Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Inflacja niezalogowany
19 marca 2023r. o 20:20
~~Willa plus napisał(a): PO dokładało 4 zł do emerytury ale nie było inflacji , PIS dołożył 14 % a inflacja wynosi 18,4 % czyli każdy emeryt traci 4,4 % swojej emerytury , za PO każdy emeryt nie dość ,że nic nie stracił to jeszcze zyskał 4 zł .

Jakim mułem musisz być porównując tamte czasy z dzisiejszymi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
19 marca 2023r. o 20:32
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
19 marca 2023r. o 22:37
Wcześniejsza emerytura - dla mnie -
prawem, nie towarem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koalicjant niezalogowany
19 marca 2023r. o 23:35
~~Willa plus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Inflacja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Willa plus napisał(a): PO dokładało 4 zł do emerytury ale nie było inflacji , PIS dołożył 14 % a inflacja wynosi 18,4 % czyli każdy emeryt traci 4,4 % swojej emerytury , za PO każdy emeryt nie dość ,że nic nie stracił to jeszcze zyskał 4 zł .

Jakim mułem musisz być porównując tamte czasy z dzisiejszymi

Głupi xuju przecież twój PIS cały czas cofa się o 8 lat jak to niby źle było za PO -PSL .


Jak kradłeś z Nowakiem i uczestniczyłeś w Aferze Amber Gold , kasę nam zajumales z OFE , wysprzedałeś majątek narodowy , jak Niemcom poprzez firmy należące do Lufthansy , Air Berlin stworzyłeś H…..u OLT chcąc wykupić PLL LOT bo za duża konkurencja dla Niemców , jak pozwoliłeś Qurwo głupia VAT na miliardy spekulantom pozyskać
To znaczy było ci dobrze , trzeba było do 67 roku
płytki wykładać było ci dobrze ???
a teraz narzekasz PiS cię wyzwoli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
19 marca 2023r. o 23:40
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Wcześniejsza emerytura - dla mnie -
prawem, nie towarem


A dla WAS szykuję stare rozwiązanie: "POdwyższam WAM, ale się nie cieszę"
Pamietacie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
20 marca 2023r. o 6:06
a pieprzyć piSSdzielców...
Rybka górą !!!!!!!! Alcazar górą!!!!!
i jak tu mówić że nie lubi się poniedziałku?

sie gra sie - sie ma sie...;D

to był udany dla mnie turniej...
teraz Miami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Cebula niezalogowany
20 marca 2023r. o 7:42
Dla Tuska delektującego się wypadkiem Cinkocienko też takim słabym idiotycznym wystąpieniem wciąga chłopaka w polityczne gierki , zachowuje się jak polityczny sutener wykorzysta i rzuci , np.jak niejaką
Miss Lampert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaśkowoblada Cebula niezalogowany
20 marca 2023r. o 8:16
Panie Tusk no panu żadna emerytura od PiS się nie należy no panie za co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza