Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Cyklamen ogrodowy niezalogowany
22 maja 2024r. o 16:16
Napisz więc skąd rząd bierze pieniądze na 13-e i 14-e emerytury. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Orlik niezalogowany
22 maja 2024r. o 17:12
Który rząd? Rząd PiS?, bo umiał to zrobić i pieniądze były, a ten obecny?, bo mu jeszcze coś tam zostało po poprzednikach. Ale jak zlikwidują CPK, Orlen, porty, elektrownie atomowe i węglowe, rolnictwo itp. to "piniendzy nie ma i nie będzie", wróci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Dziewięćsił niezalogowany
22 maja 2024r. o 17:21
~~Pozłocisty Orlik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Podasz termin zwrotu 13 i 14 emeryturę, które otrzymałeś, jak sam określiłeś że sfałszowanych zysków, za rządów PiS?

Te PISnięty, to nie była 13/14 emerytura tylko częściowy zwrot co ukradli w podatkach :)


Jakich podatkach? Nie chcesz zwracać to uczciwie napisz że nie zwrócisz tego co dostałeś od PiS.

Czy wiesz PISnięty że, mi już drugi raz zabierają kasę? pierwszy raz gdy pracowałem zabierali mi podatek, teraz drugi raz z tego co już mi zabrali miesięcznie prawie 900 zeta , oblicz ile mi zabrali a ile dali 13 niby emerytury, bo na 14 się nie załapuję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Dziewięćsił niezalogowany
22 maja 2024r. o 17:24
~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Który rząd? Rząd PiS?, bo umiał to zrobić i pieniądze były, a ten obecny?, bo mu jeszcze coś tam zostało po poprzednikach. Ale jak zlikwidują CPK, Orlen, porty, elektrownie atomowe i węglowe, rolnictwo itp. to "piniendzy nie ma i nie będzie", wróci.

Te PISnięty, miliardy zayebali z CPK i co? dalej łąka jest, gdzie jest Obajtek i 1, 6 miliarda co poszło psu w (_!_) ?Co zostało po poprzednikach ? wyczyszczone wszystko +1,5 biliona długów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Dziewięćsił niezalogowany
22 maja 2024r. o 17:29
~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Który rząd? Rząd PiS?, bo umiał to zrobić i pieniądze były, a ten obecny?, bo mu jeszcze coś tam zostało po poprzednikach. Ale jak zlikwidują CPK, Orlen, porty, elektrownie atomowe i węglowe, rolnictwo itp. to "piniendzy nie ma i nie będzie", wróci.

Te PISnięty, sprawdź może na CPK poszło miliardy i co PISi złodzieje zostawili? dalej łąkę, gdzie Obajtek i 1,6 miliarda co poszło dla terorysty? co w łapy wezmą PISie złodzieje to im wszystko w goowno się obraca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
22 maja 2024r. o 18:02
~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Podasz termin zwrotu 13 i 14 emeryturę, które otrzymałeś, jak sam określiłeś że sfałszowanych zysków, za rządów PiS?

Te PISnięty, to nie była 13/14 emerytura tylko częściowy zwrot co ukradli w podatkach :)


Jakich podatkach? Nie chcesz zwracać to uczciwie napisz że nie zwrócisz tego co dostałeś od PiS.
Czy wiesz PISnięty że, mi już drugi raz zabierają kasę? pierwszy raz gdy pracowałem zabierali mi podatek, teraz drugi raz z tego co już mi zabrali miesięcznie prawie 900 zeta , oblicz ile mi zabrali a ile dali 13 niby emerytury, bo na 14 się nie załapuję .


Teraz resztę ci zabiorą i na szparagi do faterlandu se pojeździsz. I brawo Tusk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamen ogrodowy niezalogowany
22 maja 2024r. o 18:03
~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Który rząd? Rząd PiS?, bo umiał to zrobić i pieniądze były, a ten obecny?, bo mu jeszcze coś tam zostało po poprzednikach. Ale jak zlikwidują CPK, Orlen, porty, elektrownie atomowe i węglowe, rolnictwo itp. to "piniendzy nie ma i nie będzie", wróci.

Potrafisz odpowiedzieć skąd rząd ma pieniądze na 13-ki i 14-ki? Konkretnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Trzmielina niezalogowany
22 maja 2024r. o 18:16
~~Cyklamen ogrodowy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Który rząd? Rząd PiS?, bo umiał to zrobić i pieniądze były, a ten obecny?, bo mu jeszcze coś tam zostało po poprzednikach. Ale jak zlikwidują CPK, Orlen, porty, elektrownie atomowe i węglowe, rolnictwo itp. to "piniendzy nie ma i nie będzie", wróci.

Potrafisz odpowiedzieć skąd rząd ma pieniądze na 13-ki i 14-ki? Konkretnie.


Daj spokój, miałeś lekcje i co z tego wyniosłeś? Nic, grochem o ścianę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu