Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Pytanie niezalogowany
25 maja 2024r. o 19:50
Pan Antoni bardzo się nie podoba też Niemcom?
Niemcy uważają, że w Polsce jeszcze za dużo jest Polaków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
25 maja 2024r. o 20:13
Ale te komisje z tymi konikami z guzikami to są bardzo dobre...... otóż pozwoliły poznać tak świetnego, mądrego, błyskotliwego i obdarzonego poczuciem humoru w świetnej formie intelektualnej prezesa Kaczyńskiego:) no brawo Tusk:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
26 maja 2024r. o 6:38
J.Kaczyński regularnie spotykał się z agentem KGB Wasinem i pił z nim wódkę.U Wasina w domu.
A ponieważ Kaczyński wódki nie pije to wykonywał inne czynności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
26 maja 2024r. o 7:43
~~Jasiu napisał(a): J.Kaczyński regularnie spotykał się z agentem KGB Wasinem i pił z nim wódkę.U Wasina w domu.
A ponieważ Kaczyński wódki nie pije to wykonywał inne czynności.


Bobry na hodowlę już masz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak było niezalogowany
26 maja 2024r. o 7:48
— Dla mnie najtrudniejszą rzeczą, jeśli chodzi o OSP, bo to, że — przecież nikomu nie odmówiliśmy, ci dostali, ci — zabrakło środków, więc nie dostali, więc na przyszły rok. Ale pytanie jest dlaczego jeden złożył w lutym i nie było rozpatrywane, a na koniec grudnia się okazało, że zabrakło pieniędzy, a dlaczego drugi złożył w czerwcu, a trzy dni później już dostał pieniądze. Na to nie potrafię znaleźć odpowiedzi — mówi Romanowski.

— Zrzucić na czynnik ludzki. Nie potrafili nasi wniosków uporządkować w kolejności, no, widzicie państwo z jakim ja tutaj zespołem musiałem współpracować — odpowiada Urszula D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taka prawda niezalogowany
26 maja 2024r. o 7:54
~~tak było napisał(a): — Dla mnie najtrudniejszą rzeczą, jeśli chodzi o OSP, bo to, że — przecież nikomu nie odmówiliśmy, ci dostali, ci — zabrakło środków, więc nie dostali, więc na przyszły rok. Ale pytanie jest dlaczego jeden złożył w lutym i nie było rozpatrywane, a na koniec grudnia się okazało, że zabrakło pieniędzy, a dlaczego drugi złożył w czerwcu, a trzy dni później już dostał pieniądze. Na to nie potrafię znaleźć odpowiedzi — mówi Romanowski.

— Zrzucić na czynnik ludzki. Nie potrafili nasi wniosków uporządkować w kolejności, no, widzicie państwo z jakim ja tutaj zespołem musiałem współpracować — odpowiada Urszula D.


Gdzie tu jest chodź by zdanie prawdy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co tu się wyrabia niezalogowany
26 maja 2024r. o 8:07
~~Taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~tak było napisał(a): — Dla mnie najtrudniejszą rzeczą, jeśli chodzi o OSP, bo to, że — przecież nikomu nie odmówiliśmy, ci dostali, ci — zabrakło środków, więc nie dostali, więc na przyszły rok. Ale pytanie jest dlaczego jeden złożył w lutym i nie było rozpatrywane, a na koniec grudnia się okazało, że zabrakło pieniędzy, a dlaczego drugi złożył w czerwcu, a trzy dni później już dostał pieniądze. Na to nie potrafię znaleźć odpowiedzi — mówi Romanowski.

— Zrzucić na czynnik ludzki. Nie potrafili nasi wniosków uporządkować w kolejności, no, widzicie państwo z jakim ja tutaj zespołem musiałem współpracować — odpowiada Urszula D.


Gdzie tu jest chodź by zdanie prawdy?


,,chodź by''??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 maja 2024r. o 8:09
Jak to co? To ludzie po szkołach Czarnka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza