Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info liderem w sieci
14505
DP
14 grudnia 2017r. o 20:18
Dobry wieczór
Twoi ludzie ciężko pracują na popularność tego portalu.
Teraz rozumiem dlaczego nie widać IP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 20:50
Ja myślę że to jednak the bad bunzlauer jest najbardziej popularne :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 20:59
~~Bolecnauta napisał(a):
~~Przemo napisał(a): Tylko że istotne powinno być na pierwszym miejscu wydarzeniach bo gdzie co się stało to oni szybciej piszą jak i pokazują.


Haha dobry dowcip? Jaki np. wywiad u nich w redakcji widziałeś?


dowcip to ty jestes.

szanująca sie stacja , nie robi wywiadów z pijaczkami ośiedlowymi na temat jakiegoś ośiedla.

A Marczewscy robią, byle temat zrobić. I kase zarobić.
Bolecinfo to Bolesławiecki Pudelek.pl
Kłam, Kłam ,Kłam.

bolec info niema nic wspólnego z dziennikarstwem. Jest jedno stronne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 grudnia 2017r. o 21:01
Dziekuje za opinie. Kazda opinia jest dla nas szalenie wazna. Cieszymy sie, ze odwiedzasz Bolec.Info i wlasnie tutaj piublikujesz swoje komentarze :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 21:07
Myślę że nie każda bo gdyby tak było szanowali byście zdanie forumowiczów i ich prośby
Dlaczego ani słowa o powrocie do widocznego numeru IP?
Czy w waszym regulaminie nie ma nadal wpisu o widocznym numerze piszącego jako niezalogowany?
Dlaczego uciekasz od odpowiedzi w tak głupi sposób jak to zrobiłeś w odpowiedzi dla E ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 21:17
O falcowa siedzi na forum :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 grudnia 2017r. o 21:21
O adresach ip pisalem wielokrotnie. Nie planujemy ich wyswietlania, a nowe przepisy, ktore wchodza w zycie od 1.01.2018r. wrecz to uniemozliwia. Inne portale tez tego nie praktykuja - ani lokalne ani ogolnopolskie.
Opinie przyjmujemy i rozumiemy, ale niestety nie mozemy tego zmienic.
Natomiast wdrazamy wlasnie inne rozwiazanie, ktore pomoze walczyc z hejtem :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 21:23
emem napisał(a): Dziekuje za opinie. Kazda opinia jest dla nas szalenie wazna. Cieszymy sie, ze odwiedzasz Bolec.Info i wlasnie tutaj piublikujesz swoje komentarze :-)



Ciekawe bo konkurent pisze ze on jest naj. Oto przykład.

http://.../boleslawiec/wiadomosc/nHC/portal-istotnepl-ma-najwieksza-ogladalnosc-i-najaktywniejszych-czytelnikow-na-facebooku

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza