Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info liderem w sieci
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 18:31
U konkurencji ocenzurowali mój komentarz, więc napiszę to tutaj. Bolec.info odwiedzają w zasadzie tylko bolesławiec, natomiast ... to portal skierowany nie tylko do mieszkańców Bolesławca, ale też Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina i Zgorzelca. Ten fakt przy prezentacji statystyk Google i Alexa pominęli. Czyli jadą na prymitywnej propagandzie.

A ja zaglądam tutaj i tam. U konkurencji jest więcej nachalnej, antypisowskiej i antyprawicowej propagandy (to zadeklarowani lewacy), tutaj pod tym względem jest znośnie.

Pozdrawiam!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:00
Jest tu kilku głupków z FALCO i SAN ESCOBAREM na czele i robią wam statystyki. Naprawdę nie ma się z czego cieszyć bo poziom wypowiedzi tu prezentowanych jest porażający. ewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:00
emem napisał(a): Wklej dowod a nie podajesz jakies bzdurne dane :)


Klinij sobie w statystyki na facebook to zobaczysz. Bzdurne dane ty podajesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tereska niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:10
Ewuniu - ja bardzo lubię wypowiedzi Falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:13
A ja lubię San escobara , Falco i tlx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:14
Tereska. Może i masz rację. Przynajmniej jest się z czego pośmiać. ewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Weronika niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 19:18
Ewa nie wiesz co piszesz bo gdybyś wiedziała poparła byś to przykładami ich " głupoty" a ty tylko piszesz by coś napisać
Dla mnie to jedni z nielicznych piszących tu prawdę a za nie popierają partii to mają do tego prawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 19:21
W najlepszych cyrkach świata, najwięcej oklasków zbierają śmieszne błazny :D


Dopisane 14.12.2017r. o godz. 19:21:

~~Weronika napisał(a): Ewa nie wiesz co piszesz bo gdybyś wiedziała poparła byś to przykładami ich " głupoty" a ty tylko piszesz by coś napisać
Dla mnie to jedni z nielicznych piszących tu prawdę a za nie popierają partii to mają do tego prawo


Jaką prawdę może nam przekazać chory nienawiścią pieniacz oszołom? :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima