Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Zielonkawobłękitny Lędźwian niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 10:59
maślane B.R.E.D.N.I.E!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Lędźwian niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 11:05
PanM napisał(a): Jak widzisz Lucjanie winny jest system.System który trwa nieprzerwanie od 73 lat z modyfikacjami.


widzicie on stawia znak równości pomiędzy tatusiową komuną powojenną pod sowieckim butem, a obecną Polską?

o obecnych zmianach nie wie nic

to jest ta jego wiedza?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Sadziec niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 11:15
~~Zielonkawobłękitny Lędźwian napisał(a): o obecnych zmianach nie wie nic


Był PZPR a teraz jest PZPPiS.(Polska Zjednoczona Partia Premii i Synekur)

Zmiana??!!:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Macierzanka niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 11:33
Wpisy niektórych forumowiczów świadczą niestety o ich beznadziejnym intelekcie. Takie właśnie zera skłócają nas i prowokują do chamskiej wymiany poglądów pozbawionych jakiejkolwiek merytorycznej treści. Już kiedyś to napisałem i piszę jeszcze raz. Dyskusja z dziwny czlowiek mi świadczy też o nas.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Lędźwian niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 11:34
M21 po zachowaniach bolków mazgułków targowicy i ich marnych naśladowców brak programu tylko ta pusta desperacja nienawistne absurdy jestem spokojny o następne wybory i kolejne kolejne:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 sierpnia 2018r. o 11:48
Witaj Przemku . Jawność i wyrażanie swoich poglądów jest dla mnie normalnością , nie wiem czy pamiętasz że krytykując rząd PO-PSL wszystkie moje komentarze pisałem pod własnym imieniem i nazwiskiem . Nie przeczytałeś dokładnie - napisałem - ( Jeżeli chodzi o Pana M to na pewno trudno zarzucić jemu brak wiedzy ) , przecież żyłeś w PRL . Ja inaczej oceniam okres 1945 -89 inaczej widzę lata po 1989 do chwili obecnej Ty wyszukujesz jak w przysłowiu kija aby psa uderzyć i wklejasz obrazki , twój wybór i prawo dla mnie to dziecinada . Poruszyłeś wiele tematów o których dyskutowaliśmy nie raz wszelkie zło przypisujesz PiS-owi mam wrażenie że wymagasz aby w ciągu jednej i to jeszcze niepełnej kadencji naprawili to co zostało spaprane przez lata rządów liberałów i postkomunistów , praktycznie z krótkimi przerwami od 1989 do 2015 . Wszystko co robi PiS to dla Ciebie socjalizm , nie wiem czy wiesz że socjalizm ma wiele definicji negatywnych jak i pozytywnych nawet jako ideologia w przeciwieństwie do komunizmu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Maczek niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 12:19
~~Zielonkawobłękitny Lędźwian napisał(a): M21 po zachowaniach bolków mazgułków targowicy i ich marnych naśladowców brak programu tylko ta pusta desperacja nienawistne absurdy jestem spokojny o następne wybory i kolejne kolejne:D


Dzięki Wałęsie skończył się komunizm (aż do 215 roku) w Polsce i wojska rosyjskie opuściły nasz kraj. teraz PZPRpis wszystko zdemolował i nie będzie chciał oddać władzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 sierpnia 2018r. o 12:24
M21W2 napisał(a): Panna , podpisałbym się pod tym co napisałeś , ale w moim przekonaniu ci nienawidzący PiS nie posiadając wiedzy szastają hasłami bezmyślnie ot napiszę coś aby przebić sobie podobnego . Jeżeli chodzi o Pana M to na pewno trudno zarzucić jemu brak wiedzy , u mnie ostatnio z każdym wpisem traci szacunek . Porównywanie jakiejkolwiek obecnie działającej partii do PZPR łącznie z jej spadkobiercą SLD pokazuje cynizm Pana M , rozumiem że nie podobają się jemu rządy PiS , krytykuje , ma prawo ale są granice przyzwoitości . Choćby z powodu na pamięć pomordowanych tysięcy ludzi opozycji w latach Stalinizmu , stoczniowców w 1970 , około stu ofiar stanu wojennego , wspomnę też o więzionych i niesłusznie skazywanych ludzi którym system zmarnował życie .


Ktokolwiek jest bez winy Lucjanie niech pierwszy rzuci kamieniem ... choćby we mnie :)
Nie to żebym był adwokatem ateisty Przema , ja po prostu uważam , że każdy człowiek MUSI przejść pewną dozę edukacji i osiągnąć swoistą nirwanę :) Jedną z podstawowych cech jest umiejętność nie szkodzenia innym i oczywiście wola ... wolna :) Jako wyznawca spiskowych teorii przypomnę Ci Lucjanie dlaczego jestem antypisowcem :

- miłościwie nam panujący prezio Duda podpisał był swego czasu przymus szczepienia na HPV naszych ślicznych małolat :) W prawdzie wycofali się z tego , ale cholera wie , czy mamona znów w głowach Pislanderom nie zaszumi . Ufam , że znana Ci jest teoria depopulacji Narodu.

- ustawa 1066 nadal obowiązuje i jeszcze mamy hamerykańców w kraju , a banda krety...nów ładuje Ludziom do głowy , że Putler wzorem Soso Dżuagaszwili chce podbić Europę . No to trzeba rotacyjnej obrony kraju :D Pan Stanisław Michalkiewicz żartuje sobie , że cała ta rotacja opiera się na tym , że gdyby Putler faktycznie ruszył na zachód , to hamerykańce tak szybko rotują , że Putler ich nie znajdzie :D Taka to obrona :D

- hasło Bolka " aferzystów w skarpetkach " nadal nie jest realizowane . Tylko Jaki i Wasermanówna coś tam próbują zdziałać , a reszta aparatu Pis śpi snem błogim i głębokim. Nie słyszałem , żeby choć krętacze od prywatyzacji kopalni Krupiński wylądowali w pierdlu. Nie mówiąc o reszcie " prywatyzatorów " polskiej gospodarki z ostatnich dwudziestu lat.

- do dzisiaj nie wiem dlaczego Beata przestała być Premierem . Jej postawa w eurokołchozowym niby parlamencie w sprawie moslemskiej dziczy , owszem na zlecenie partii , ale jak pięknie powiedziała. To w zasadzie powinno Jej gwarantować stanowisko dozgonnie !! Wychodzi mi na to , że Pis gryzie swój własny ogon. Przypomnij z łaski swojej Lucjanie , jak się nazywał ten wąż ... Urobek , Ukwiałek , Urban , Uroboros ... udręka z tą pamięcią :D

- ostatni argument , choć mógłbym klepać jeszcze w klawisze , ale trzeba iść po piwo , bo jak mawia pan Krzysztof Daukszewicz " tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać " :D
Pan Premier Mateusz Morawiecki ( qurwa jego mać ) , zwolennik repolonizacji struktur gospodarczych w Polsce , ale tylko na papierze i w górnolotnych słowach . Mentalny spadkobierca Balcerowicza ( prawdziwe nazwisko Bucholtz ) i tego głupka Rostowskiego , którego jak powszechnie wiadomo przywieźli w reklamówce prosto z Cyti of London. Otóż Mateusz lekką dłonią ofiarował swym bogom trochę publicznej kasy , a mianowicie JP Morgan dostali na budowę nowoczesnych miejsc pracy.
Ja też chciałbym taką qurwa dotację . Mateusz wysyła swe dzieci do żydowskiej szkoły Talmudu. Nie muszę chyba tłumaczyć Ci Lucjanie , co o nas myśli Mateusz , nasz Premier. Działając na rzecz międzynarodówki korporacyjnej ... żydowskiej , pomijając fakt obecności Ukraińców jeszcze Kazachów i Pakistańczyków zamierza do Polski sprowadzić jako tanią siłę roboczą , bo Polacy to dumny Naród i za miskę ryżu robić nie będzie ... dla KORPO.

Reasumując : to wcale nie jest dobra zmiana. Od trzydziestu prawie lat jesteśmy w d... robieni. Niestety. Na świeczniku sami przebierańcy. I żeby nie było , że jestem stronniczy , że niby z POpaprańców , to powiem Ci Lucjanie jeszcze jedną rzecz ... otóż na plus dla Pisu trzeba zapisać wysiłki ministra Ziobro i jego walkę z " układem zamkniętym ". Niech se palą świeczki , niech falcobarany plują , ale autorzy konstytucji z 97 roku wiedzieli co robią. Paragraf 220 jasno mówi , że NBP nie ma prawa do produkcji pieniądza. Nawet traderzy nie wiedzą gdzie się podziały akcje ( oprócz trzydziestu procent Skarbu Państwa ) NBP.

Dobra zmiana Lucjanie będzie dopiero wtedy , gdy Naród odzyska władzę nad dystrybucją pieniądza :)

ps. info dla pozostałych forumowiczów , teraz możecie wrócić do wzajemnego obrzucania się błotem , ja idę po piwo , bo ... tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać :D

Miłej niedzieli Wszystkim :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza