Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Skończony DEBIL PEŁO niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 11:42
chyba tak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skurwysyny pisowce niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 11:49
Orlen i Lotos zawyżały ceny hurtowe paliw na stacjach w Polsce nawet o 1,5zł na litrze!
Wszystko okazało się w momencie końca tarczy antykryzysowej i zmianie podatku VAT z 8% na 23%. Mimo podniesienia VATu cena na stacjach zostala taka sama bo Orlen i Lotos zmniejszyły swoje marże prawie o 1zł na każdym litrze paliwa.

Orlen i Lotos przez ostatnie miesiące zarabiali na nas wszystkich kilka razy więcej niż powinni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Osteospermum niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 11:56
~~Skończony DEBIL PEŁO napisał(a): chyba tak .


Fajny nick , sam go wymyśliłeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 12:26
~~Ciemnoturkusowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Skończony DEBIL PEŁO napisał(a): chyba tak .


Fajny nick , sam go wymyśliłeś ?


Ty mu POdpowiedziałeś:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalski Kopytnik niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 17:34
~~Horus napisał(a): To prawdziwy dramat!
W aptekach brakuje leków, a emerytom i rencistom brakuje pieniędzy na wykup nawet tych, które w aptekach jeszcze są, więc do wyborów schorowany elektorat PiS-iorów może wymrzeć. Jedyna nadzieja, że Sasin z Suskim coś wymyślą.


horus ,emeryci i renciści wyrzucają pieniądze przez okna, dla oszustów
dlatego ich nie stać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Firletka niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 18:51
~~Ciemnoturkusowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Skończony DEBIL PEŁO napisał(a): chyba tak .


Fajny nick , sam go wymyśliłeś ?

Jak POpatrzeć na tą łopozycjé to natchnienie samo przychodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak patriota niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 19:49
https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/nastolatki-w-rozbitym-radiowozie-matka-ujawnia-szczegoly-jak-z-horroru/n45bdnq


Czy komediant szymczak i kamiński od pegazusa odpowiedzą za to głową
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 22:36
Ale ten Obajtek mnie wykiwał ,ja w Sylwestra zatankowałem kilka moich samochodów do pełna ,wywaliłem ponad 3 tysiące ,a tu zonk ,paliwo zamiast podrożeć potaniało ,mało tego VAT jaki mogę odliczyć to 8% dzisiaj odliczył bym 23% tak się szczygnie baranów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza