Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~TW bablina niezalogowany
26 marca 2023r. o 10:54
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/stan-wyjatkowy-kaczynski-rozwscieczyl-rolnikow-trzaskowski-czarnym-koniem-wyborow/xwr1d85,79cfc278

kanalio zdychaj w męczarniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 marca 2023r. o 12:49
''O której godzinie mecz Magdaleny Fręch z Warwarą Graczową?
Fręch i Graczowa dotychczas nie miały okazji zmierzyć się ze sobą w turnieju WTA, pierwsza okazja nadarzy się więc w niedzielę. Niespełna miesiąc wcześniej rywalka Polki grała jednak z inną naszą tenisistką - Magdą Linette (odniosła zwycięstwo w trzech setach). Stawką spotkania dla Magdy będzie nie tylko najlepszy w karierze wynik w turnieju tej rangi, ale również awans do dziewiątej dziesiątki klasyfikacji tenisistek.

Pojedynek Magdaleny Fręch z Warwarą Graczową został zaplanowany jako pierwszy na korcie numer 1, rozpocznie się więc o godzinie 17:00 czasu polskiego. Mecze turnieju w Miami transmitowane są w Canal Plus Sport i Canal Plus online.

lepiej raczyć ludzi tak żenującymi ''spektaklami'' jak ten z kopaczami w ''gałę'' ....;D

oby przerżnęli w poniedziałek...;D
i to w dwie minuty...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Łubinnik niezalogowany
26 marca 2023r. o 13:05
~~Polska w ruinie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Herr napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~donek napisał(a): Wiecie gdzie pójdę jak przegram wybory? Tam mam już miejsce zarezerwowane. No to lemingi do pracy się brać.


taaaa.....k,bo to wszystko wina tych dziennikarzy z TVP info

Berecie , w Info nie ma dziennikarzy .A wiesz że twój oszczany był redaktorem ?

lemingu,bo wg. ciebie to dziennikarzem się jest wtedy jak ryżemu w tv publicznej śpiewa się,,sto lat,, , to wymyśliłeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und niezalogowany
26 marca 2023r. o 13:22
~~Jasnozielony Łubinnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polska w ruinie napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Herr napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~donek napisał(a): Wiecie gdzie pójdę jak przegram wybory? Tam mam już miejsce zarezerwowane. No to lemingi do pracy się brać.


taaaa.....k,bo to wszystko wina tych dziennikarzy z TVP info

Berecie , w Info nie ma dziennikarzy .A wiesz że twój oszczany był redaktorem ?
lemingu,bo wg. ciebie to dziennikarzem się jest wtedy jak ryżemu w tv publicznej śpiewa się,,sto lat,, , to wymyśliłeś



Dzieciaku upadłej matki i kierowcy ruskiego TIR-a . W TVP Info nie pracują dziennikarze.
Wbij to sobie do twojego zakutego łba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dzesika niezalogowany
26 marca 2023r. o 14:05
tvp to jest niezalezna telewizja finansowana przez kochajace ja spoleczenstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
26 marca 2023r. o 14:14
Wszystkie Lemingi wiedzą bez mojej interwencji, że tylko TVN mówi prawdę całą dobę i tak Lemingi mają powtarzać, A w TVP info to na mnie kłamstwa hahaha...... że niby nasz człowiek w Warszawie mówili to..........hahaha . Jednym słowem Lemingi bronić mnie bo wiecie gdzie ja pójdę jak przegram wybory? a wiecie gdzie wy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
26 marca 2023r. o 14:53
75% przekazów tv''szczujni'' to kłamstwa i łgarstwa...
tak stwierdzono i basta...
a chcecie prawdy to do TVN gdzie prawda całą dobę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
26 marca 2023r. o 14:56
I stwierdziłem i basta,
Lemingom to powtarzać nie trzeba:))
Brawo Jasiu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Porady prawne