~Oranżowy Osteospermum napisał(a): Wstyd to mi by było stać pod tym bannerem. Żenada i hipokryzja. Skoro lokalni działacze włączają się w tę akcję ogolnopolską, to znaczy że utożsamiają się z aferami rządu PO.
~Oranżowy Osteospermum napisał(a): Skoro lokalni działacze włączają się w tę akcję ogolnopolską, to znaczy że utożsamiają się z aferami rządu PO.
~~Ciemnoróżowa Czeremcha napisał(a):~Oranżowy Osteospermum napisał(a): Skoro lokalni działacze włączają się w tę akcję ogolnopolską, to znaczy że utożsamiają się z aferami rządu PO.
Chcesz powiedzieć, że skoro pokazują obłudę i hipokryzje pisdzielców to utożsamiają się z aferami??
Łeb pewnie masz ale nie użwasz go zgodnie z przeznaczeniem!!:)
~~Karminowoczerwona Forsycja napisał(a):~~Ciemnoróżowa Czeremcha napisał(a):~Oranżowy Osteospermum napisał(a): Skoro lokalni działacze włączają się w tę akcję ogolnopolską, to znaczy że utożsamiają się z aferami rządu PO.
Chcesz powiedzieć, że skoro pokazują obłudę i hipokryzje pisdzielców to utożsamiają się z aferami??
Łeb pewnie masz ale nie użwasz go zgodnie z przeznaczeniem!!:)
Prawo po PO-wsku-złodzieje występują w roli sędziego.
~~Pomarańczowoczerwony Cypryśnik napisał(a): Andruszkiewicz: Widok posłów PO w więzieniach, to byłby prawdziwy "Konwój Wstydu"
"Kolejnym krokiem umożliwiającym ukazanie hipokryzji i obłudy polityków PO powinno być uruchomienie programu CELA+ i skazanie osób z PO, pod których rządami miały miejsce potężne afery liczone w miliardach zł. Widok tych polityków w więzieniach to byłby prawdziwy Konwój Wstydu" – napisał na Twitterze poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz o najnowszej akcji PO.