Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Skończony DEBIL niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 10:57
ja też zamierzam głosować na Tuska , obiecał 4 dni pracy i wiem że mam jak w banku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za ćpa niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 10:59
~~Skończony DEBIL napisał(a): ja też zamierzam głosować na Tuska , obiecał 4 dni pracy i wiem że mam jak w banku .


A xuj nas to obchodzi , fajny masz nick.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Kocanki niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:03
Wy krec an... tępe polaczkowate qurwy. Dalej się przekamarzajcie pis peło. A to jedna banda zlodzieji. Jeba ne beztalencia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Mahonia niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:07
~~Siwy Kocanki napisał(a): Wy krec an... tępe polaczkowate qurwy. Dalej się przekamarzajcie pis peło. A to jedna banda zlodzieji. Jeba ne beztalencia Zastosowana autokorekta



Popieram , Jezus królem naszym jest .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Tawuła niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:19
obie partie to banda złodziei , ale która więcej nakradła ma mój dozgonny szacunek i oczywiście głos . Faryzeusz , napisz gdzie więksi złodzieje to na nich zagłosujemy . Dla dobra Polski oczywiście .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco111 niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 11:58
~~Kobaltowa Tawuła napisał(a): obie partie to banda złodziei , ale która więcej nakradła ma mój dozgonny szacunek i oczywiście głos . Faryzeusz , napisz gdzie więksi złodzieje to na nich zagłosujemy . Dla dobra Polski oczywiście .

Spadaj do budy cieniasie ...;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Morwa niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 12:02
~~Siwy Kocanki napisał(a): Wy krec an... tępe polaczkowate qurwy. Dalej się przekamarzajcie pis peło. A to jedna banda zlodzieji. Jeba ne beztalencia Zastosowana autokorekta

Opuść ten kraj to przestaniesz być okradany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił złoty niezalogowany
22 stycznia 2023r. o 19:26
Jak można popierać tą złodziejską klikę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza