Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~UBywatel niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 23:32
Niech żyje Mazguła! niech żyje Kijowski!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 23:46
ten najlepszy krajowy informatyk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~+ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 2:30
Ja mam jedno pytanie!!! O co tak naprawdę walczy pis.O wolną Polskę??? Dzięki Kaczyńskiemu zapomnieliśmy co to demokracja.O 22 00 godzina policyjna efekty widoczne na mieście.Młodzież wyjechała za granicę.Jak całe resztę mojego życia ma być uzależnione od TVP info to ja tez wyjeżdżam z tego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~+ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 2:30
Ja mam jedno pytanie!!! O co tak naprawdę walczy pis.O wolną Polskę??? Dzięki Kaczyńskiemu zapomnieliśmy co to demokracja.O 22 00 godzina policyjna efekty widoczne na mieście.Młodzież wyjechała za granicę.Jak całe resztę mojego życia ma być uzależnione od TVP info to ja tez wyjeżdżam z tego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 6:36
Szerokiej drogi. U nas możesz wyjść do miasta bez obawy ze ktoś Cie napadnie. A jak jest tam, dokąd chcesz wyjechać? Gdyby nie PiS to miałbyś tu to samo co na zachodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 6:45
Jedz na miesiączkę i przybij piątkę z tchórzem Kaczyńskim. Wplac na rydzyka i będziesz zbawiony. I już masz dobra zmianę hahaha. Dobra dla pisowskich kłamców którzy zadłużaja kraj na potęgę a ty będziesz za to płacił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hujowe państwo pis niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 7:20
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/spor-wokol-generala-jaroslawa-kraszewskiego,763754.html

nie dziwota że generałowie odchodzą z armii. A to wszystko z ograniczoną szkodą dla Polski. Macierewicz antypolskim ministrem obrony. Skandal!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogix niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 8:25
Tee Ujowy! Widze pedałEN juz nawet w pustych łbach jak twoj potrafi namieszać.. Hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza