Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ZABLOKOWANY niezalogowany
8 maja 2023r. o 12:39
~~Gregorianin napisał(a): ~~ZABLOKOWANY napisał(a): Ktoś napisał: ~~Marzena napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lazurowy przydacznik napisał(a): Nie czaruj . Dlaczego hiszpańska truskawka pomimo tego że zbiory tam robią ludzie których trzeba opłacić a do tego transport , marża hurtownika i sprzedawcy zamyka cenę w przedziale 10 do 12 złotego? A polscy plantatorzy windują cenę na 30złotych?


Bo inne warunki uprawy ( klimat, koszty, amortyzacja...)

poważnie? klimat owszem ...ale koszty i amortyzacja ? wyjaśnij...
tańsze nawozy ? ...tańsze opryski?... a jak z transportem?... jakby nie było tysiące kilometrów...

napisz mi jak to jest że kilogram bananów z Kolumbii jest dzisiaj tańszy niż kilogram polskiego ziemniaka?

Janusze tego nie ogarniają choć takie proste , porównaj ceny nawozów do zarobków i dotacji u
Hiszpanów , co do Kolumbii dlaczego koka jest taka droga ………;);)


no proszę ...prawdziwy ''eł-geniusz '' się odezwał...;D
to tam jest wszystko tańsze? ...to tam się lepiej zarabia i tam rolnik ma wyższe dotacje?
czyli tam mogą a u nas nie mogą ...
to na kiego ''wuja'' siedzi tam w tym parlamencie ten cały piSSdzielec od rolnictwa ? ...;D
jakiś tam Hiszpan swoim wywalczył wyższe dotacje a ten polski co?...palcem w nosie to on może grzebać i tutaj na miejscu...

a co by było gdyby tak Polska teraz wyszła z Unii do czego dążą te przytępe piSSdzielce? ...skąd polski rolnik miałby teraz jakąkolwiek pomoc ?
kto by mu dopłacał za hektar? ...kto by mu dopłacał za tonę pszenicy czy rzepaku?...Pawlak?....Kalinowski?...Tyszka?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Runianka niezalogowany
8 maja 2023r. o 12:44
https://invidious.baczek.me/watch?v=DFNVf44pKvY

Akcja 9 maj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
8 maja 2023r. o 12:48
A tu taka ciekawostka

https://wolnemedia.net/mega-hipokryzja-urzednikow-trzaskowskiego/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 maja 2023r. o 13:02
Janusz , przypomnę Tobie że ceny dyktuje wolny rynek , podaż , popyt , wysokie plony , niskie ceny i odwrotnie .
Tobie łatwo napisać , " nie chcą pracować za 20 zł? ... to won.... " , ja uważam że jest to zbyt niska stawka za bardziej ciężką pracę niż Twoja , mam kuchnię do remontu , przyjdziesz popracować za 20 zł na godzinę ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepiej nie panie Lucjan niezalogowany
8 maja 2023r. o 13:14
M21W2 napisał(a): Janusz , przypomnę Tobie że ceny dyktuje wolny rynek , podaż , popyt , wysokie plony , niskie ceny i odwrotnie .
Tobie łatwo napisać , " nie chcą pracować za 20 zł? ... to won.... " , ja uważam że jest to zbyt niska stawka za bardziej ciężką pracę niż Twoja , mam kuchnię do remontu , przyjdziesz popracować za 20 zł na godzinę ?.

Panie Lucjan, niech pan go o to nie prosi. Nawet jak przyjdzie to odwali fuche a potem pana oplotkuje w okolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 maja 2023r. o 13:45
Janusz , jak się dowiesz kto zdjął cła na granicy UE i Ukrainy znajdziesz odpowiedź dlaczego zostaliśmy zasypani ukraińskim zbożem .
Eksperci ostrzegali UE nie reagowała .


Dopisane 08.05.2023r. o godz. 13:43:

~~ZABLOKOWANY napisał(a): za mało 20zł? ...to płać zbieraczom trzydześci a nawet czterdzieści ...doceń ich ciężką pracę ...



Uważam że płaca od zebranej łubianki jest bardziej sprawiedliwa , u mnie jest tak od zawsze , dziesięć łubianek na godzinę średniej zbieraczki to 30 zł . bardzo dobra zbiera 15 łubianek na godzinę to 45 zł .



Dopisane 08.05.2023r. o godz. 13:45:

~~Lepiej nie panie Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz , przypomnę Tobie że ceny dyktuje wolny rynek , podaż , popyt , wysokie plony , niskie ceny i odwrotnie .
Tobie łatwo napisać , " nie chcą pracować za 20 zł? ... to won.... " , ja uważam że jest to zbyt niska stawka za bardziej ciężką pracę niż Twoja , mam kuchnię do remontu , przyjdziesz popracować za 20 zł na godzinę ?.

Panie Lucjan, niech pan go o to nie prosi. Nawet jak przyjdzie to odwali fuche a potem pana oplotkuje w okolicy.



Chciałem tylko pokazać że Janusz nie szanuje pracy innych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dla Jasia niezalogowany
8 maja 2023r. o 13:59
Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
8 maja 2023r. o 14:01
Na konto żony można za ten remont łazienki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza