Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 12:59
Jak będziesz suwerenie gorzkie żale miał do Tuska …
zacytuj sobie „klasyka”…D
„Obiecanki -cacanki a głupiemu radość „…D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śmiertelni wrogowie Polski niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:52
https://www.o2.pl/informacje/prof-zimmermann-komentuje-zachowanie-kaczynskiego-haniebne-6963811304630976a

Po stokroć hańba lumpie. Śmietnik historii!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:58
~~Złocistozielony Mieczyk napisał(a): Jak będziesz suwerenie gorzkie żale miał do Tuska …
zacytuj sobie „klasyka”…D
„Obiecanki -cacanki a głupiemu radość „…D


alez wspolczuje wyborcom pisu.....a w sumie, to raczej nie - glupich nie sieja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
17 listopada 2023r. o 15:21
https://youtu.be/X4LRIDxb5Cc?si=XaxmHTC2WQfuJRX-

Duda destabilizuje Polskę i legitytymizuje haniebny pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Aukuba niezalogowany
17 listopada 2023r. o 15:51
A ja tak bezstronnie. Opozycja wygrała. No Zgoda. Suweren zdecydował. Ale czy w tym kraju i na tej opozycji naprawdę nie było kogoś lepszego i bardziej kompetentnego od tego wymoczka Hołowni? Tylko nie przytaczajcie mi tu zaraz kogoś z PIS-u. MI chodzi o tą konkretną osobę. Marszałek Sejmu 40 milionowego Narodu taka ciota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
17 listopada 2023r. o 16:30
https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-jak-inni-poslowie-moze-pozegnac-sie-z-prywatna-ochrona-w-sejmie-6964132314229440a

Wraca normalność do Sejmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 16:48
zacznijmy od tego że to ostatnie określenie jest w pewien sposób obraźliwe
jest to określenie pejoratywne którego ja też używam ale w innym przypadku a mianowicie -piSS...;D

i tu jest zasadnicza różnica...ja tak określam całe ugrupowanie a ty konkretnego człowieka i w formie praktycznie brzmiącej jednoznacznie...
pisząc jednak że to ''wymoczek'' już się z tobą zgadzam patrząc na jego wcześniejsze zachowania w kilku sprawach...
czy sam Hołownia jest odpowiednim kandydatem?...nie wiem bo nie znam składu partii którą reprezentuje...może więc kilka nazwisk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Plektrantus niezalogowany
17 listopada 2023r. o 20:46
~~Kasztanowata Aukuba napisał(a): A ja tak bezstronnie. Opozycja wygrała. No Zgoda. Suweren zdecydował. Ale czy w tym kraju i na tej opozycji naprawdę nie było kogoś lepszego i bardziej kompetentnego od tego wymoczka Hołowni? Tylko nie przytaczajcie mi tu zaraz kogoś z PIS-u. MI chodzi o tą konkretną osobę. Marszałek Sejmu 40 milionowego Narodu taka ciota?


No z tym " bezstronnie" to pojechałeś!
A jakie kwalifikacje na tę funkcję miała Witek, nauczycielka z małego miasteczka.
Jej praca w sejmie to katastrofa prawna i moralna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza