Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 13:47
nie wiem, czy są jakieś techniczne problemy z dodawaniem nowych tematów, ale próbowałem już dwa razy, za każdym razem otrzymuję komunikat, że post został opublikowany, a tymczasem wcale nie jest widoczny?

więc może tutaj wrzucę taką ciekawostkę, która przeczy oficjalnym stanowiskom pasożytów na stołkach;
https://gloria.tv/video/QjsSLLWFKQYv3Db6z69hgPzMM

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 sierpnia 2018r. o 14:12
Piotrze cieszę się że możemy dyskutować pisząc Lucjanie , Przemku , Piotrze , kwiatki tak się zmieniają że trudno połapać się z kim wymieniasz poglądy , inna sprawa to to że nie będę oryginalny i powiem - odpowiednio podsumowałeś większość z nich . Wszystkie tematy które poruszyłeś są warte przedyskutowania , zwróciłem szczególnie uwagę na podsumowanie -- ( Dobra zmiana Lucjanie będzie dopiero wtedy , gdy Naród odzyska władzę nad dystrybucją pieniądza ) . Przyznam że nie wiem jakby to miało wyglądać , według mojej wiedzy wszystkie daniny które płacimy na funkcjonowanie Państwa zwane budżetem powierzamy Rządowi po uprzednim zatwierdzeniu przez naszych przedstawicieli w Sejmie i Senacie . Jeżeli uznamy że robią to nieudolnie jak PO-PSL a ich Minister doprowadził do tego że - pieniędzy nie ma i nie będzie - to dziękujemy im , przy urnach powierzamy innej opcji . Stwierdziłeś że nikt nie jest bez winy , to prawda , mógłbym też napisać co mi się w obecnym Rządzie nie podoba , nie robię tego bo nie widzę następców z lepszą ofertą dla przeciętnego Kowalskiego . Kończę na dziś , idę na spacer . Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 sierpnia 2018r. o 15:23
Lucjanie , mi również jest miło i życzę miłego spaceru ... a ponieważ już zapewne spacerujesz i nie czytasz tych słów , to jednak przeczytasz. Jeśli spacer był miły , to znaczy dobrze życzyłem , jeśli nie był miły , bo gorąco , to nie moja wina , tylko Słońca :D

A wracając do rzeczy ... moment ... umieram ze śmiechu :D :D :D ... " kwiatki tak się zmieniają " ... :D :D :D ... a wracając do rzeczy :) Myślę sobie , że trzeba zmienić konstytucję Sztolcmana ( ksywa Kwaśniewski ) . Przez prawie całe życie byłem zwolennikiem PZPR , SLD i wstyd mi dzisiaj za to , że byłem taki głupi. Oszukali nas . Dzisiaj resortowa dziatwa przeniosła się w inne ugrupowania polityczne , między innymi w Pis , a Naród dalej bieduje. Suma sumarum nawet nie mam żalu do Ryżego Olsena i jego popleczników , bo jak się ma dziadka w Wermachcie , to trzeba tradycji dochować. Gorzej z Kaczorem prezesem naszym najukochańszym ... niczym Putler Ruskimi , Kaczor włada Polską , ale u Ruskich Vat jest na pułapie trzynastu procent , mają armię i pogonili Fundację Sorosa . U nas Fundacja Batorego dalej coś ględzi o społeczeństwie obywatelskim , nie wiem po co. Zmiana konstytucji jest potrzebna Lucjanie , powiedzmy drobna kosmetyka w paragrafie 220 , reszta niech zostanie :D
Historia zna takie przypadki , kiedy Mądrzy Ludzie skrzyknęli się i postanowili nie pożyczać mamony od żydostwa . Do dzisiaj w hameryce funkcjonują tzw. greenbaki , nie pamiętam w którym stanie ... lokalny pieniądz zastępujący wymianę barterową , nie oprocentowany , wolny . Nie dla zysku od mamony , w służbie Społeczeństwa . Można to zrobić , jeśli się skrzykniemy :) Nad tym pracuję od lat uważając takie działanie za patriotyzm , ja obsługa betoniary :) Biedny , mały żuczek :)

ps. Calibrocha witaj w klubie :) Kiedyś dawno temu był taki temat na Bolcu " Opryski nad Bolesławcem " . Nie łam się , że nie działa . Wbrew pozorom działa w Ludzkiej świadomości ... ja to wiem :) Gdziekolwiek będziesz mów prawdę , niech mają Cię za oszołoma , a Ty ciepłym moczem. Swoją szosą skoro Niemce gadają o chemitralach , to znaczy , że Ludzkość jeszcze nie umarła. Chciwość jeszcze nie zwyciężyła , warto dalej walczyć :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Sadziec niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 16:26
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa napisał(a): więc może tutaj wrzucę taką ciekawostkę, która przeczy oficjalnym stanowiskom pasożytów na stołkach;
https://gloria.tv/video/QjsSLLWFKQYv3Db6z69hgPzMM


:D:D:D:D:D:D
"Postillon to niemieckojęzyczna strona prowadzona przez Stefana Sichermanna, która publikuje codzienne satyryczne artykuły w stylu artykułów prasowych i raportów agencji ."
:D:D:D:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Maczek niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 16:35
Dlaczego pisowscy przestępcy są jeszcze nietykalni a ich partia nadal działa i to za nasze pieniądze ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Maczek niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 16:57
https://wiadomosci.wp.pl/ponad-600-tysiecy-zlotych-na-saloniki-vip-tak-z-luksusow-korzysta-msz-6281085054044289a

https://wiadomosci.wp.pl/brejza-zapytal-caritas-o-zwrot-nagrod-takiej-odpowiedzi-od-ksiedza-sie-nie-spodziewal-6281037447251585a


pisOWSKA MAFIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Jodła niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 18:36
~~Zielony Maczek napisał(a): Dlaczego pisowscy przestępcy są jeszcze nietykalni a ich partia nadal działa i to za nasze pieniądze ??



dlatego że PIS popierany jest przez naród a tacy jak ty popierają mazgułków bolków totalnie bezradną głupią targowicką łopozycję bez programu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Sadziec niezalogowany
5 sierpnia 2018r. o 19:10
~~Stalowoniebieska Jodła napisał(a):
~~Zielony Maczek napisał(a): Dlaczego pisowscy przestępcy są jeszcze nietykalni..?

dlatego że PIS popierany jest przez naród


"Naród" popiera przestępców!!:D:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza