Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Grrochówka z wkładką niezalogowany
23 maja 2024r. o 15:03
~~Kasztanowordzawy Driakiew napisał(a): ''Co powiedział Jarosław Kaczyński?
— Wykorzystują kogoś, kto jest oszustem, jeżeli to, co do mnie dociera, jest prawdziwe. Bo ja nie słuchałem tego. Zanim stoi ktoś, kto gdyby Polska była praworządnym krajem, to by się znajdował zupełnie gdzie indziej — powiedział Jarosław Kaczyński pytany o zeznania Tomasza Mraza.''

właśnie mlaskając łajzo...'gdyby Polska praworządnym krajem już dawno byś gnił w pierdlu...;D


Buciki, otóż buciki.......prezesowi trzeba wypastować i wyglancować,.....ale na błysk .....forumowy niby niszczy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Szczodrzeniec niezalogowany
23 maja 2024r. o 15:14
~~Grrochówka z wkładką napisał(a): ~~Kasztanowordzawy Driakiew napisał(a): ''Co powiedział Jarosław Kaczyński?
— Wykorzystują kogoś, kto jest oszustem, jeżeli to, co do mnie dociera, jest prawdziwe. Bo ja nie słuchałem tego. Zanim stoi ktoś, kto gdyby Polska była praworządnym krajem, to by się znajdował zupełnie gdzie indziej — powiedział Jarosław Kaczyński pytany o zeznania Tomasza Mraza.''

właśnie mlaskając łajzo...'gdyby Polska praworządnym krajem już dawno byś gnił w pierdlu...;D


Buciki, otóż buciki.......prezesowi trzeba wypastować i wyglancować,.....ale na błysk .....forumowy niby niszczy:)
Te dwa brudne lewe ,łupież też musicie miotełką mu zmieść z tej wyświechtanej marynary .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
23 maja 2024r. o 20:52
100 mln. zł od oszczanego dziada dostał ksiądz leczący salcesonem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Jastrzębiec niezalogowany
23 maja 2024r. o 21:19
Dobrze że ostatnio poparcie dla PiS gwałtownie rośnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Sumak niezalogowany
23 maja 2024r. o 21:25
Głosować na PO.
Za rok pogadamy. Niemcy czekają na was pracowników przy szparagach, truskawkach. Będziecie robić u Niemca za 6euro. Brawo. Nie żal mi wasm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Solidarna rosja niezalogowany
23 maja 2024r. o 22:15
Solidarna rosja to zorganizowana grupa przestępcza która rozkradła Polskę. Czekamy na aresztowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Mak niezalogowany
24 maja 2024r. o 5:32
Macie racje z tymi niemcami i szparagami trzeba jakos zarobic na azoty pkp cargo stocznie poczte i takie tam inne spolki ludzie chca jakos zyc i miec prace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gnidy z piSSu niezalogowany
24 maja 2024r. o 7:36
Dzisiaj sam kanalia stanie przed obliczem Komisji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu