Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~skorn niezalogowany
22 maja 2024r. o 20:00
~~Cyklamen ogrodowy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Który rząd? Rząd PiS?, bo umiał to zrobić i pieniądze były, a ten obecny?, bo mu jeszcze coś tam zostało po poprzednikach. Ale jak zlikwidują CPK, Orlen, porty, elektrownie atomowe i węglowe, rolnictwo itp. to "piniendzy nie ma i nie będzie", wróci.

Potrafisz odpowiedzieć skąd rząd ma pieniądze na 13-ki i 14-ki? Konkretnie.


Od księdza Sawicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziobro będziesz siedział niezalogowany
22 maja 2024r. o 21:33
Sposób wykorzystania pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości przez Suwerenną Polskę może być największą aferą polityczno-kryminalną ostatniej dekady. Nie tyle pod względem finansowym, co skrajnie nieprzyzwoitej pazerności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Dziewięćsił niezalogowany
22 maja 2024r. o 22:39
~~Ziobro będziesz siedział napisał(a): Sposób wykorzystania pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości przez Suwerenną Polskę może być największą aferą polityczno-kryminalną ostatniej dekady. Nie tyle pod względem finansowym, co skrajnie nieprzyzwoitej pazerności.

A Zbynio "00" chciał zrzucić wszystko na swoich zastępców :) a tu (_!_) zimna , wszystko sam z Pati koti trzymał w łapach :) jedynie co mu pozostało to wykupić wczasy w Albanii i dać się skremować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
22 maja 2024r. o 22:59
Było by dobrze, było by radośnie, było by uśmiechnięcie, było by naprawdę miłośnie i uczuciowo, gdyby te wszystkie media były wolne, a tak to kilka jest nie wolnych i plan nam się sypie POmału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
23 maja 2024r. o 7:01
~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziobro będziesz siedział napisał(a): Sposób wykorzystania pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości przez Suwerenną Polskę może być największą aferą polityczno-kryminalną ostatniej dekady. Nie tyle pod względem finansowym, co skrajnie nieprzyzwoitej pazerności.

A Zbynio "00" chciał zrzucić wszystko na swoich zastępców :) a tu (_!_) zimna , wszystko sam z Pati koti trzymał w łapach :) jedynie co mu pozostało to wykupić wczasy w Albanii i dać się skremować :)



Za to grozi 20 lat. Kupiłem popcorn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Calibrachoa niezalogowany
23 maja 2024r. o 7:32
~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy Dziewięćsił napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Podasz termin zwrotu 13 i 14 emeryturę, które otrzymałeś, jak sam określiłeś że sfałszowanych zysków, za rządów PiS?

Te PISnięty, to nie była 13/14 emerytura tylko częściowy zwrot co ukradli w podatkach :)


Jakich podatkach? Nie chcesz zwracać to uczciwie napisz że nie zwrócisz tego co dostałeś od PiS.
Czy wiesz PISnięty że, mi już drugi raz zabierają kasę? pierwszy raz gdy pracowałem zabierali mi podatek, teraz drugi raz z tego co już mi zabrali miesięcznie prawie 900 zeta , oblicz ile mi zabrali a ile dali 13 niby emerytury, bo na 14 się nie załapuję .

Tabaczkowy ile kasy podatników przytuliłeś będąc radnym? , co pożytecznego dla nas bolesławianin zrobiłeś?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
23 maja 2024r. o 12:09
Większość ankietowanych uważa, że PiS nie powinien na swoich listach do europarlamentu umieszczać Jacka Kurskiego i Daniela Obajtka - wynika z sondażu opublikowanego przez "Gazetę Wyborczą".

Nie uciekną ani na Białoruś ani do Parlamentu Europejskiego ! Ich miejsce jest we wiezieniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Driakiew niezalogowany
23 maja 2024r. o 14:47
''Co powiedział Jarosław Kaczyński?
— Wykorzystują kogoś, kto jest oszustem, jeżeli to, co do mnie dociera, jest prawdziwe. Bo ja nie słuchałem tego. Zanim stoi ktoś, kto gdyby Polska była praworządnym krajem, to by się znajdował zupełnie gdzie indziej — powiedział Jarosław Kaczyński pytany o zeznania Tomasza Mraza.''

właśnie mlaskając łajzo...'gdyby Polska praworządnym krajem już dawno byś gnił w pierdlu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza