Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sami swoi z Czernej
~~zabawne niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:40
Najbardziej to podoba mi się wypowiedź Sołtysa który mówi ,że chcieli pomóc i przywieźć wywrotkę żwiru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prywatnie... ala soltys niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 18:03
co do wypowiedzi cytuje :
Poznaj prawdę a ona Cię wycycka !
Wyzwoli z dobrej woli - płotek,obiadek domowy, biektywizmu, douczenia drugiego jak ja glupszego, obrzucenia złotem - poprostu wyzwoli w biegu !

Często brak gruntu powoduje nieporozumienia ...
"Nie odgradza się drogi z dnia na dzien" - tylko powoli .... stopniowo , miesiacami !
Zasianie drogi w tym wypadku nie wchodzi w grę !
Księga Wiecznosci nie zawiera służebności !
Państwo G. Pani Teresy nie lubia tego interesu .

Do "dobrego pracownika ,ktory w nic nie wnika ":
Jeżeli pisze Pan, o dokiumencie z którego nic nie wynika, to proszę go nieupubliczniac , bo ponieważ ...!

Poza tym i tamtym tez :

- syn państwa G. pomaga swoim rodzicom ! Może spróbował by
zmierzyć się ze mna na reke ? !
Jest stary i schorowany !
Było już po problemie.
Jestem tu z dobrej woli.
mysle ,ze masz dobre checi ,POrozmawiajmy dzisiaj jezeli oczywiscie mial bys ochote np. o 19:00 kolo naszego sklepu , bede ubrany w niebieska koszulke i czapeczke z daszkiem . POzdrawiam normalnych i uczciwych obywateli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 sierpnia 2017r. o 18:27
bardzo dobrze, jeździć po czyimś jest ok ale odsunąć swój płot to już nie !!
reakcja prawidłowa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qq niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 19:55
Widzę, że weto nie tylko władzy patrzy na ręce ale też sisiadowi sąsiada. Mamy w Gminie takę prywatną milicyje, która działa według własnego prawa. Nigdy ale to nigdy nie wolno przepuszczać przez swoją działkę nikogo bo jak go raz przepuścisz to pojedzie drugi i trzeci i przez następne siedemdziesiąt lat(znam to z autopsji). A jak go poprosisz aby tego już nie robił to zamiast podziękować za dotychczasowe umożliwienie to się obrazi na zabój. Ale cóż jak to chce zaistnieć bez względu na to, że krzywdzi kolejną osobę to nie ma co się dziwić. Po za tym jakby mi Burmistrz z jakimś starszym panem weszli na moje podwórko próbując na mnie wymusić jak mam sobie działkę zagospodarować to bym ich psami poszczuł. Na szczęście Burmistrz jest ma tyle mądry, w przeciwieństwie do innych, że do stosunków międzysąsiedzkich się nie wtrąca. Nawet jeżeli coś jest nie zgodne z prawem to do tego są inne instytucje. Każda interwencja Burmistrza w tej sprawie byłoby przekroczeniem jego kompetencji i znowu by było: Prokuratura wszczeła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 20:29
Prawdę powiadasz. Już niedługo wyjadą na jaw prawdziwe intencje tego "towarzystwa".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~( niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 20:49
Niedługo czyli kiedy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 20:55
~~` napisał(a): Prawdę powiadasz. Już niedługo wyjadą na jaw prawdziwe intencje tego "towarzystwa".

Widzę ,że kundelki burmistrza trzęsą portkami ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 21:22
Nie znam waszego Burmistrza, ale z powyższymi wypowiedziami w większości się zgadzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu