Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Czerwonawy Cedr niezalogowany
10 maja 2023r. o 8:59
No to masz swoje afery prywatne....no....no.....no?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Pernecja niezalogowany
10 maja 2023r. o 9:44
największej afery w tle z „Umorusanym Czajnikiem” nie przebije żadna afera piSSowska …..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ANTYFAN GRUBASA niezalogowany
10 maja 2023r. o 10:29
tak ...to ci dopiero ''afera'' ;D
tylko kurna nadal nie ujawnił się ''dokumentalista'' a i grubas gdzieś chowa się po norach waląc z tyld ...i słusznie bo wie co go tu czeka ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek z klanu niezalogowany
10 maja 2023r. o 10:40
Rozlicz się ze swoich afer żebyś mógł PiS rozliczać bo nie oczekuje że Tuska z jego afer tu wyliczysz.
Aha widziałeś dzieło sztuki w warszawce na Ursynowie? To tam twój ulubiony Rafaello króluje. Chodzi mi tą kupę gruzu, wiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zblokowany niezalogowany
10 maja 2023r. o 10:42
~~Rysiek z klanu napisał(a): Rozlicz się ze swoich afer żebyś mógł PiS rozliczać bo nie oczekuje że Tuska z jego afer tu wyliczysz.
Aha widziałeś dzieło sztuki w warszawce na Ursynowie? To tam twój ulubiony Rafaello króluje. Chodzi mi tą kupę gruzu, wiesz?

no to zaczynaj...
rozliczaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek z klanu niezalogowany
10 maja 2023r. o 11:48
~~zblokowany napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek z klanu napisał(a): Rozlicz się ze swoich afer żebyś mógł PiS rozliczać bo nie oczekuje że Tuska z jego afer tu wyliczysz.
Aha widziałeś dzieło sztuki w warszawce na Ursynowie? To tam twój ulubiony Rafaello króluje. Chodzi mi tą kupę gruzu, wiesz?

no to zaczynaj...
rozliczaj...;D


Poważnie mam zacząć?
To co z tą sztuką na Ursynowie? To twoje dzieło?:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zablokowany niezalogowany
10 maja 2023r. o 11:58
A czajnik tam widziałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek z klanu niezalogowany
10 maja 2023r. o 11:59
POczekaj, POczekaj.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza