Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Brązowozłota Jasnota niezalogowany
16 listopada 2023r. o 19:20
dobrze piszesz Jurek ...jak zwykle dobrze...
tylko skąd tyle litości u ciebie dla piSSdzielców?....bo ja bym tu na biegu dopisał przynajmniej jeszcze z pięć czy dziesięć ich ''przekrętów'' i oszustw...;D
dlatego piSSdzielce teraz siedzą po norach bo cóż oni teraz mogą jak ich klika upada a ''fiu-rerek'' miota się bezradnie ?
ciekawe czy teraz też przewiduje jakieś wejście na mównicę ''bez trybu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Jasnota niezalogowany
16 listopada 2023r. o 19:49
oho...jak zawsze kiedy robi się piSSdzielcom ciepło koło dupy wraca ''topowy'' temat reparacji wojennych od Niemiec...
tylko nie wiem po co jak Polska już lata wstecz się ich zrzekła podpisując odpowiednie dokumenty...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Jasnota niezalogowany
16 listopada 2023r. o 20:02
chociaż się trochę pomyliłem …D
to sowieci nam zafundowali taki przebieg
z reperacjami ….D
przepraszam za pomyłkę ….D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Mamutowiec niezalogowany
16 listopada 2023r. o 20:04
https://youtu.be/_la8vpfvz0M?si=DokDTj-Gp3PPswoP

Okiem rodaków z za miedzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Jasnota niezalogowany
16 listopada 2023r. o 20:32
~~Brązowozłota Jasnota napisał(a): chociaż się trochę pomyliłem …D
to sowieci nam zafundowali taki przebieg
z reperacjami ….D
przepraszam za pomyłkę ….D

coś długo się nad tym zastanawiałeś? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Mahonia niezalogowany
16 listopada 2023r. o 22:20
tylko co egon olsen wrócił do władzy, od razu gangusy wychodzą zza krat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 7:58
''Mateusz Morawiecki opublikował dzisiaj wpis na platformie Facebook, w którym zwraca się do nowego Sejmu i Senatu, a przede wszystkim do nowego Marszałka Sejmu Szymona Hołowni, aby jak najszybciej zająć się tematem wakacji kredytowych.
Morawiecki pisze, że sprawa wymaga bardzo pilnego działania i uważa, że posłowie powinni zająć się nim już przy następnym posiedzeniu Sejmu.

- pisze Mateusz Morawiecki''

pieprzony kłamco ...teraz nagle o tym mówisz?...a nie chodzi ci czasem oszuście o to by i swoich kolesi chronić bo aż się roi od ''frankowiczów'' w twoich kręgach...sasin ,dworczyk ...ci z drugiej strony też mają nawet po trzy ,cztery kredyty...;D

jak to teraz spłacać będąc ''zwykłym'' (p) osłem? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
17 listopada 2023r. o 11:08
https://youtu.be/0M4k31Zsa9k?si=u1_o1wsEavwWftaW

Prawda o Dudzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza