jak to określiłeś
baranów , lecz bardziej z powiedzmy podatny jesteś na propagandę ……………D


A może umie liczyć , skoro od 1 stycznia Vat wzrasta z 8 na 23% to logiczne ze paliwo podrożeje. I wtedy Obajtek ,cały na biało, mówi że taki xuj ,biorę to na siebie . Dworki sprzeda ,ziemię swoją sprzeda , ale cen nie podniesie. Cuda panie , cuda.


Niech jedzie do sąsiada Niemca zatankuje może zmieni zdanie ,
a jak umie liczyć , niech liczy na siebie to najbardziej funkcjonuje …………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 11:38
https://wiadomosci.wp.pl/macierewicz-zrobi-wszystko-zeby-ukarac-tvn-za-glosny-film-nie-ma-na-to-zgody-6851630570777504a

Czy ruski szpieg i jego mocodawcy będą siedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza