Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Siwawy Moszenki niezalogowany
21 lipca 2023r. o 19:19
~~Jurko61

W tych wyborach gra nie idzie o to czy opozycja wygra, a PiS przegra. Chodzi o uratowanie demokratycznych podstaw państwa, które nie zdążyły się przez 25 lat do końca wykreować, a już zostały rozdeptane. [/c napisał(a):

fajny ,rzeczowy tekst...
tylko widzisz z tą demokracją różnie bywa ...
wspomnę tutaj że niejaki Adolf wygrał wybory również demokratycznie I na identycznych hasłach jakie głosi piSS...
co z tej demokracji zaraz po wyborze wynikło?....to samo co u nas tyle że nie mamy tu Dachau...
JESZCZE... nie mamy ...
na ''demokracji'' wyrosły najbardziej krwawe dyktatury...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
21 lipca 2023r. o 19:41
~~Jurko61 napisał(a): Wyjeżdżałem za granicę z normalnego kraju.

Skoro był taki normalny to dlaczego wyjeżdżałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Moszenki niezalogowany
21 lipca 2023r. o 20:10
to ja jeszcze dodam to na dobranoc...
nie wiem tylko czy dla wielu będzie to spokojny sen...;D

wiecie o nowym zakupie piSSlamskich służb? ...
nazywa się to UFED Cloud Analyzer....
pośledzi was na TT czy też FB ...Whats Appa też namierzy...;D

wiwat ''polsza'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnek ma na łbie garnek niezalogowany
21 lipca 2023r. o 21:41
https://www.onet.pl/informacje/okopress/polskie-czasopisma-teologiczne-tak-dobre-jak-nature-przynajmniej-wedlug-ministerstwa/67nmjjj,30bc1058

Kradnie i rujnuje zasłaniając się klerem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
21 lipca 2023r. o 22:29
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): Wyjeżdżałem za granicę z normalnego kraju.

Skoro był taki normalny to dlaczego wyjeżdżałeś?


Bluszczyku jak wyjeżdżał ten pan xxx ??
I ponoć było super , prawidłowo zadałeś pytanie po co wyjeżdżał , on tak samo wyjeżdżał jak Hitler kochał Żydów ,
To zwykły „Muł” który sznurówki może Jarkowi wiązać , Jurko61 jest tylko jeden niepowtarzalny niezmiernie przekonany
o wygranej PiS , co może nam zaproponować
Kłamca Tusk , przecież to kolaborant , i niech lepiej przeprosi policjantów , opozycja oszukuje kobiety .
To jest typ z pod ciemnej gwiazdy ….;);)
Jak ten Debil co w moim imieniu wypisuje
bzdury.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niby tak strasznie niezalogowany
21 lipca 2023r. o 23:00
Świnoujście hitem wśród Niemców
W tym sezonie Niemcy znacznie chętniej spędzają czas po polskiej stronie Bałtyku. Zauważył to niemiecki portal “Ostsee Zeitung”. Zwrócił też uwagę na to, że w ostatnich latach w Polsce zainwestowano w hotele, nadmorskie promenady oraz tunel pod Świną. Dzięki niemu turyści nie muszą czekać na prom. Jednak nie tylko ten tunel uznano za zaletę.
“Większość mówi po niemiecku. Gdyby nie złotówki i polskie nazwy ulic, można by pomyśleć, że jest się po niemieckiej stronie promenady” - opisuje “Ostsee Zeitung”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko niezalogowany
22 lipca 2023r. o 4:38
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): Wyjeżdżałem za granicę z normalnego kraju.

Skoro był taki normalny to dlaczego wyjeżdżałeś?


Dziecko zmachałem nieletniej i musiałem wiać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
22 lipca 2023r. o 7:46
https://wiadomosci.wp.pl/policja-bezczelnie-klamie-poslanka-ostro-o-skandalu-w-krakowie-6921931023640705v

Dzicz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza